Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brač nebo i jinde v HR

Autor Blanik 
Brač nebo i jinde v HR
29. 04. 2009 08:45
Ahoj všem nudistům, naháčům...smiling smiley

Zase už pátý rok nebo šestý rok řeším kam do Chorvatska a těším se. Myslela jsem, že mě to tenhle rok mine, ale jak vylezlo slunce, tak se mi vracejí vzpomínky, třeba na okamžik, když sedáme do auta a vyrážíme na cestu......
Potřebuji poradit kam tenhle rok. Nehledám ubytování v natur. kempech, ale apartmán a pak si dojet nebo dojít na pláž.

Gradac už znám jako svoje boty, v Tučepi jsme minulý rok nesehnali ubytování, tak se mi tam nechce vracet, po Makarské netoužím, v Punatu jsem už byla, na sever v polovině června jedu jen kdyby bylo 100% počasí.
Přemýšlím o Brači, můžete mi někdo prosím poradit, kam na Brač, abych nemusela jezdit na nudi x km autem a od auta ještě 2 km pěšky jako třeba na Rábu (Ráb je jinak SUPER) nebo na Hvaru?
Nejde o to, že bych měla líné nožičky, ale prostě to nedávám ze zdravotních důvodů.
Díky všem
Blanik

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Blanik (30. 04. 2009 07:47).
Re: Brač nebo i jinde v HR
30. 04. 2009 14:03
Ahoj,
myslím, že něco najít takový problém nemůže být..
Jen co z vlastní zkušenosti mohu doporučit tak je Živogošče-Malá Duba.Na natur pláž cca 100m.
Kemp Dole u Blata, tam sice není oficiální pláž, ale bez se tam za nás vloni koupala většina hned pod srázem v kempu.
Hvar - Ivan Dolac, od kempu a aprtmánů Paklina FKK plážička cca 150 mm.....tam to bylo moc krásný.smiling smiley
A co dále vím, tak další místa na Hvaru jsou pod kempem v Jagodne a nebo v Zavale.

Letos se opět chystáme někam do těchto končin, tak budu také rád za další typy..smiling smiley)
31. 05. 2009 14:22
Na Brači jsme byli asi v roce 2001 a apartmán byl kousek nad klášterem.Pěšky na nuda to bylo asi 10 min.,ale občas tam chodili i textiláci a to mi dost vadilo.
23. 07. 2011 15:55
Dá se nudit někde blízko Hvaru přímo?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 128
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.