Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

VIS máte někdo fotky a radu?

Autor brblabrbla 
VIS máte někdo fotky a radu?
10. 04. 2007 21:14
Máte někdo fotky tohoto ostrova? Zajímá mě pláž Milna a Ženka. Díky!!!!!!
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
03. 05. 2007 13:21
Mám fotek hromadu (i krásnou knížku). Nemám ale momentálně možnost je pozmenšovat. Městečko Vis je perfektní, Komiža se nám líbila méně. Z pláží je nejlepší asi Srebrena. Malé plážičky jako třeba Mola Trovna jsou super, ale cesta (pokud se od předloňska nezměnila) je opravdové dobrodružství. Návštěva jeskyní Modrá - i zelená Špilja by se neměla promeškat. Byla to naše nejlepší dovolená a buhužel budeme špatně hledat lokality, které by se Visu vyrovnaly. Na pobřeží už vůbec ne a ostrovy snad je některé vzdálenější. Přeji pěkný pobyt.
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
03. 05. 2007 13:57
Smiem sa spýtať aké tam sú možnosti zábavy? Nočný život, zábava na pláži a pod.? Ďakujem,inak akékoľvek info o VISE vítané smiling smiley
Na Visu najdete všechno co hledáte, ve městě je zábavy dost, ale já vidím ostrov spíše jako oázu klidu a pohody. Pokud čekáte tobogány a jízdu na banánu, tak zůstaňte na pevnině a jeďte na Makarskou.hot smiley
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
14. 10. 2007 12:27
Na pláži SREBRENA V pozadí ostrov BIŠEVO













Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (14. 10. 2007 12:32).
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
11. 11. 2007 17:33
Zopár mojich fotiek ostrova Vis je na adrese http://shipbuilder.sk. Z menu treba vybrať Turistika -> Rok 2005 -> Chorvatsko -> Ostrov Vis (v inom menu sú aj fotky z Plitvických jazier a ostrova Biševo).

Zopár fotiek z celej kolekcie:

Východ slnka na ostrove Vis (fotené z Milny)


Zátoka Stiniva - najkrajšia v Chorvátsku


Komižský záliv


Mestečko Vis s "Českou" vilou


Prístav na Biševe - v pozadí ostrov Vis




Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bounty (11. 11. 2007 17:48).
ladax
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
12. 11. 2007 15:58
To je prostě nádhera, utvrdil jsem se v tom, že tam prostě musím jet, jezdím na Brelu, ale tohle je super místo, napište tu prosím něco více , třeba kde se ubytovat a jiné info, je to prostě ráj.... Krása
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
03. 12. 2007 21:19
Hned když jsem vyjížděl z trajektu chytil mě tam ZVONKO a odtáhl mě do osady RUKAVAC nádherný ubytování nad zátokou SREBRENA s božským výhledem ( vpravo BIŠEVO,uprostřed OTEVŘENÝ MOŘE, vlevo SUŠAC,LASTOVO A KORČULAthumbs upthumbs upthumbs upthumbs upthumbs up
I kdyz je mozna trosku brzo muzete mi nekdo poslat na mail kontak na nejaky solidni ubytovani ve vesnicce RUKAVAC... predem diky
dalibor.sova@seznam.cz
avatar Re: VIS máte někdo fotky a radu?
06. 03. 2008 21:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 10:42).
hledám podrobnou mapu
20. 05. 2008 07:02
Letos se opět chystáme na Vis. Loni jsme jim byli na tolik unešeni, že letos chceme poznat i další krásy tohoto ostrova. Proto se snažím dát dohromady několik výletů po ostrově. Na internetu se dá sehnat hodně, ale velmi podrobná mapa nikoliv. Jediné co by mi mohlo pomoci je fotografie mapy od uživatele Igra a proto bych ho touto cestou o ni chtěla požádat. Pokud ji ještě máte tak mi ji prosím zašlete na mail. Mapu ostrova máme též vyfocenou z loňska, ale né tak podrobně.
Máte-li někdo super tipy co rozhodně nepromeškat a nebo odkazy, kde bych něco pěkného našla, tak vám budu za vše vděčná.

Mějte všichni pěkné léto a užijte si dovolené.
ika
Re: VIS máte někdo fotky a radu?
22. 07. 2008 07:29
Kto sa už vrátil?
avatar Re: VIS máte někdo fotky a radu?
22. 07. 2008 08:39
ti chcou vedet dalsi info o Visu tak je tu dalsi vlakno at se neopakujeme smiling smiley
[www.ihvar.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.