Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

DOLAC - Primosten

Autor Booboo 
DOLAC - Primosten
06. 06. 2007 08:34
Ahoj lidi,nevite prosim, jestli se daji najit podrobne mapy chorvatskych mest. Konkretne shanim mapku vesnicky Dolac u Primostenu. Neco jako je u nas www.mapy.cz Ze si to muzu priblizit az na uroven ulic a zobrazit i letecky pohled. Dekuji.
Re: DOLAC - Primosten
07. 07. 2007 13:43
ahoj

jestli se nepletu, tak v DOlacu se nemáš jak ztratit, že je to vcelku zbytečné. My tam došli pěšky z kempu Adriatic z Primoštenu a byla to opravdu taková malá vesnička.

Jinak takové mapy by se mi taky hodily, jenže o nich nevím

leg
Re: DOLAC - Primosten
14. 07. 2007 09:19
Ahojte
O dva týždne by som mal isť k Primoštenu do dedinky Dolac. Niekde na Nete som čítal, že tam bol minulý rok požiar.(včera 13.7. bolo tomu presne 1 rok). Nebol tam niekto náhodou po 13.7.2006.Neviem akého veľkého rozsahu bol ten požiar a zaujíma ma totiž, ako to tam teraz vyzerá, či tam nie je veľmi zdevastovaná príroda.
Re: DOLAC - Primosten
14. 07. 2007 19:43
Vloni jsem byl v kempu Adriatic od 27.7. do 20.8. a v Dolacu jsem žádný požár nezaregistroval. Kemp sousedí s Dolacem. Něco snad bylo na druhé straně kopce. Můžu poslat i záběry směrem na Dolac.
Re: DOLAC - Primosten
14. 07. 2007 21:39
Ďakujem za odpoveď. Kemp Adriatic poznám dobre. Na nete sú aj fotky, z toho požiaru ale väčšinou to bolo v noci a nadránom a nedá sa z nich presne zistiť kde to horelo. Pravdepodobne to nebolo veľkého rozsahu a asi niekde na kopci.
Re: DOLAC - Primosten
15. 07. 2007 20:52
Shořelý je jen malý kus terénu nad magistrálou. Je to tedy na konci Dolacu směrem ke kempu, ale fakt je to malé a nekazí to rozhodně celkový dojem z místa.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 63
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.