Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Galerie Jadran - aktualizace na novou verzi

Autor PetrK 
avatar Galerie Jadran - aktualizace na novou verzi
25. 04. 2008 04:14
Zdravím. Minulý týden jsem prováděl z bezpečnostních důvodů aktualizaci galerie na nejnovější verzi a měl jsem s tím malinko problém. Nedopatřením jsem vymazal uživatele a trvalo mě delší dobu než se mě podařilo databázi opět obnovit ze zálohy do původního stavu. Až dnes, t.j. téměř po týdnu od aktualizace jsem si také všiml že registrovaní uživatelé nemohli nahrávat obrázky, bylo nutno čekat na schválení administrátorem....

Zkrátka aktualizací galerie na novou verzi došlo k některým změnám v nastavení kterých jsem si nevšiml a proto mohli mít tomto týdnu uživatelé při návštěvě galerie některé problémy za což se všem omlouvám. Nyní by již mělo být vše v naprostém pořádku, pokud by se přesto vyskytl nějaký problém tak mě prosím napište na můj e-mail admin@galerie-jadran.net.

Jinak žádná změna není po aktualizaci na první pohled patrná, jedinou novinkou je to že v registračním formuláři pro nové uživatele přibyla nutnost opsat před odesláním registrace kód z obrázku, tak jak je to dnes na mnoha jiných serverech běžné. Je to ochrana proti spamovacím robotům jejichž registrace jsem nestačil už poslední dobou mazat.

Přeji všem hezký den a krásnou dovolenou na Jadranu v letošním roce...

** Petr **
avatar Re: Galerie Jadran - aktualizace na novou verzi
17. 03. 2009 02:35
Včera galerie nešla, nevím jak dlouho ale zjistil jsem to v podvečer. Stala se terčem nějakého útoku takže jsem měl o zábavu po celý večer postaráno, likvidoval jsem napáchané škody a současně jsem také provedl z bezpečnostních důvodů opět aktualizaci na nejnovější verzi.

Vše by mělo být v pořádku ale přesto, kdyby měl nekdo jaké-koliv problémy tak mě prosím napište na e-mail.

Díky všem a hezký den

** Petr **
Re: Galerie Jadran - aktualizace na novou verzi
17. 03. 2009 21:08
Já se hlavně těším, že letos bude zase co přidávat. Loňský výpadek obrázků z Čaklje a Podgory jste doufám přežili smiling bouncing smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 92
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.