Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo

Autor fifina 
podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 18:06
Prosim kto by vedel poradiť kde by som na nete našla podrobnú mapku nesta Slatine a ostrova Čiovo. dik moc
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 20:23
Podrobnou mapku (nejspíš teda uliční plánek) to nevím, ale když se mrkneš sem [maps.google.com] , tak tam je Slatine na podrobných satelitních snímcích. Někdy je to lepší, než plánek.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 20:39
Dik to maš pravdu ale potrebujem zistiť kde sa v Slatine nachádza ulica Bana Jelačića aby som zistila presnú polohu domu, ak by som vedela kade sa tiahne ta ulica tak maps.google by bolo perfektnéna určenie. ale ked neviem či ta ulica je na horno alebo na dolnom konci tak mi to je na nič. Ale dik za ochotu
avatar Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 20:50
Zkus hledat na maps.google.com třeba podle nějakých záchytných bodů z fotografií apartmánu-domu. Třeba výhled z terasy do okolí nebo přibližný tvar střechy nebo okolí domu-pozemku. Nebo podle sousedících objektů. Jestli teda máš nějaké foto. Já sem takto náš apartmán v Slatine blíž k Arbaniji našel, jedu tam 9.-20.7. . Hodně štěstí a trpělivosti.
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:11
už som to skúšala ale neviem ani či tie fotky su aktuálne alebo staršie lebo dosť sa tam už aj postavilo. Ja ideme 1-11.7
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:18
Jestli máš fotky exteriéru APP (webovou adresu), pošli mi to na e-mail. Jestli je nemáš nebo nejsou (majitel je nezveřejnil), nejezdi tam - určitě něco tají, pacholek. Hezkým výhledem nebo okolím se každý rád pochlubí, když není čím, statečně to zamlčí.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:26
je to cez www.... a apartman adriana. dik skus sa pozrieťthumbs up
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:29
Otevři odkaz,zadej do pole: Vyhledat na mapě "Bana Jelačića" a mělo by to ukázat ulici a její polohu.Pod písmenem B ostrov Čiovo

ulica Bana Jelačiča
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:31
Fifina - e-mailem !!!! Adresy APP se tady mažou jako reklama !!!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:37
to ma ani nenapadlo už som ti to poslala
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:38
Dik idem to skúsiť.thumbs up smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:41
no skúsila som to ale to ukazalo ulicu v splite
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:43
Ano.Pod písmen A je ulice ve Splitu,ale psal jsem B.Zkus druhý pokus. thumbs up smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 21:55
dik mam to ukazala sa mi tam taka posteľ a nejaké ubytko to je ono?tongue sticking out smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 22:05
Fifino, dalo to makačku, ale je to na 100% tenhle dům [maps.google.com] - je přesně uprostřed a má kolem sebe světle šedivé plochy parkoviště, hlavně vpravo. Směrem k moři jsou asi 3 stupně - terasy. Když budeš mít problém to najít, pošlu ti e-mailem obrázek s šipičkou.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 22:19
Si strašne zlatučky tak mi to radšej pošli lebo určite ma picne pokjal to najdem. potom ťa pozvem na pivkosmileys with beer
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 22:21
Tušim to vidím už aj ja
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 22:24
ale musím uznáť nervy a zrakmaš super no ja by som to určite nenašla
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 22:31
Ozaj a ty kam sa chistáš toto leto?
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
18. 05. 2008 23:40
Tam to není špatné,byl jsem tam v loni.Ale jezdili jsme na druhou stranu ostrova do Gornji Okrug,je tam pěkná pláž v zálivu a autem nebo na kole jste tam za chvilku.
TO Fifina.Neklesej na mysli,neb Slatine je jen větší vesnice já tam už jezdím 7 let.Sice tu ulici neznám,ale jednu radu.Musíš projet téměř celé Slatine a po sjezdu dolů na plac-no náměstí se tomu asi řící nedá, tak tam postav auťák a pozeptej se ,protože dá se řící,že všechny ulice právě začínají zde na tom place,nebo na silničce.která jde stále dál po pobřeří.Já bych to mohl od bytného zjistit přesně kde to je ,ale asi by to bylo vysvětlování na dlouhé lokte.Jestli se chcete koupatjan tak sami,jezděte nebo se projděte úplně až dozadu do lesa tam jsou dá se říci rodinné plážičky.Vatrogašči-hasici tam vybírají za auto 10 KUN,ale je tam skoro intimo.Já tam jedu 14.8.Jesli chceš mužu sdělit i podrobnosti o cestě.
avatar Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
19. 05. 2008 09:58
Z dálnice sjíždíš na Prgomet a pak kolem Prapatnice na 58 dole k Trogiru? Nebo sjedeš už ve Vrpolje což je o cca 12km delší ale lepší cesta.
Já to jezdím sjezd na Prgomet a pak dolů na Trogir,asfaltka je slušná,nádherný výhled na ostrovy a je to celkem prázdné je to teď nevím asi 12 km
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
19. 05. 2008 22:21
velmi pekne ti ďakujem a budem velmi rada ak mi napíše aj porobnosti o ceste. A ešte by som chcela vedieť či sú tam aj nejaké krčmičky ktoré sú otvorené dlhšie. Pred 5-timi rokmi sme boli na krku v meste Šilo a tam boli dve a ti ezatvárali o deviatej. tak to bolo hrozné. dik
prt
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
20. 05. 2008 12:25
ten apartmán co našel hopkirk bych řekl, že je v Arbanii a ne ve Slatine, Satine je až na konci ostrova byl jsem tam loni a v Arbaniji před třema rokama. Slatine je lepší, ale musíš bydlet až za přístavem, t.j. přímo u moře. zadní pláž ve Slatine je pěkná,struktura kamínků je jako v makarské. autem je to po nezpevněné cestě cca 2 km. Pěknou dovolenou



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prt (21. 05. 2008 11:30).
To Fifina.Máš-li záujem o podrobnosti kontaktuj mě na můj soukromý net já ti to všechno pošlu
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
20. 05. 2008 12:55
prt napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ten apartmán co našel hopkirk bych řekl, že je v
> Abanii a ne ve Slatine, ...

Abanie nebo Slatine, ten barák je ten, co je na www stránkách agentury - za to dám ruku do ohně !!! smoking smiley Proto to taky byla makačka, že je jinde, než je inzerováno !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: podrobná mapa Slatine na ostrove Čiovo
20. 05. 2008 13:21
Určite maš pravdu lebo som si to overovalaaj u majiteľa. ešte raz dik za snahu
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.