Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

fotky případně mapka Caklje (Podgora)

Autor atnarfus 
fotky případně mapka Caklje (Podgora)
18. 03. 2006 18:31
Prosím, nemáte někdo pár fotek z pláží a nějaký celkový náhled na Caklje u Podgory. Já to tam znám, ale rád bych to ukázal známému a moc použitelných obrázků jsem na netu nenašel. Můžete na mejl atnarfus@seznam.cz
díky
V Caklje jsem byla pred 2 lety a je tam opravdu krasne.Mam fotky ale nemam je jak odeslat.MAme sjete Chorvatsko od Umagu až po Cernou horu ale caklje je nejkrasnejsí
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
19. 05. 2006 13:17
Pár foto i mapku Čaklje mám, ale vše mám doma - nyní jsem mimo. Jestli známý vydrží do úterý, tak to najdu a pošlu-
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
19. 05. 2006 15:39
Vydržíme do srpna, jedu taky, ale já to tam znám smiling smiley
když by jsi měl i nějaký typ na ubytování, tak by to byla paráda
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
23. 05. 2006 12:39
cool smiley
moody smiley Něco jsem už poslala na tvůj e-mail.

Když se podíváš na www.... a tam klikneš na jakékoli ubytování v Podgoře - je tu docela dost snímků z pláží Podgory a Čaklje.
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
25. 05. 2006 08:26

podgora cz



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Brbr (25. 05. 2006 08:27).
Dobrý den byla jsem letos v Podgoře a musím uznat,že to tam je opravdu překrásné!!Chrěla jsem se zeptat jestli někdo z Vás kdo tam byl taktéž nemá fotku zmrzlináře,který dělal extrém,ní kousky se zmrzlinou???Prodával jí spíš z kraje Podgory!!!Děkuji kdyžtak mi je pošlete na mail děkuji moc ....yawning smiley
Ještě ohledně mého mailu je to www.lensis@seznam.cz
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
27. 08. 2007 06:12
bohužel nemám fotku tohodle - jen toho druhého u Maritima smiling smiley
Re: fotky případně mapka Caklje (Podgora)
28. 08. 2007 21:04
Také jsem pravidelným zákazníkem Martinima. Sice letos jako jediní zdražili na pět kun, ale ta kvalita za to stojí.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.