Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

uzasne fotky a nejen chorvatska

Autor vrgada 
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
04. 11. 2009 07:08
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 07:53


Úžasné to asi není ale pěkné ano.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 09:06
Přidám taky pár letošních obrázků.yawning smiley




avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 13:09


Není ta hora nějaká magická, že skoro každého nutí k fotografováni?
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 13:16
Tak já jsem "žabáka" ještě nefotil, při řízení nemohu, musel bych zastavit a "mitfara" (manželka) sedí vzadu a spí celou cestu. thumbs up smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 14:52
31.7.2009smileys with beer





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (05. 11. 2009 15:50).
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 15:47
Skoro by se dalo říct,kdo ji nevyfotil jako by tam ani nebyl.


avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 18:24
Já mám taky, heč...


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
05. 11. 2009 20:06
Mirus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak já jsem "žabáka" ještě nefotil ...

Ono to (ta skála) sice vypadá jako všechno možné, třeba žába, ale někdo tady někde psal, že Chorvati tomu říkají jinak, snad Vlčice ?! confused smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 05:32
Michalu...mohly by to být záběry z Duby?
Moc pěkné.
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 07:29



I ta poslední fotka neodvratně patří k Chorvatsku. Jarku nazdáááááár !!!! smileys with beer
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 08:02
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil slofik (22. 11. 2009 11:29).
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 10:33
Tak až když jsem si zvětšil foto, zjistil jsem ten domeček na pobřeží. Připadá mi to" sem tam domek" jako na Kornati.thumbs up
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 12:32
Mám focené stejné místo ...


avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 19:35
vranka: máš pravdu,je to Duba Pelješka.
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 11. 2009 21:31
ŽIvogošče..zátoka Velká duba...vedle slunce je ostrov Brač..a tam teda je pořádné grilování když se tak kouří z grilusmiling bouncing smiley


avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
08. 11. 2009 13:06
michalu - překrásné fotky známého místa - těším se na rok 2010 a zatím, s dovolením, mám stažené Tvoje fotky jako tapetu na ploše yawning smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
09. 11. 2009 18:27
Chjo, mám splín. Já tu zimu snad nepřečkám. Stýská se mi!!!!!!







Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
09. 11. 2009 19:50
Páďo,
krásné fotky. Hlavně ta poslední, ta v noci.Skutečně super. Třeba tu Makarskou bych vynechal. Je tam vidět maják sv. Petara. Vypadá krásně - takto z dáli. Hůř to vypadá, když večer slavíš šedesátku a ráno tě milovaný protějšek vyžene na procházku. A že zrovna musela být po těch schodech a kopcích na ten maják ? Ve dvaceti se mi to zdálo jako rovina. V šedesáti jsou to Tatry jak hrom!!!angry smiley
Ale pravdu máš. Také jsem v HR skoro denně a listuju a prohlížím. A přeji si, aby to příští rok opět vyšlo. A to přeji i Vám všem ostatním !!!!!!!!!!!smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (09. 11. 2009 21:13).
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
10. 11. 2009 13:31
Ale no tak, já to přeci vím, od moře to není, z Chorvatska - to už tedy vůbec ne. Ale je to užasné.
Sám na sebe se nemohu vynadívat.

Jak jsem již napsal v ".....umíte se smát ":

Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený.
Nyní se to změnilo, jsem bez chyby, jsem dokonalý. spinning smiley sticking its tongue out




avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
10. 11. 2009 21:04
To mi teda nedá, sem taky něco nedat:
Není každý den slunečno, ale taková loďka tancující po vlnách do přístavu, zatím, co kolem Lastova to tříská, to taky stojí za pohled, ne? Zvlášť, když to zbytek dovolené peče, to vše umí srpen...
...i když ještě na přelomu září a října tam je krááásně, jen nezvykle prázdno, zato ve sklepích to kvasí...
...a Plitvická jezera tou dobou mění barvy každý rok, nejen v tom třiaosmdesátém, kdy jsem tohle fotil,...
...a na Lopudu je v arboretu moc příjemný stín... kurňa, už si zase slintám do klábosnice moody smiley

Edit 9.12.09: omlouvám se za výměnu obrázků, ale náš hostserver byl poškozený tak rozsáhlým způsobem, že správce službu na neurčito ukončil. Náprava může trvat dlouho, proto místo původních uvádím své obrázky umístěné v jiných galeriích.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Hill (09. 12. 2009 21:26).
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
11. 11. 2009 08:57
Hill, to je přímo esence Chorvatska - moc hezké fotky thumbs up
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
12. 11. 2009 09:21
Žena vždy jezdí na podzim resp. v pozdním létě s kamarádkou do HR. Tyto fotky, s jejím svolením, jsou z r. 2004.



letos poprvé, já nevím po kolika letech, nejela kvůli mým zdr. problémům. Za to díky.thumbs up
Na druhou stranu, nemusí být všude.thumbs up smiley
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
12. 11. 2009 16:25
To jsou Tučepi, že jo?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
12. 11. 2009 18:07
Bomiňo,
teda máma mi říkala, že jede do Podgory.
Ne, je tam Podgora, Tučepi i Bačine.smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 11. 2009 16:04


Kousek od nás v Neratově stálo zbořenisko kostela. Byly pouze obvodové zdi a to ještě ne všechny . Po roce 1989 se z toho pomalu stává toto. Prostě krása. Vevnitř - krása. Pokud Vám schází střecha - je tam, ale prosklená. Zevnitř to vypadá fantasticky. Z větší části to snad financovali odsunutí němci. Zčásti naši občané a církev. Toto skutečně nevím. Pouze co jsem se doslechl. Soused taky tvrdil že to financoval. Pak z něho vylezlo že dal 100 k českých. Ale i tak. Gesto to je.
Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 11. 2009 16:24



já nevím ale první tři snímky jsou objekty soukromé a ten poslední je státní. Není v nich trochu rozdíl ?


Toto jsem konstatoval dnes při návštěvě Polska - Medzigorze. Celkový dojem - 4 !!!
Neupravené a hrozný smrad. Oni tam topějí naftou nebo olejem a dávají do toho nějaký sajrajt a to je v tom údolí modro, začuzeno a smradu jako po naftalínu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (23. 11. 2009 10:20).
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
22. 11. 2009 18:24
Hostýnské vrchy na kole foceno mobilem Sony Ericson K790i

........................... Kašava .............................................ze stoupání na Tesák ...........................................pohled z Lázů k Policím




.....................Bystřice p/H a Hostýn...............................přehrada Bystřička ........................................ze stoupání na Dušnou do Vsetína





Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 11. 2009 18:31).
avatar Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
25. 11. 2009 14:40
Také jsem fotila výše zmíněnou horu při chorvatské dálnici, parkovali jsme u ní na odmorišti. Při každé cestě do chorvatska nás na ni fascinoval pohled z auta, ale až letos jsme měli foťák připravený a máme už jí také v naší fotosbírce. Netušila jsem, že je pro nás české turisty tak známá.


Anonymní uživatel
Re: uzasne fotky a nejen chorvatska
06. 12. 2009 12:58
POZOR , ZAČALA ZIMA ale v březnu 2006 - to byl sníh a od té doby ? Co to je sníh - táži se.
U nás na chalupě ......smileys with beer


Na Suchém vrchu. Tamto dole jsou Králíky a tam dál potom masiv Králického sněžníku.drinking smiley

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.