Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa na mašině Vstrom do ČH.

Autor Lion 
Trasa na mašině Vstrom do ČH.
09. 01. 2010 18:09
Ahoj lidi,do ČH jsem plánoval cestu několik let ,tento web mě hodně pomohl ohledně potřebných informací, touto cestou děkuji a ještě zvlášť chosému který mě hodně poradil.Začátek září,cesta Rakvice,Břeclav,Bratislava Rajka ,Budapešt po dálnici až do Dunaujváros,Székszárd,Udvar,Osijek,Dakovo,Bosanski Samac,Doboj,Sarajevo,Hum ,Srbinje (Foča),Nikšič,Podgorica,Virpazar tunelem do Sutomore,Buljarica.Najel jsem okolo 1150 km a to jsem ještě trochu bloudil u Budapešti protože jsem si nevzal mapu Maďarska.Cestou jsme přespali v Kakanji hotel Premium je to před Sarajevem asi14 euro na osobu se snídaní.Zpáteční cesta Podgorica,Bijelo Polje,Nova Varos,Titovo Užice,Požega,Valjevo,Šabac,Novi Sad,Subotica,Szeged,Budapešt ,Rakvice .Najeto taky 1150km.Kolem Valjevo a Šabac velké opravování silnic .Zpáteční cesta bez noclehu ale od Noveho Sadu dálnice až do Břeclavi tak to docela odsýpá .ČH je jedna z nejkrásnějších míst co jsem viděl ,např.cesta Z Boky Kotorský na Lovčen něco úžasného.Za těch osm dní pobytu se toho tolik nestihne ,s manželkou se tam zase rádi vrátíme.Lion



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Lion (10. 01. 2010 08:30).
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
10. 01. 2010 08:37
Nepochopil jsem název vlákna.
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
10. 01. 2010 08:40
ahoj no to je mazec také stále plánuji že bych tu horu sfouknul na máše caponord etv 1000 spinning smiley sticking its tongue out zatím dávám přednost pohodlí pojedu už po šesté už mě taky napadlo vzít ji sebou na vozík a tam všechno projezdit no musím něco vymyslet spinning smiley sticking its tongue outjinak souhlas s tou cestou z kotoru do lovčenu to se musí vidět a zažít super super super , káždý rok si to projedu je to bomba spinning smiley sticking its tongue out
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
10. 01. 2010 08:59
Ahoj Karle,nějak mě tu chybělo vlákno pro motorkáře ,tak jsem zatím popsal trasu kudy jsem jel .Zážitky a místa jsem zatím moc nepopisovál protože by byl článek moc dlouhý smiling smiley a to se moc nikomu nechce číst smiling smiley.Lion
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
10. 01. 2010 09:07
Pepos,Vstrom je dělaná na delší cestování ,tak jsem si to hodně užíval ,najeli jsme více jak 3000km .A Černá Hora na motorce je super zážitek.V strom je cestovní enduro tak to není žádná závodní mašina tak jsem si to pěkně vychutnával spinning smiley sticking its tongue out.Lion
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
10. 01. 2010 21:12
Ahoj Lione,

ČH je určitě super, byl jsem tam na STROMU v r. 2008 a 2009 v loni jsem k tomu přidal ještě Albánii, Makedonii a Řecko a to bylo opravdu super.
Na [barespetrchybny-odkaz-rajce] jsou fota z obou cest.

PS. potkali jsme se na STROM strazu na Pálavě. Prodávám hračky.

Ahoj.
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
11. 01. 2010 18:50
Ahoj Petře,dobře si na tebe pamatuji ,Pálava bylo hodně povedená spinning smiley sticking its tongue out,Ty fotky jsou moc pěkný, jde vidět že jste si to hodně užili.Na kolik to vyšlo dní a kolik bylo ujeto kilometrů, myslím tu dlouhou trasu až do Řecka?Lion
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
11. 01. 2010 22:17
Ahoj Pavle,

byla to opravdu zdařilá dovolená, najeli jsme do 5000 km za 13 dní, ale zpáteční cesta byla po dálnici téměř nonstop.
V ČH jsme byli jenom 3 dny, Albánii jsme jenom projeli, ale i tak to byl velký zážitek, nocovali jsme v Makedonii.
A v Řecku jsme spali asi 4x. Řecko je opravdu moc pěkné, bylo ale málo času. Projeli jsme jenom severní část kláštery Meteora, Olymp a pak jenom moře, které je tam nádherné. Ještě toho zůstalo hodně nepoznaného na někdy příště.
avatar Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
12. 01. 2010 22:02
A co trasa,hlavně přes Albánii,dalo se,lidé,cesty,bylo bloudění ?? Co na hranicích? Tato varianta je moc zajímavá,je ale i bezpečná.Je asi ještě málo lidí co takto jezdí.Podělte se s ostatními.

MirekŠi
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
17. 01. 2010 20:02
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:19).
avatar Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
18. 01. 2010 22:18
Já bych to viděl na cestu kolem moře,tedy Chorvatsko,Černá Hora,až někam za Ulcinj a pak přechod do Albánie ?? nevím,ale kde je v této části nějaká celnice,kvalita cest a pak přes Albánii do Řecka a nebo Makedonie a Řecko. Snad do sezóny bude více informací a ozvou se další cestovatelé.Potěšující je zpráva od JirkyD že je tam bezpečno.

MirekŠi
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
18. 01. 2010 22:31
Albánii jsme pouze projížděli, ale i tak to byl obrovský zážitek. Vjížděli jsme z ČH pod Skadarským jezerem směrem na Tiranu a dále na Elbasan a do Makedonie.
Jak už psal JirkaD na hranicích probíhalo odbavení bez problémů a poměrně rychle, dávají při vstupu doklad k autu nebo motorce, který se musí při výstupu ze země odevzdat, myslím, že slouží jako pojistka.
Hlavní silnice jsou v dobrém stavu. Tirana je město smogu a šílenýho množství aut, které jedou na dvouproudé silnici až 4 vedle sebe, ale projet se nechá celkem rychle. Benzínky jsou na každém kroku a nechá se platit eurem, karty berou minimálně a cena nějak nevybočuje ze standartů. Policajtů je jak ve městě tak i mimo je až nezvykle dost, ale asi to má nějaký smysl. Značení a ukazatelů směru je hodně málo, proto doporučuji využít navigaci, jsou tam sice jenom hlavní tahy, ale stací to. Příroda a hory jsou opravdu krásné.
Cestu přes Albánii určitě doporučuji není se čeho obávat dnes je to bezpečná země, ukrást auto nebo peněženku Vám můžou ukrást i v Čechách.
Re: Trasa na mašině Vstrom do ČH.
18. 01. 2010 22:58
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 21:19).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 170
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.