Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp FKK Sovinje

Autor slofik 
avatar Kemp FKK Sovinje
19. 08. 2012 16:08
Ahoj,už dnes hledáme dovču na příští rok a celkem nás zaujala nabídka do FKK kempu Sovinje na Pašmanu,bohužel jsme nenašli žádné bližší info o kempu ani foto.Nemáte někdo zkušenosti s tímto kempem?Děkujeme
Re: Kemp FKK Sovinje
19. 08. 2012 16:45
Ahoj, kemp se nachází na klidném místě, na konci slepé silnice. Jsou tam jen místa pro stany a kampery, žádné bungalovy apod. Uprostřed kempu je domeček s oddělenými WC (cca 6 kabinek pro každé pohlaví), oddělenými sprchami (rovněž á cca 6), dřezy na mytí nádobí a grillem k volnému použití + velkým stolem. U recepce je jednoduchý venkovní bar s wifi. Každé ráno v určený čas přijíždí před kemp dodávka s bohatým výběrem pečiva (vč.burku, pizzy, koblih,...). Hlavní pláž je písečná, ráno na ni svítí sluníčko, od cca 12.30 je na ní stín. Psi na ní nejsou povoleni. Vedlejší pláž rovněž písečná, povoleni psi a jsou zde zakotveny čluny hostů kempu. V kempu i na pláži je pohoda, pláž není narvaná. Většina lidí chodí celý den nahá, ale nikdo neprudí, když je někdo v kempu nebo na pláži oblečený (většinou chodí oblečení puberťáci), byť je to řádem zakázáno. Do centra Tkonu je to půl hodiny chůze (zde jsou nejbližší obchody, cukrárny a pořádné restaurace a trajekt do Biogradu). Kousek od kempu je plážový bar s jednoduchými jídly.
avatar Re: Kemp FKK Sovinje
19. 08. 2012 17:11
Globík: díky za info ale co se týká ubytování tak já našel to pašman
Re: Kemp FKK Sovinje
19. 08. 2012 17:38
To jsou přívěsy té CA. Netvrdím, že tam nějaká firma nemá svoje přívěsy k pronajmutí yawning smiley
avatar
mdr
Re: Kemp FKK Sovinje
12. 05. 2013 17:51
Ahoj, dá se přijít do kempu Sovinje koupat i "zvenku", když tam človék není ubytovaný? Plánujeme bydlet v Tkonu a do kempu docházet. Je někde u Tkonu také jiná nudapláž (třeba neoficiální)?
Re: Kemp FKK Sovinje
12. 05. 2013 21:41
mdr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, dá se přijít do kempu Sovinje koupat i
> "zvenku", když tam človék není ubytovaný?
> Plánujeme bydlet v Tkonu a do kempu docházet. Je
> někde u Tkonu také jiná nudapláž (třeba
> neoficiální)?
Dá, je potřeba přijít s občankou do recepce kempu a zaregistrovat se. A zaplatit poplatek shodný s cenou 1 noci (osoba).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 149
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.