Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ukažte své fotky ostatním

Autor Fido 
Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 13:29
Já mám čínskou myslím že rozlišení 4K ,záleží co od toho čekáš ?
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 13:36
Jednu Čínu mám doma asi za 300 Kč ale to je k ničemu. Koukám na Kamera
Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 13:51
Tak to nevím ,kvalita čínského zboží je přímo úměrná ceně třeba jde koupit i tohle

[www.aliexpress.com]
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 14:27
Lamax je samozřejmě také "česká přebalená čína"... Problém je, že Lamax je vždy trochu atyp, tudíž nějaký výhled na alternativní firmware je obvykle nulový...
Čína není problém, však jí milují i příznivci kultu ohryzku thumbs up smiley
Záleží, co od toho očekáváš, například Niceboy VEGA 5 (pod tímto názvem koupíš v ČR se zárukou a 14d vratkou) má srovnatelný snímací čip také od Sony. Stejné fps při daných rozlišeních, také s WiFi atd. Příslušenství je kompatibilní s 99% "jiných čínských značek"... za 1500 vč. DPH, kdyby někde spadla, zmizela...
Těžko radit, každý máme jiné požadavky... kapacita baterie, hmotnost, příslušenství... "bolest" ze ztráty...
Objednej si z e-shopu obě, vyzkoušej (pod vodou to teď asi bude trochu problém grinning smiley), rozhodni se... jednu vrať smoking smiley
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 15:25
... ahoj ... já mám asi 3 roky obal do vody ... Meikon Waterfroof Camera Case ... stálo to kolem 5.000,- CZK ... pro kompakt Panasonic Lumix DMC TZ8 (ten fotí i nahrává sekvence) ... je to do 40 metrů hloubky ... já s tím byl do max 10 metrů, bez problémů ... pravda, chtělo by to víc barevných rybiček kolem ...

smileys with beer
Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 17:03
Hlavně to chce externí světlo ,pak je najednou všechno barevné.
Taková perlička ,když jsem se potápěl s přístrojema tak jsem si potřeboval upravit ploutev a v 15metrech byla taková skalní lavice na kterou jsem si chtěl sednout. Na tý lavici nebylo nic divnýho až do chvíle než jsem na ní posvítil a ejhle ,byla tam uprostřed krásná velká ropušnice která byla najednou ve světle baterky krásně červená.
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 18:59
Tak to by Pavel asi odkazoval na něco úplně jiného... eye rolling smiley

Na druhou stranu je pravda, že to, co jsi byl schopný nafotit / natočit pod vodou před deseti, patnácti lety s AV výbavou za 100-500TKč, tak dnes stačí za 10-50TKč smoking smiley
Navíc, místo 720 SD ve FHD či 4K...
Osobně jsem pod vodou začínal s GS200 (3CCD, miniDV)... bratru "za pade" + "nemálo" za příslušenství.
Dnešní FHD "číňan za litr" dá lepší výsledek... thumbs up smiley
Já už jsem rezignoval... už netahám ani zrcadlovku a skla (na souš)... a pod vodu beru "číňana"... maximálně s "čínskou lampou"...

Mimochodem, nevím, jak to máte vy, ale mě těch 10m bohatě stačí. To je to ještě pěkně barevné a je se na co koukat... Navíc ještě naprosto napohodu... Ostatně už mi není dvacet ani třicet ani...
Víc už beru jako technické potápění a prostě jen "číslo". Docela se u Vlaha v Molunatu směju, když přijedou (typicky) Poláci a jediné, po čem jdou je 40m... Borec, "pindík", Dot End. Pak mu tam ještě jezdí jeden "megamagor", ale to už jsou úplně jiná čísla, jiná směs... Borec fakt umí thumbs up, ALE... jde jenom po tom dokázat "číslo".

Spíš mě láká si koupit nějaký (optimum cena / výkon) ten podvodní "skůtříček"... dva.
smileys with beer
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 19:59
Já to chci jej tak pro zábavu, jezdíme Starigrad-Paklenica a tam toho moc k vidění nenísmiling smiley
Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 01. 2021 21:55
Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------


Pak mu tam ještě
> jezdí jeden "megamagor", ale to už jsou úplně jiná
> čísla, jiná směs... Borec fakt umí thumbs up, ALE...
> jde jenom po tom dokázat "číslo".

> smileys with beer

Přiznávám že zamlada jsem si taky musel zkusit 55m na pár vteřin spinning smiley sticking its tongue out (samozřejmě plánovanej ponor a dekompresní přestávky) no není v tom moc rozdíl jestli ve 12 ,20 nebo 50 ,jen musíš vyrovnávat častějc tlak a dotahovat opasek abys ho neztratil nebo nevypadl ze žaketu thumbs up smiley
Teď mě láka neřešit spoustu cajků a jít do něčeho takového [www.youtube.com]
Re: Ukažte své fotky ostatním
28. 01. 2021 08:50
Pánové, fotky z potápění, aby se to drželo vlákna?
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
04. 02. 2021 08:59
... joooo chlapci ... kdysi sem nějaka fota dával, včetně videa ... Radomír (když sem chodíval) ... to bylo z potápění před pláží Divna na Pelješaci ...
... možná to ještě někde zůstalo ... chce to kliknout na kolonku "vyhledat" ... do kolonky vyhledat autory vložit jeho nick ... a kliknout na tlačítko "za celou dobu" ... a pak najít příspěvek

smileys with beer
mm
Re: Ukažte své fotky ostatním
06. 02. 2021 06:57
Ahoj všem-Radomir má všechny fotky na rajčeti - jako uživatel Panrh



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mm (06. 02. 2021 07:00).
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
23. 02. 2021 23:57
Zdravím,
dlouho jsem plánoval termín dovolené a vůbec jsem si neuvědomil ten týden u moře naplánovat, aby mi na noční krajině nesvítil Měsíc! Až teď mě trklo se podívat v jaké fázi bude Měsíc a úplně jsem to prokaučoval thumbs up smiley
Moc se začátkem dovolené nevyspím, pak už bude v úplňku a budu nahraný
Tak příště to musím lépe naplánovat.

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
24. 02. 2021 06:55
Vím, že nic nevíš, ale kde máš fotky? Aspoň toho úplňku.....

Re: Ukažte své fotky ostatním
24. 02. 2021 08:22
Myslim,že protilehlá strana měsíce je zajímavější...teda pro mě,aspoň.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
24. 02. 2021 08:37
To je idylka...paráda. Navíc po dobré večeři, šumí moře, jak se "fitruje" přes kamínky, cikády za zády "řvou", netopýři poletují......
Re: Ukažte své fotky ostatním
24. 02. 2021 09:28
Kabinet,ty jsi expert,idyla je fuč v tvém závěru píšeš,,netopýři poletují"
Zbývá si jen představit ,jak další havěť vylézá [photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
24. 02. 2021 10:35
Jde mi o to, že Měsíc oblohu přezáří.
Na vyfocení Měsíce nemám dostatečný teleobjektiv, tak fotím Mléčnou dráhu. V poslední době mě to docela chytlo a stále se učím. Dokonce kvůli zákazu nočního vycházení jsem si zařídil živnost, abych mohl případně vyfakovat policajty. Ale ještě jsem to nevyužil. Teď jak bylo konečně krásně, jasno a bez Měsíce, tak ležím doma marod.
Je to odkaz na facebook, snad bude fungovat:
odkaz - facebook - L. Steklý Foto

Jednotlivou fotku se mi sem nepodařilo nahrát (vyzkoušeno), tak snad bude fungovat odkaz na facebook - veřejná stránka

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
Re: Ukažte své fotky ostatním
26. 02. 2021 07:43
Paráda.
Re: Ukažte své fotky ostatním
26. 02. 2021 10:33
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 03. 2021 17:23
Baxoid ty Noční krajinky super ale ty Portrétní fotografie jsou ještě lepší yawning smileygrinning smileyhot smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 03. 2021 19:01
arpgdval a Mirus: děkuji
martas74: chápu, Bára je fajn ženská, ta umí rozproudit krev v žilách hot smiley

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 03. 2021 19:22
Věřím thumbs up Hezky se na ty scenérie kouká,grinning smiley Noční obloha uklidňuje thumbs up yawning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 04. 2021 10:40
Zkouška.. Práce mladého.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ajax (09. 04. 2021 10:41).
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 04. 2021 14:38
Pěkná práce

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 04. 2021 14:45
Pěkné, pomalu se chystám na něco podobného, ale na čtyřech kolech, Škoda 120 GLS z roku 1979 a Tatra 613 z roku 1989.
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
10. 04. 2021 15:00
Krásná klasika thumbs up fajn koníček

___________________________
Baxoid
... vím, že nic nevím ... Platón o Sokratovi
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
21. 04. 2021 21:19
Ajax, ten pérák, ten teda je super.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ukažte své fotky ostatním
19. 02. 2022 19:53
Tak jsem pročetl jiné vlakno(a) a zjistil, že máte někteří zájem navštívit Hr. o velikonocích.
Tak tady je vzpomínka na Čiovo ,Trogir.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Ukažte své fotky ostatním
19. 02. 2022 22:27
Ještě mi tam chybí ulice Duboke vode a budu spokojený
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.