Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

foto Brzet pri Omiši

Autor majocka 
foto Brzet pri Omiši
01. 03. 2007 12:30
nevie niekto poradiť, kde sa na internete dajú nájsť foto z Brzetu pri Omiši?
avatar Re: foto Brzet pri Omiši
01. 03. 2007 12:41
Na hledání obrázků je nejlepší google.com - vyhledávání obrázků.
http://images.google.cz/images?hl=cs&q=brzet+omi%C5%A1&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky&gbv=2

Michal
Re: foto Brzet pri Omiši
01. 03. 2007 13:28
Mám 2 fotečky pláže, jestli máš zájem, tak napiš e-mail, pošlu smiling smiley. Zdenka.
FLY
Re: foto Brzet pri Omiši
01. 04. 2007 23:10
V hotelu Brzet jsem byl v roce 2005, nejake foto by se urcite naslo...
Re: foto Brzet pri Omiši
05. 06. 2007 09:59
Boli sme v hoteli Brzet v Omiši začiatkom septembra 2005. Je tam prekrásne, hotel je pekne zrenovovaný, na izbách je TV a chladnička, kúpeľne sú krásne vynovené, v každej kúpeľni je fén. More je veľmi blízko, len cez cestu, krásne pláže s malými kamienkami. Mali sme aj výhľad na more z balkóna, úplná paráda. Vrelo doporučujem. Mám fotografie aj hotela, izby, aj okolia. Môžem poslať, daj e-mailovú adresu.
Re: foto Brzet pri Omiši
19. 07. 2007 12:24
Byla jsem také v Omiši v pavilonech brzet v září 2006 a bylo tam hezky.
Mám foto pokkoje, pavilonu i pláže a blízkého okolí yawning smiley
Ráda komukoliv pošlu.
Re: foto Brzet pri Omiši
14. 02. 2008 18:27
zdravim
chystram sa tento rok do omisu brzet

prosim o zaslanie fotiek z okolia hotela brzet, popis stravy atd. dakujem

romdo@zoznam.sk

romdo
Re: foto Brzet pri Omiši
31. 03. 2008 19:45
V Omiši jsme byli v létě 2004 - právě v Brzetu. Ubytování bylo super (bylo po renovaci), strava ráno formou švédských stolů, večer pak menu dle výběru den předem. Občas byla i muzika po večeři. Pláže před pavilonem přes silnici byly klasicky narvané ale místo se vždy našlo. Dovezli jsme si odsud výbornou ořechovicu a místní vínko bylo laciné ale výborné. Doporučujeme i návštěvu hradu nad městem a projet si řeku Cetinu na půjčené loďce - jeďte bez obav až k hospodě - nebojte se malé hloubky.

Ještě jsem našel fotky tady:
[www.galerie-jadran.net]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vojta309 (31. 03. 2008 20:05).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.