Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přejezd autem na ostůvek v Koversadě

Autor Zubena 
Přejezd autem na ostůvek v Koversadě
21. 07. 2011 23:41
Můžete mi někdo napsat jaký je ten ostrov v Koversadě ke stanování? Je tam elektrika? A jak je to s autem? Dá se tam zajet autem? Lávka je dost úzká. A celkově- v kempu bývá asi dost čechů, že? Díky za rady. Ještě jsem tam nebyla.
Re: Přejezd autem na ostůvek v Koversadě
22. 07. 2011 14:49
Autom sa tam dá ísť,ale nemalo by sa tam parkovať. Len povykladať veci a s autom späť na parkovisko na pevnine.Elektrické prípojky som tam videl, ale ich koncentrácia je podstatne menšia ako na pevnine.A čo sa týka čechov v kempe tak by som skôr povedal,že ich je tam veľmi málo.Podstatnú časť tvoria nemci, taliani a slovinci.Osobne by som čechom nedal ani 5% zastúpenie v kempe.
Re: Přejezd autem na ostůvek v Koversadě
23. 07. 2011 11:31
Ahoj. Ano, mohu potvrdit (pokud jde o koncentraci Čechů) byl jsem fakt překvapen, skoro nikdo:-) Loni jsem tam byl s rodinou začátkem července a v místě kde jsme se pohybovali my, jsem napočítal JEN 5 aut s CZ RZ. A co mě překvapilo ještě víc, že stejná situace byla i přímo ve Vrsaru. Letos jedeme v půlce srpna, tak uvidíme :-) Jinak na ostrově se parkovat nesmí a při cestě na něj a z něj pozor na zrcátka :-)
Re: Přejezd autem na ostůvek v Koversadě
24. 07. 2011 06:46
Když jsme tam byli naposledy v roce 2009, tak se na ostrov autama nejezdilo. Všechny věci Vám převezli svým autem. Elektřina tam je, ale moc stanů tam nebylo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.