Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ukažte své fotky ostatním

Autor Fido 
Re: Ukažte své fotky ostatním
14. 07. 2014 05:41
To je trošku můj záměr mít tu krajinu bez lidí. Ale někdy je to fuška.smiling smiley
Re: Ukažte své fotky ostatním
30. 07. 2014 11:04
Zdravím,už jsem tu v minulosti dával fotku lodi miliardáře Abramoviče(ruský oligarcha a majitel FC Chelsea),
jsou to ty 2 první obr..lod Eclipse,momentálně asi 4 největší soukromá jachta na světě(dá se i pronajmout,asi
za 2mil.dolarů na týden-kdyby měl někdo zájemgrinning smiley)foceno na podzim 2012 u Živogošče Blato.
Letos v červnu 2014 se mi podařilo vyfotit další lod z flotily tohoto miliardáře.
Jedná se o lod Luna-největší soukromá expediční lod světa....opět foceno v Živogošče.






A potom že není Chorvatsko světovou destinacíspinning smiley sticking its tongue out
Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 08. 2014 09:31
Tady je pár fotek z místa,kde dnes lidé téměř nebydlí [www.rajce.net]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 08. 2014 10:53
Pěkné.
Marťas to chce koupit na te fotce?
thumbs upsmileys with beer
Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 08. 2014 12:31
Pěkné foto,toto autíčko stálo odstavený 2-3roky na Makarský v kopci u Revijeri
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
18. 08. 2014 12:13
Auto je z roku 1941 a pojízdné toť info od majitele
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
27. 08. 2014 14:09
Abramovičova Eclipse pro změnu v zátoce Sobra na Mljetu včera kotvila celý den:




Michal
Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 09. 2014 18:45
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 09. 2014 12:05
Prátelé, společnost Jadrolinija vyhlásila fotografickou soutěž, do 15.9.2014 jednu fotografii jsem tam vložil, pokud vás mohu požádat o podporu, a můj obrázek se vám zalíbí prosím o lajk.
Název mé fotografie je Jadrolinia-Zaostrog (při psaní Jadrolinija mi bohužel vynechalo "j" a toho jsem si nevšiml).
Zde je odkaz:
soutěž facebook Jadrolinija
Je to tato:
foto
Za vaše hlasy moc děkuji.
Pro informaci: nejsem profesionální fotograf.

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Mahony (07. 09. 2014 12:24).
Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 09. 2014 20:13
Mahony - máš moj palec hore, dobrá fotka thumbs up
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
07. 09. 2014 21:40
foco díky, i když není prakticky žádná šance (některé fotky mají přes 500 hlasů), tak pro tu srandu. :-)

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
18. 09. 2014 10:27
Kdyby měl někdo zájem kouknout na fotky z letošní dovolené na Krétě [www.rajce.net]
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
18. 09. 2014 10:45
... Kudu, pěkné ( P.S. 31 až 35 ... malá mořská víla thumbs up )
... kamarád mi vykládal, že je dost dobré si půjčit nějaký dopravní prostředek ... ve Vašem případě asi autíčko ...
... jak to hodnotíš ve srovnání s HR ... ceny, pláže, čistota vody, možnost vidět něco přišnorchlování ( pokud jste se potápěli )
srovnávat neporovnatelné lze asi těžko ... a taky je potřeba čas od času nějakou změnu ... ale kolik bodů by jsi dala HR a kolik Krétě, pokud by jsi hodnotila komplexně ... příroda, ceny, moře, doprava, památky, jídlo, zábava, ubytování, počasí ... třeba Tě ještě něco napadá ... díky
smileys with beer
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
18. 09. 2014 12:23
Asi bych nesrovnávala CROxGR, každá země má svoje pro i proti. Pravda je, že v CRO jsme byli naposled v r.2012 a ani mi nějak nechybí. Jsem ráda, že jsme z toho asi 20 let rozjetého vlaku vyskočili a začali objevovat i jiná místa.
Počasí bylo po celou dobu na jedničku, sice občas nějaký mráček, ale pořád přes 30.
Moře mělo kolem 28, je krásně čisté, při šnorchlování byly vidět akorát nějaké rybky. Jinak nic.
Pláže vesměs písčité, což mě trochu vadilo, písek se nalepoval na mokré nohy a bylo to dost nepříjemné. Písek na plážích je většinou tmavý a tak rozpálený, že po něm nelze přejít bosou nohou.
K cenám – točené pivo v taverně 2÷3 Eura, kopeček zmrzliny 2, menu pro dva kolem 20.
Autíčko jsme měli půjčené na tři dny za 75 Euro, benzín je celkem drahý 1,7 za litr. Bydleli jsme na severu a přejížděli na jižní Krétu k Libyjskému moři, kde jsou lepší pláže. Vnitrozemí hornaté, úžasné scenérie a krásné horské vesničky. Jinak Řekové jezdí jako prasata.
Z památek jsme navštívili jenom vykopávky na Knosossu a pevnost Fortezza .
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
20. 09. 2014 00:45
Kudu, krásné fotky. Začínám mít čím dál větší pocit, že bych v budoucnu neměl Řecko taky vynechat, ještě jsem tam nebyl yawning smiley .

Kréta na tvých fotkách vypadá nádherně, úchvatné moře, pláže s pohodou a klídkem bez davů lidí, krásné vnitrozemí... Určitě jste si tam dovolenou užili thumbs up

Nějaké hodnocení či obodování jiných destinací, ve srovnání s HR, jak píše Petr, by myslím bylo dost zajímavé. Já například moc rád vzpomínám na Kalábrii a určitě se tam chci zase někdy znovu vrátit. Je ale pravda, že hodnotit a srovnávat lze velmi obtížně, protože každá země má skutečně svá pro a proti.

** Petr **
Re: Ukažte své fotky ostatním
22. 09. 2014 20:14
Kudu máte pěkné snímky. Ta "modrá" pláž sice mě moc neláká ale fotky v druhé polovině alba jsou moc zajímavé.Já jsem více na ty pusté. Oceňuji ,že se chcete fotit. To já moc ne. Je dobře,že jste si dovču užili.
Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 10. 2014 21:46
Letos jsme bohužel přijeli k Jadranu v dešti.Z počátku se nedalo nic moc dělat,pouze dodržovat pitný režim a sem tam si zaplavat,protože voda byla překvapivě teplá...ale až přijel Martin? A nebo se mrkněte [www.rajce.net]
Za některé nekvalitní fotky se předem omlouvám....thumbs down

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
01. 10. 2014 22:58
Pár postřehu z letošní dovolené
[milanhubner5.zonerama.com]
[milanhubner5.zonerama.com]
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 10. 2014 22:23
Hansi, pěkná galérka. smiling smiley Když se dívám na některé fotky, tak se mi na rty dere písnička od Jarka Nohavici: "Dcery jsou po otcích a synové zase po matkách .... yawning smiley" Už se těsím na naše setkání, ty chlope! smiling smiley
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 11. 2014 10:26
... Honzo ... sqělé thumbs up
je to materiál na několik výstavních obrazových kalendářů .... sám bych nějaký bral, kdyby to někdo vydal ...
smileys with beer
Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 11. 2014 11:48
Kluci díky,ale nepřehánět to s tou chválou,prosímsmileys with beer

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
09. 11. 2014 14:16
Jak jsem tak na to koukal, tak ještě tak 2-3 roky tání ledovců v Antarktidě a jinde a většina Drašnice bude zatopená. Škoda. Je tam určitě hezky.
Re: Ukažte své fotky ostatním
17. 11. 2014 12:47
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
17. 11. 2014 14:12
Jíro s dovolením Ti pomůžu vložit odkaz, více v SZ.
Okolí Omiše.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
05. 12. 2014 19:10
Vložím pár foteček ze srazů ,některé jsem si půjčil od Vás kamarádi :
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
05. 12. 2014 20:14
Martine, pěkný výběr thumbs up

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
05. 01. 2015 19:37
Tak ať jenom neřeším zimní gumy, přidám foto z letoška (vlastně loňska - 2014):
Flickr - Biograd a po cestě Rastoke, Plitvice, výlet na Pašman a do Šibeníku

a z roku 2012 Flickr - Sukošan + Zadar
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
06. 01. 2015 09:33
Hóóóóódně dobré, nemám tolika palců, abych oznámkoval, tedy alespoň takto thumbs upthumbs up.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
19. 02. 2015 13:45
[www.rajce.net]

Tady jsou, hlavně pro Foca, fotečky našich strážců FKK v Zavale
avatar Re: Ukažte své fotky ostatním
19. 02. 2015 15:25
... a jéje ...
Fousku, ty dva symboly Vaší FKK v Zavale ...
yawning smiley
... jak bych to jen řek ...
... no prostě ... už tam nejsou ... [www.rajce.net]
eye rolling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.