Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ukažte své fotky ostatním

Autor Fido 
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 10. 2022 19:22
Sv. Jure, Gornja Podstrana

Tak letos jsem se vydal na kopec, ale bohužel světelný šum z města Split a asi také Supetar na Brači tu Mléčnou dráhu dost potlačili. Přesto jsem byl zvědavý na výslednou fotku. Příště musím jet fotit jinam, našel jsem 60 km daleko jiné a na noční krajinu zajímavější místo.

Pro srovnání mám tuto fotku focenou minulý týden 10 km od Kolína: Solopysky

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Baxoid (01. 10. 2022 19:26).
Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 06. 2023 07:44
Zdravím všechny, mám takovou prosbu, ale netýká se to Chorvatska.
Mívám na chatě v naší nepřítomnosti fotopast a naposledy je tam zachycená jistá podivnost. Na jedné fotce je v noci zachycený pohyb kočky, ale v pozadí mezi stromky je něco jako postava. Po přiblížení se to jeví jako obličej, ale nejsem schopen s tím nic více udělat. Byl by někdo schopen fotku zpracovat tak, aby bylo poznat o co se jedná? Pokud je to ovšem technicky možné.

[www.rajce.net]

Dal jsem na rajče tři fotky. Dvě noční a jednu denní. Na té jedné noční mezi kmeny borovic je v pozadí malý světlý flek. Po zvětšení se to jeví jako postava.

Zdeněk



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Panďák (09. 06. 2023 07:46).
Re: Ukažte své fotky ostatním
10. 06. 2023 20:55
To, co je považována za kočku, je kus srnčí zvěře. Zmíněný obrys tváře nebo postavy je přelud, který si vytváří lidský mozek. Také to mívám na záběrech z fotopasti. Prostě vidím co chci vidět. Kdyby to byl obličej, tak by svítily oči jako u srnčího.
Re: Ukažte své fotky ostatním
12. 06. 2023 07:32
Na první fotce je srna a v pozadí nic není. Na té druhé která je s odstupem asi 2 hodin je v popředí zřejmě kočka a ta spustila fotopast. Když ty dvě fotky otevřu a překlikávám z jedné na druhou je vidět, že se v pozadí něco mění. U nás kolují názory od sedící sovy přes člověka až po ducha. Ovšem je fakt, že teplokrevný živočich by spustil fotopast. Tady ji spustilo zvíře v popředí. Ještě jsem se stímto nesetkal a tak mne to zajimá.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.