Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

FKK pláž v Gradac

Autor samino 
avatar Re: FKK pláž v Gradac
28. 06. 2022 07:58
Proti nudistům nic nemám, sami když je možnost, na nuda pláž zaskočíme. Dokonce i na gradacké "nuda" pláži jsme již dvakrát po týdnu relaxovali.
A tak mne v této souvislosti ještě napadlo:
Je potřeba si "dát pozor" na to, abys ještě nemusel platit pokutu jako "nudista" , tedy rekreant bez plavek na pláži. Mám totiž dojem, že žádná oficiální FKK pláž v Gradacu není povolená, je jenom "trpěná".Takže vše "oficiální" se může obrátit proti použivatelům té nudapláže na konci Gradacu.
Re: FKK pláž v Gradac
29. 06. 2022 10:45
Vcera Polák číslo dvě. Ale to už jsem ho slovně vytituloval v jeho rodném jazyce.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
29. 06. 2022 21:37
Chodím tam už 16 let a za tu dobu se tam odehrálo ledacos. Nutno ale podotknout že výjimečně. Ležím tam už od soboty a až na jednoho pricmoudleho podivina včera, co si zapálil cigárko a čučel, jsem nic tento týden nezaznamenal.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
29. 06. 2022 21:41
Kabinet - máš pravdu, a proto ty občasné excesy úchylů jsme si dokázali vyřídit na místě. Stačilo vždy, když se 3 až 5 chlapů zvedlo a byl klid. Posledni úlet byl tak před 5 lety.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (29. 06. 2022 21:50).
avatar Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 08:38
Couddy
Výhodou a zároveň nevýhodou fkk pláže v Gradacu je její délka a rozestup mezi jednotlivými páry či skupinami. Takže kolikrát ani nevíš co se děje za 10m, pokud tedy nejsi šmírák, ten ví vše. Poslední extempore se tu událo asi před pěti a nedaleko od nás. Kdyby mě dotyčný neupozornil, také bych to nevěděl. Pár se nás zvedlo a do minuty byl klid a hlavním aktérem na zjednání nápravy byl oný.... Miloš, což mu slouží ke cti!
Pravdou je, že staré složení cca 20 se znajících lidí za těch posledních let ubylo a je tedy těžší jakkoli reagovat. Víc jak nadávky, na ty jsou šmíráci zvyklí, je domluvit se se sousedy. Oni opravdu nemuseli nic zaznamenat. Už 3 chlapi, byť pupkatí, vedle sebe je to, čeho se bojí, ne nadávek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (30. 06. 2022 08:39).
Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 09:09
Grizzly. Chápu Tvůj názor, ale já tam v tu dobu nebyl. Žena tam byla sama se synem. Dva borci si sedli kolem ní a pak ten jedn přímo k ní pod deštník. Myslím, že vy co nás tam pozorujete by jste mohli vidět, že to není ok.
Tudíž, proto jsem to tak napsal. Za mě to není v pořádku.

A myslím, že celá pláž nás také zná roky a jsme spestřením. Jen jsme si prostě letos lehli kousek bokem, ať tam neotravujeme "starší" těma "malejma". Navíc sebou máme hodně vercajku.

Výše uvedené co píšeš, fungovalo ano. Ale s Milošem nic takového neznám. Já si naopak pamatuji i věci, které by asi publikovatelné neměly být....
avatar Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 10:09
Jsem myslel, že nudistům je jedno, jestli jsou mladí s "velkejma" a staří "s malejma".
Bláhově jsem myslel, že "naturistům" jde hlavně o "spojení" s přírodou. A koukám, že to taky není pravda.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 11:00
kabinet302 grinning smiley

Nj, ale co mladí s malejma... a haldou vercajku thumbs up smiley
Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 16:21
Borci trošku jste ulítli. Vtipný mi to nepřijde.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 19:41
Pánové, jen malý postřeh z mého pohledu:

Kabinet - říká se: "Myslet znamená hovno vědět." a to je právě to. Jakmile si někdo vezme do hlavy že naturista je ten a ten, je to stejné jako když se zeptáš koho volíš a podle toho si na něj uděláš úsudek. Jsou naturkempy, kde chodíš nahej i do obchodu, v jiných si to spolun i veřejně rozdávaj. Já chodím na nuda ze zdravotních důvodů. Před více jak 30 lety mě nepomáhaly žádné mastičky ani spreje či prášky, až mě jednou doktor řekl: kašlete na mastě, jděte k vodě, vystrčte pylíka na slunce a bude klid. A opravdu. Od té doby mám klid. Dodnes však, i na plovárně, pokud mokré plavky do 15 minut nesundám, mám problém. Za tu dobu jsem zjistil i další výhody. Drtivá většina naturistů akceptuje tvůj prostor, který je daleko větší jak na obyčejné pláži, dále si tam většina borců na nic nehraje. Ono když máš více jak 180 a jdeš rovnou z posilovny, jenže máš kašpárka stejného jako ostatní, jsi jedním z nichthumbs up smiley No, prostě jsem chtěl říci, že pokud jseš někde nahej mezi ostatníma, neznamená to že jsou všichni stejně zaměření, pouze se shodují více či méně v jedné věci.

Slavkov - jo, jako for dobrý, taky mě to napadlo, kumšt je v tom, odhadnout kdy to napsat, nebo jak dlouho počkat, aby se tomu zasmálo co nejvíce lidí spolu s aktéry. Na Moravě taky tornádo odneslo lidem střechu nad hlavou a byly z toho dobré vtipy, které vymysleli postižení. V určitou chvíli však ..............

Couddy - No asi se musíme od vidění znát, když tam chodím už 16 let, ale nevím, nic jsem nezaznamenal. Klobouk dolů. Představit si že si sednete s děckama vedle mě a celý den budu místo odpočinku slyšet jekot, děs. Nejen chudáci okolo, ale chudáci děti, kteří by se nemohly pořádně vydovádět. To je ta ohleduplnost, jenž mnoha turistům chybí. A co se týče manželky. Bohužel nebyl jsem tam a pokud ano, opravdu jsem si ničeho nevšiml, už z toho důvodu, že nechodím očumovat (i když kdo se nepodívá) ale relaxovat. Je na to ale jednoduchá rada hlavně mezi nudistkami. Když tě někdo obtěžuje a přejde určitou čáru, začnu ječet a všichni na nudy se ohlédnou. Není nic zničujícího pro slyzáka, když je středem pozornosti. Dle tvého stručného popsání se nejedná o uchyly, ale borečky - plážové inženýry - co se večer chlubí, kolik toho zkolili. Kdyby se křikem dostali do obzoru ostatních a ještě perfektní by bylo, kdyby je pak žena poznala a ty a postupně více kamarádů se po jednom v delších intervalech zastavovali u něj u stolu v hospodě a řekli "tak co úchyle, jak je?" garantuju ti, že má z ostudy kabát, protože to jeho kamarádi roznesou. A pokud by se chtěl prát, jo, tak jo, ... Policie, policie, a manželka přijde a ukáže na něj, ........................ to jen něco ze zkušenosti mých přátel, z pískoven v jižních čechách. (Tohhle by měl říci každý táta své dceři, nauč se pořádně ječet, to my chlapi nesnášímegrinning smiley)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (30. 06. 2022 23:57).
Re: FKK pláž v Gradac
30. 06. 2022 22:55
Grizlly:
Hlboká poklona, klobúk dolu a metál na hruď, pán Grizlly !!
Výnimočný pohľad na problém thumbs up
smileys with beer
Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 09:11
Zdravotní důvody máme asi většina.
Respektuji klid a sám ho mám rád.
Roky jsem ležel, tam kde si místo nárokuje Miloš. Taky znám jiné party nudistů z jiných termínů...
To je asi jedno.

Včera vedle nás byl pan Jadranko.
Pro změnu přišel maďar čumil a lehl si metr od kamarádky, metr pod ní a do vody. Sluneční brýle a jakoby se nechumelilo.

Jadranko říkal, že borec má dítě a ženu na textil pláži a sem chodí civět.
Tak jsem sebou pleskl do vody asi 5 cm vedle něj a hráli jsme hru, kdo to déle vydrží.

Všiml jsem si, že pláž si ho také všimla. Borec modrý plavky, pupek a cigára.

Btw po cestě do Bristu potkali asi toho polaka. Není to plážový inženýr ale fakt uchyl se zrcadlovkou. Fotil prý u Pinety z keřů holky na pláži

Žena mi říkala že po pláži chodil s telefonem u ucha natáčel. Ji i dítě.

Vyhnala je tím po chvíli, že důrazně mluvila o tom že volá policii.

To tak jen na vysvětlenou.

Ono od zítra si myslím textilu přibude na okraj zmiňované trpene fkk
Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 09:29
A ke komentáři viz. výše od "medvěda".
Se vším nelze jen než souhlasit. FKK kemp se sexuální tématikou jsem tedy ještě nepotkal.
Ale nepříklad v takové Bunculuce na Krku je absolutně nemyslitelné, aby někdo na pláži vytáhl telefon nebo foťák. Ty lidi to prostě nedělají. Němci, Italové, Slovinci, Francouzi. Všichni ví, proč tam jsou a jak se mají chovat.

Edit 1x: samozřejmě je to ale uzavřený kemp. Top kemp podle hodnocení ADAC. A na pláž tě za poplatek pustí služba. Do obchodu se chodí nověji už v šátku kolem pasu i chlapi. A v baru a na zahrádce se na podušky z h. důvodů sedá také v něčem, co "odděluje" a mírně zahaluje. Nebo tam jdeš v košili a kratasech.

Pro přeplňenost se tam třeba i na pláži leží hlava na hlavě, ale lidi jsou velmi ale velmi trpělivý a vstřícní. Všichni se tam zdravíme, vycházíme si vstříc a děti (hlavně ty italské) mají přednost "na světě" smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil couddy (01. 07. 2022 09:32).
avatar Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 14:18
Každému co jeho jest a co je v zahradě povoleno. thumbs up smiley
avatar Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 15:32
... Coudy ... první Tvou zprávu o výše uvedeném problému jsem zaregistroval, ale nijak vážně jsem se tím nezabýval ... jak to ale čtu dál, tak ten debil netrápí jen Tebe ... zvláště když si to hovado lehlo ke Tvé partnerce tak vyzývavě, jak píšeš ...
... chápu, že jako v téměř každém chlapovi se v Tobě ozval duch Wikinga ... pak to znamená řešit fyzicky ...
pro někoho, kdo by to dokázal vzít s nadhledem, bych volil pozici při které by ses dokázal vsoukat mezi Tvou paní a toho drbana tak, aby to pro něho byl psychosomatický šok ... před každým řešením (a k němu by mělo dojít na jakýkoliv způsob) bych ale napřed na mobil udělal snímeček polohy jeho těla ...

... nečetl jsem pravda všechny detaily této diskuze, tak nevím, jaký je poměr Tvé a jeho fyzické kondice ... v případě, že se cítíš v nevýhodě, tak by to chtělo pokecat s pár místními podobně zaujatými ... a pak toho "galeba" odstranit z pláže ... o to víc by předchozí fotka na mobil byla vhodná ... nikdo totiž nemůže předjímat, jaké to na něm může zanechat následky a kámoši by taky měli dosvědčit, že Ti šli pomoci až ve druhém kole ... yawning smiley

smileys with beer
Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 16:54
Bessy jsme tu dva manželské páry. S nikým nemám potřebu se fyzicky konfrontovat, pokud to není nutné.

Jde trošku i o jiný princip. Na téhle "psí" pláži, která je ale o dost lepší než Trstenica v Orebiči, se dy i horší situace. Pan pérák, pan bezpérák, textil zájezd z Medžugorje. Atd atd. Chápu, že na důchod chce mít člověk v červnu klid, ale nemůže dělat že tam není.
A ani Miloš tady vždycky nebyl. Byly roky, kdy jel na tři týdny domů.

Nemám rád a nesnáším obecně lhostejnost. Jakojako majitel ls a roky instruktor jsem často pomáhal lidem když měla přijet horská nebo i bez nich.

Nemaluji si to ale dělat že jsem jinde....
Hele nakonec všichni se chceme vidět s těmi mladými a měli by jsme se umět v rámci zkušenosti postarat.
Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 22:51
Tak čau medvěde.
Re: FKK pláž v Gradac
01. 07. 2022 22:54
Tvoje rady jsou pravdivé, pokud úchyl nepřijde v době, kdy medvědi a spol plní bruchy.

Za tu dobu, co sem jezdím jsem bez dětí nikdy neodesedel z pla, e pres poledne

Blbne mi mibuk. So trefu
avatar Re: FKK pláž v Gradac
02. 07. 2022 10:57
Couddy - no, ještě že jsi to zkusil a zavolal Romane. Kdyby jsi začal křičet: "To je ooooon, uuuuuchyl!!!! ".... Twl, asi bych nevěděl, kam mám utéct. grinning smiley
Re: FKK pláž v Gradac
02. 07. 2022 17:22
Dneska jsi odešel brzo.
Madar přišel zase koukat. Naštěstí se nedostal blíž přes zahozeny paddloard o 6m dále.
Ležím na ženě, tak má chudák smůlu.
Měj se tu pěkně. 16 dní stačilo. Bylo mi potěšením tě poznat.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
03. 07. 2022 20:37
Couddas - dnes byl mazec. Chodíme na oběd a pak se vracíme. Dneska ne. Odchod, pizza, pivo a spánek. Občas studená sprcha.
Ty máš hold smůlu. Měl jsi si vzít škaredou a nemusel jsi se rozčilovat. A s tím ležením na ženě jsi to taky nevymákl. Jak k tomu přijdeme my ostatní, co se chceme jen jedním očkem mrknout. tongue sticking out smiley
.... ale víc jak čumilové mě letos naštvaly ty sračky co tam už 2x připluly. angry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (03. 07. 2022 20:39).
Re: FKK pláž v Gradac
04. 07. 2022 11:36
Včera ráno jsem ještě měl kávu od domácích u Roka. Minul jsi mne. Nemohl jsem volat, bylo by to neslušné.

ps: příště si lehnu víc, ať máte smůlu všichni smiling smiley

Ty sračky někdo vyrábí no.
Tak holt třeba příště Jelsa. Moc těch FKK už není. Když jsem jel domů, u Tučep FKK klasicky v zatáčce narváno.
O Bunčuluce se ani nebavme...

Textiláci vás brzo vytlačí... smiling smiley
Re: FKK pláž v Gradac
25. 06. 2023 15:04
Koukám že to tu nežije.
Pláž žije podobně stejně, ale bývalo to lepší.
avatar Re: FKK pláž v Gradac
14. 07. 2023 10:45
Tady nic nového. jen je na pláži o 50% méně lidí než obvykle. Celkově je Gradacu méně lidí, ale na pláži FKK to nemá chybu. místa dost.
Re: FKK pláž v Gradac
15. 07. 2023 11:35
No tak v červnu se na FKK nedalo hnout.. smiling smiley
avatar
mdr
Re: FKK pláž v Gradac
15. 07. 2023 17:35
Zajímavé, a v červenci se to vyprázdnilo?
Re: FKK pláž v Gradac
21. 07. 2023 20:00
Prej trochu ano, ale od bývalého Kamaki baru pod dvěma borovicemi fkk vystřídali "textiláci".
avatar Re: FKK pláž v Gradac
09. 02. 2024 12:46
Kedy uz budu mat textilaci dostatok plazi a miesta?? Maju stovky km plazi a stale im to nestaci....???!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.