Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Promajna

Autor PvD 
PvD
Promajna
16. 02. 2006 09:54
Jedu letos do Promajny,není někde poblíž nudapláž??Díky
Re: Promajna
16. 02. 2006 14:43
Čus,

jejej, těch je v okolí hodně moc. Nevím, jak jsou který oficiální, ale nikde jsem neměl problém. Tak ve směru na jih od Promajny:
- celý pás pobžřeží s malými plážičkami i většími plážemi mezi kempem v Bratuši a kempem v Makarské je pro naháče (poslední část hned navazující na kemp v Makarský je poslední léta na placený vjezd ve směru z magistrály a naposledy jsem tam viděl už jen oblečený...)
- dále vím o větší pláži na konci Tučepi ve směru k Podgoře
- dál mě napadají třeba pláže před Drvenikem v takových dvou zátokách, podél kterých vede těsně magistrála (ikdyž jsou pláže odstíněné borovicemi)
atd...
Obecně můžeš sundat plavky v podstatě všude mimo vesnice a nikdo Tě nebude prudit. Podle situace a okolí. O víkendu přijíždějí na tyto pláže lidé z vnitrozemí CRO a BiH, Ti mají ale všichni plavky...Tak si vyber
Honza
Re: Promajna
16. 02. 2006 19:22
Otazka je skor ci hladas nudaplaz, alebo naturisticku oblast?
Re: Promajna
24. 06. 2007 21:52
Znáte někdo penzion Niko v promajne mám tam jet a pořád nevím, jestli je tam alespoň nějaký normální balkon nebo terasa kterou bych mohl využít nebo bych byl rád za každou novou informaci o tomto penzionu a vesničce předem děkuji
Re: Promajna
07. 07. 2008 23:26
Promanju jsem projizdel je velmi malinkata takova komorni. Nic ve stylu Baska, ci Podgora. Takova klidna. Popravde nudu jsem tam ale nevidel. Mozna jsem se spatne dival. sad smiley
Re: Promajna
07. 09. 2008 20:15
Nuda přímo v Promajně není, musíš jít z Promajny směr do Bašky Vody a po levé straně v úseku cca 100m ji najdeš.Byla tam loni i letos.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.