Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

soumrak nudismu

Autor vrgada 
Re: soumrak nudismu
02. 09. 2018 19:42
Re: soumrak nudismu
05. 09. 2018 10:54
Kemp Koversada zůstává v táboře FKK
29.8.2018

Počet hodnocení: 1 (5,0)
1
2
3
4
5
V posledních dnech mnoho médií napsalo, že FKK tábor Koversada ve Vrsaru by zavřel dveře a dveře. změnit ji na textil.
kemp Koversada Vrsar - avtokampi.si

Zkontrolovali jsme informace od manažera tábora Maistra, kde nám řekli, že v sezóně 2019 bude tábor Koversada nadále fungovat jako nudistický tábor.

Kempování Koversada - návrat k přírodě
Od roku 1961 je FKK Koversada synonymem venkovního táboření bez oblečení . Leží podél severní části kanálu Lim a společně s některými jinými nudistickými tábory na Istrii, Solaris a Valalta tvoří vrchol této řady kempování v Evropě.

Koversada tábor, který je otevřen od dubna do září, 1700 udržované a velmi stinné pozemky , majitelé stanů, ale většina zvolit táboření na ostrově v přední části kempu, který je mostem spojen s pevninou. V kempu se nachází také apartmá pro 3, 4 nebo 6 osob.

Mnoho hostů je v Koversadě více než 30 let a je ohromeno klidem a krásnou přírodou . Jak se říká, dovolená v Koversada znamená skutečné oddělení od každodenního stresu. Jinak bychom chtěli modernizovat tábor, ale zejména renovovat sanitární zařízení a zajistit pláž. Je velmi rozmanitá, od dlážděných až po skalnaté a oblázkové.

Kempinkový kemp
Hosté mohou využít tenisové kurty, basketbal, fotbal, plážový volejbal a minigolf . Děti mají některé hřiště a miniklub funguje také v létě. K dispozici je také nabídka stravování, protože v kempu jsou tři restaurace, pizzerie a několik prodejen.

Levnější kemp v kempu Koversada
Autocampi.si nabízí speciální slevu držitelům Koversada kempů :
- 10% sleva na cenu osoby a pozemků ve výši 20,4. - 28.6. & 26.8. - 29.9.
- 5% sleva v termínu 29.6. - 25.8.

Článek překopírován ze Slovinského webu,kde jsou nejlepší a aktuální informace o Chorvatských kempech.Pak věř českým novinářům.
Re: soumrak nudismu
19. 09. 2018 18:44
Ono strašně záleží na tom, kde jste. Já kromě pár návštěv na městské pláži jsem vlastně celou dovolenou plavky na pláži nepotřeboval. A hodně lidí kolem nás na tom bylo stejně. Byl to takový mix nahých či polonahých a oblečených těl.
Re: soumrak nudismu
20. 09. 2018 20:23
Pro kikhk:
V jiném vláknu píšeš, že jste byli v Primoštenu. Můžeš mi, prosím, napsat, kde jste v okolí Primoštenu byli bez plavek?
Re: soumrak nudismu
03. 10. 2018 20:49
Omlouvám se za poněkud pozdní odpověď. Ta pláž je trošku dál od města pod bývalým hotelem Medina (snad nekecám) - pozor - jsou tam 2 pláže, tohle je ta vzdálenější (dá se k ní sejít od parkoviště pod Kremikem). Pokud by jsi chtěl jít dál po pobřežní cestě k maríně Kremik, tak na skalách jsou místa obývaná snad výhradně nudisty.
Re: soumrak nudismu
22. 02. 2019 16:08
Přímo v Makarské máte přehled na kterou stranu funguje něco jako FKK?
Znám jen možnost pláže směr Tučepi. Takový dotaz mne zrovna napadl v únoru smiling smiley
Re: soumrak nudismu
04. 04. 2019 14:45
Zdravím, letos v září jedeme do Valalty, nechystáte se tam někdo, nebo případně nemáte zkušenosti ?
Re: soumrak nudismu
05. 04. 2019 17:29
Jedu do Valalty červen červenec na tři týdny poté mohu referovat o provozu a novinkách kempu
avatar Re: soumrak nudismu
08. 04. 2019 07:53
My sme tam chceli ist tento rok do tych mobil domkov ale nakoniec nas odradila obrovska cena co je skoda... Inak komplex to vypada krasny!
avatar Re: soumrak nudismu
08. 04. 2019 08:01
No jo, kvalitně opálené pozadí něco stojí. A ta "panoramata".......taky nejsou zadarmo.spinning smiley sticking its tongue out
Re: soumrak nudismu
12. 04. 2019 12:57
Moc díky a přeji hezké počasí !
Re: soumrak nudismu
12. 02. 2020 14:29
Soumrak nudismu se určitě nekoná. To jen mizí zažité klišé, že nudismus u moře = nudistický kemp.

Kdekoliv jsme byli v Chorvatsku, Řecku, Bulharsku, nikdy jsme neskončili v naturistickém zařízení. Vždy jedeme tam, kde jsme ještě nebyli a stačí, aby vedle hlavní textilní pláže byla bokem nějaká menší a není problém se svléknout, stačí ráno přijít včas, aby tam už nebylo obsazeno. Jen pak pro zmrzku nebo Kofču grinning smiley je potřeba jít nachvilku do textilu, no smiling smiley V Česku to samé. Toť moje zkušenost po 15 letech s nudismem.
avatar
mdr
Re: soumrak nudismu
12. 02. 2020 15:07
Ono to záleží i od toho, jak je kdo otrlý.
Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 11:25
Tady to Teda žije 😆
Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 13:00
coudy:
Táto téma je ešte celkom mladá, posledný dátum 12.2.2020 od mdr.
Ale pozri tému Tučepi a TučepYeye popping smiley to tam od 2015 nikto nebol?
Až ja od 13. do 15.6.2023.
Od 10. do 13.6.2023 v Makarskej. Tu sa ale nedal vydržať každodenný strašný rev a pišťanie školských výletov, cca 10-14 ročných detíthumbs up smiley
Preto sme potom chodili autom za Tučepi na Dračevac Beach, kde sme boli naposledy s manželkou a deťmi pred 30 rokmi!!!
Pláž sa nezmenila ani po tom veľkom požiari...možno 5 rokov dozadu. Bufet v strede pláže obnovený, Ožujsko 3,20€ parádne, kávička výborná, smažená mozzarella s hranolkami 11€ chutná, dtto plnená tortilla 8,50€. Burgre obrovské s hranolkami, podľa náplne od 8 do 12,5€. Nevládal som dojesť. Obsluha na jednotku.
Od bufetu na pravo office FKK s osadenými novými predpisovými tabuľami, druhá polovica textiláci. WCka modré TOI ale čisté, bez smradu, dokonca s 5 kusmi toaleťáku. Prvý deň tam bol odstavený malý bager so širokou radlicou, podhŕňal zrejme štrk od vody hore na pláž, ale drť tam chvalabohu navozená nieje thumbs up. Parking vedľa cesty plný už od 9tej, ja som parkoval v strede tej zákruty na súkromnom pozemku, ale zatiaľ bez platenia. Od auta po chodníčku cez olivový sad rovno k bufetu.
Voda neuveriteľne dobrá a čistá, aj na Makarskej. Užili sme si, hoci vo štvrtok sa začalo zhoršovať počasie. Piatok celodenný dážď, tak sme to zbalili a hajde domov. Celková spokojnosť. Ešte v septembri Rogoznica.
V nedeľu o 10tej už na welness pobyte v Belianskych Tatrách na SK/PL hraniciach, aj s výletom na Morské Oko na PL strane za štítom Rysy.
Bolo fajn.
smileys with beer
avatar Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 14:56
Jestli ten rok 2015 nebude dán tím, že na vlákno Tučepy "ynteligenti" nechodí, neboť vědí, že vesnice Tučepy u moře v Chorvatsku neexistuje! Nebo ano?
A nudapláž v Tučepech? Pro starší, postižené degenerativní artrózou 3.stupně, výměnami kolenních a kyčelních kloubů jsou FKK trošku "z ruky.
A mladí nudanadšenci, tzn. tak do padesáti (chachacha), ti se dnes na nudapláže nehrnou.Ti se bojí i rozepnout opalovačky na zádech, natož sundat podprsenku na normální pláži. Jo, už to není to, co to bývalo.
Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 19:58
Jak jsem nedávno kdesi četl, i sundání vršku u dam na normální pláži není in. A koupání bez textilu se věnuje čím dál méně lidí, prostě to už nefrčí. Stejně jako mnoho dalšího, i toto podléhá trendům.
avatar Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 20:30
Já ti nevím, v Berlíně naopak mohou dámy sundat vršek i u veřejných bázénů, neboť jinak by to byla diskriminace... thumbs up smiley

Ony ty východní Němky byly (v této oblasti) vždy takové progresivní smoking smiley
Na Trábiho čekaly 7 let, na Warťase 12, ale čekat na fógla nevydržely ani pár minut...
Re: soumrak nudismu
26. 06. 2023 22:02
Že byly prograsivní, mohu potvrdit. Výměnné pobyty byly samá progresivitasmiling smiley
avatar Re: soumrak nudismu
28. 06. 2023 08:23
Re: soumrak nudismu
28. 06. 2023 09:14
No já se Chorvatům nedivím ,ono není snadné vytvořit nudistickou pláž když těď máme 71pohlaví a né jako kdysi dvě thumbs up smiley Už si třeba představte toalety ,máme toaletu pro ženy muže a bezbarierovou ,teď si představte těch 71 kadibudek na každé pláži thumbs up smiley
[refresher.cz]
avatar Re: soumrak nudismu
28. 06. 2023 09:33
To by mne zajímalo, čím kadí těch 71 pohlaví....že na to potřebují speciální WC.
Normálně bych jim tam udělal "kolotoč" jak na Vypichu pro vojáky na Bílé Hoře při Spartakiádě a ať si s tím poradí, jak potřebují. A ta "prostná" by jim taky pomohla, a od rána do večera. A rázem by byla pohlaví jen dvě, jak to blahé paměti bývalo! A na normální kadibudku se stály fronty....
avatar
mdr
Re: soumrak nudismu
02. 07. 2023 17:17
Teď jsme byli týden fajn parta 20 lidí na lodi, kapitán vždy zakotvil někde v zátoce, kde jsme se dosyta vykoupali bez plavek. I když to bylo u textilní pláže, nebo byly kolem jiné lodě s textiláky, neměli jsme s tím problém.

Zkrátka naše loď - naše FKK.
Re: soumrak nudismu
08. 07. 2023 13:27
Teda já nevím, ale spoustu let jezdíme do kempu Ulika kousek od Poreče, a o nějakém soumraku naturismu fakt mluvit nemůžu. Naopak jsem koukal, co tam letos dorazilo Čechů. Lidi plno, pohoda jak v natur kempu, nemělo to prostě chybu. Já už jsem poloviční padesátnik, jezdíme tam skoro dvacet let, a ta naše grupa tam asi i umře, ale jsou mladí třicátnici, rodiny s děckama, zaregistroval jsem auta z Norska, Švédska, Slovinci v karavanech tam tráví prázdniny, holandští, němečtí, rakouští a jiní penzisti tam tradičně užívají celé léto, kdo nechce do stanu, či karavanů, využívá nabídek chatek a mobilhejmů, prostě to funguje. A doufám, že to vydrží co nejdéle.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.