Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

turistické značení na Krku

Autor hanysek8 
turistické značení na Krku
21. 06. 2007 21:01
Chtěla bych poprosit o radu.Slyšela jsem že klub Českých turistů udělal na Krku značení.Jedná se mi přímo o Punat.Nemá někdo mapu těchto stezek?Hledala jsem na netu,ale nic jsem nenašla.Díkysmiling smiley
avatar Re: turistické značení na Krku
23. 06. 2007 10:02
Kde najít značení okolo Punatu nevím, ale kolem Krku hned vedle Punatu je zde: http://www.tz-krk.hr/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=40

Klikněte si na mapku.

Michal
Re: turistické značení na Krku
23. 06. 2007 20:56
admine,moc děkuji za tip.kdyby ale někdo věděl o značení přímo v okolí Punatu,byla bych ráda za každou informaci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanysek8 (24. 06. 2007 10:25).
Re: turistické značení na Krku
23. 06. 2007 23:14
Hanýsku, myslíš to bážně, nebo si z nás děláš prdel? Pokud vážně, tak prosím Tě používej smajlíky s citem.

Pro KČT vytvořil Václav Tupý síť značených cest v okolí Bašky. Značení je totožné s československým v tuzemsku. Mapu lze získat v hotelích, cest.agenturách a TZ v Bašce. Na ní navazuje síť "pastýřských stezek" Punatu, které jsou vytvořeny alpským způsobem, tedy červenobíločervené značky s číslem cesty. Mapu lze obdobným způsobem získat v Punatu. Oboje zdarma.
Obě sítě jsou horské stezky.

To, co uvádí admin, jsou nové cesty v okolí Krku a Malinské. Stejně tak jsou značené cesty v oklí Njivic a Omišalju. Jsou to většinou cesty v listnatých lesích. Nejsou tak dobře značeny jako Punat a Baška.
Re: turistické značení na Krku
24. 06. 2007 10:24
Globík:dík za informace a omlouvám se za smajlíka pokud se ti nezdál.Opravdu v tom nebylo nic špatného.Tak se měj hezky a ještě jednou díky.
Re: turistické značení na Krku
24. 06. 2007 20:35
Ani už nevím, proč se mi tam ten smajlík nelíbil confused smiley
Re: turistické značení na Krku
24. 06. 2007 20:52
Tak to je fajn...měj se
Re: turistické značení na Krku
19. 07. 2007 10:29
Mapu turiskyckých cest okolí Bašky lze získat zdarma na mnoha místech přímo v Bašce. Digitálně zde [www.tz-baska.hr]. Udaje o délce a časech jsou na mapě z druhé strany a jsou pravdivé. Síť chodníků má charakter horských stezek,velmi náročné, omezený zdroj pitné vody. Jediná z označených stezek sjízdná na MTB jen Baška - "měsiční planina" - Hlam (popřípadě dál po planině až k místu "DISCO PORTA FORTUNA" pod sedlem Treskavec nebo na druhou stranu do Vrbniku. Díky, díky, díky KČT, za tak skvěle značení.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 81
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.