Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Proč jsme naháči winking smiley))

Autor Blanik 
Proč jsme naháči winking smiley))
07. 05. 2009 12:56
Psala jsem, že by jsme naše forum mohli trošku rozhýbat.... co třeba historky o našem prvním svlíknutí nebo třeba o tom, proč jsme naháči a co se nám na to líbí

Asi před 12 lety mě a mého manžela tahala kamarádka do nudisauny.... nakonec mě ukecala... jen mi trošku úsměvný přišlo, že jsem se s jejím novým přitelem seznámila v nudisauně samože nahatá. Od tý doby preferuju nudi.
Když jedeme do Chorvatska, tak beru plavky jen pro sichr, kdyby jsem šli se synem na textilní pláž, ale většinou zůstanou na dně tašky, suchý, vypraný zase na příští rok.
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
08. 05. 2009 23:43
Souhlasím. Bez plavek je koupání větší zážitek :-). Chorvatské pobřeží na řadě míst to dovoluje, což je fajn.

Jinak diskuse o naturismu apod. probíhají více na www.naturista.cz.
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
12. 05. 2009 14:01
tak to mě přinutily zdravotní problémy. Po zánětu ledvin a 14 dnech na kapačkách, mi doktor zakázal se koupat. Mokré plavky na těle = nový zánět ledvin, navíc mi jedna ledvina nefunguje skoro vůbec a koupání v moři..., no vzdejte se toho. Občas to řeším neustálým převlékáním do suchých plavek ale za chvilku to přestane bavit a tak nakonec hledáme soukromou plážičku a je klid. Má drahá polovička zase nesnese vypálený bílý proužek přes prdýlku. takže já z důvodu zdravotního a můj, řekněme, že z důvodu estetického??? to zní blbě, žesmiling bouncing smiley
avatar Re: Proč jsme naháči winking smiley))
12. 05. 2009 19:55
...po prvé...v roce 1988 na Makarské...
...akorát že po návratu na Moravu...když jsem viděl vyvolanou fotku ( byl jsem zaznamenán po šnorchlování...) jsem si připadal jako neznámé vývojové stadium mloka...anžto jsem měl pouze ploutve ....na ksichtu potápěčské brýle ...a šnorchl v puse ...grinning smiley
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
15. 05. 2009 11:00
Koupat se u moře bez plavek považuju za naprosto přirozenou věc. Přece se nebudu slunit v nějakých mokrých hadrech? Vivat naturismu!
Anonymní uživatel
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
15. 05. 2009 11:23
Jsem původem z historických Sudet... staří Nemcí říkají "Ohne Badehosse Wasser kühlt" (BEZ PLAVEK VODA STUDÍ)
No, nemají pravdu...
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
16. 07. 2009 22:10
Nojo pánové,ale.....stojím-li chvíli ve vodě,myšleno Jadran,připlují takové malé rybky a dost nepříjemně oždibují nohy.Myslíte,že v onom našem případě zůstane jen u nohou?Znalci......????????
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
09. 08. 2009 12:03
Ahoj....Jsme s manželkou naháči už celé roky, moc nás to baví a máme to rádismiling smiley...Ta moje tvrdí, že ze zdravotních důvodů, ale myslím si, že ten nejhlavnější důvod je naprostá pohoda a volnost...Nehledě na to, že nemá bílé proužky na prdelce, což je zase důležité pro mne.....smoking smiley
Re: Proč jsme naháči winking smiley))
08. 09. 2009 20:29
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jsem původem z historických Sudet... staří Nemcí
> říkají "Ohne Badehosse Wasser kühlt" (BEZ PLAVEK
> VODA STUDÍ)
> No, nemají pravdu...


JÁ TAKY. Luka u Toužimi.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 159
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.