Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA

Autor pslany 
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 18:47
No tak to já nevím,ale tak nějak předpokládám,když to někdo v rámci "dobročinné soudružské výměny softwaru" upne na web a pak někdo další k tomu napíše v diskuzi cituji:
"Tak ta verzia 3 v 1 (iGO HU ROM SK na jednej karte SD) slape v pohode, po instalacii kazdej z nich sa vytvori zastupca na spustanie. Takze potom si uz staci len spustit prislusne iGO." nebo někdo další "ide to bez problemu.",etc. tak tomu věřím.Možná máš lepší informace,když víš že nic takového není možné.

A že něco tajím,promiň ale nebudu tady zveřejňovat odkazy na warez,pokud by měl někdo zájem rád prozradím co vím,aspoň by to někdo vyzkoušel,jestli je to 100pro funkční,když já ještě nemám tu možnost.Už mi překáží na disku HR Mireo ViaGPS s crackem,prý taky funkční,proto jsem napsal,že se můžu leda kochat.

No nic nebudu tady víc kalit vodu.
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 19:07
Všechno to jsou funkčí mapy. Tu verzi 3 v 1 mám vyzkoušenou včera a jede. Ale odkazy na warez tady taky nebudu dávat. Hledat funkční mapy není opravdu rozumné na oficiálních strákach. K tomu slouží jiné stránky, které se zabývají warezem. Cracklou verzi viaGPS Chorvatska mám taky vyzkoušenou i s únorovým updatem. Jestli to chceš tak napiš na e-mail nebo SZ.
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 19:34
kécáš,fungovat ti to nemůže,pádž tvsat to ví nejlíp...smileys with beer
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 19:51
Neřekl jsem,že to není možné.Jen to,že ty upgrade funkční nejsou.Jsou podporovány orginál kartou iGO.Jinak tomu co PP píšeš věřím,ale pokud to neodzkouším a nebo neuvidím u druhého tak to pro mne nic neřeší.Tak nabízím smír a mírhot smiley

MirekŠi
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 21:03
tvsat:
poslal jsem ti SZ s odkazem na iGO,tak se můžeš mrknout,je tam toho víc...cool smiley
o byjste mi za to nabídli.J.
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
10. 04. 2006 17:27
tvsat:
ještě jsem ti něco poslal SZ...
Napiš prosím,jak bych mohl přijít k mapě HR a Slovinska do TOM TOMa.Díky moc
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
11. 04. 2006 09:47
Pro zajemce o GPS navigaci je hodne informaci na
http://www.ce4you.cz/forums/
(O warezu bych tady moc nepsal)
ahoj, můžeš mě prosím poslat odkaz na ty mapy IGO? Díky moc. heyhombre seznam.cz
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
01. 05. 2006 19:41
Mapy iGO nabízí na [www.koracell.net]

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
09. 05. 2006 22:13
Dobrý večer, můžete mi, prosím, někdo poslat odkaz na iGo? Děkuji
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
09. 05. 2006 23:11
www.igo.hu

PeTr7650
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
15. 05. 2006 10:45
nevi nekdo, jak nahrat do i-go mapy? nevim, kam je mam umistit, aby je program videl :/
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
15. 05. 2006 17:42
iGO mapy Evropy se nahrávají do adresáře "MAPY".Celá Evropa /soubor všech map/ zabere něco přes 900 MB.Mám to na kartě 1GB.Celý program je nahrán na kartě a pak se po vložení karty spustí instalace.

Ještě bych chtěl informace zda jste někdo zkoušel naplánovat trasu do HR přes Brno,Mikulov,Vídeň,Gratz,Maribor,Zágrab po nová dálnici.Ať dám jakoukoliv variantu výpočtu tak mne to posílá nesmyslně u Brna přes D2 pak na Mikulov,ve Vídni přímo,ani nevím zda se tam dá tak projed a u Zágrebu někam do města a přímo když jsem to posouval tak katastrofa a nesmysly.

Jinak je ta mapa Chrvatska lepší než v TomTom /skoro bych řekl blíží se k viaGPS/,ale ten to u Zágrebu pošte po objížce-přímo,ale ve Vídni také k zoufání.Takže podělte se o poznatky.

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
17. 05. 2006 15:15
Podrobnost a presnost ma Mireo ViaGPS nejlepsi. iGO v Chorvatsku postrada podrobnosti a pri zkouseni u nas je strasne "upovidany", proti TomTomovi. TT mapa Eastern Europe(kde je i Hrvatska) je pro navigaci nepouzitelna, ta slouzi jen pro vypocet km(napr. ze Sopot do Ankary), je totiz velmi nepresna(polohove). A kdyz te vede jakakoliv navigace nekam kudy jet nechces(na polni cestu, okresku apd.) doporucuju pouzit vlastni hlavu a jet "po svem", navigace si to po chvilce porepocita. TT6 snad bude mit mapy vychodni Evropy, ale zatim je to jen dohad. Pro turistiku je nejlepsi(podle mne) OziexplorerCE s dobrou mapou 1:100T.(namorni:[www.oropila.com])
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
17. 05. 2006 22:02
Já jsem trošku porovnával mapy viaGPS a iGO a myslím si,že se hodně k sobě přibližují.Jsou tam dobře vyznačeny nájezdy,křižovatky a td.Pokud podklady iGO vychází z mapy iGO BiH a HR,která se prodává v Chorvatsku tak to bude převzato i do souboru iGO Europa2006.Zda je to nějak ochuzeno nebo očesáno nevím nemám tuto samostatnou mapu,ale když začnu porovnávat tak je to velice dobré.Jel jsem podle viaGPS v loni a je to velká pomoc.Mínus je řeč.Co se týká iGO tak nemohu soudit /novinka/,ale podle map asi by to mělo být dobré,horší bude asi kam to navádí a proč tak a ne jinak.To jsem prostě nepochopil.Vím,že kolem Zágrebu je nouzovka a budují dálniční obchvat a přoč to pustí jen do určitého úseku a pak dále ne je mi záhadou.Je fakt,že ta objížďka je jednou po jedné a podruhé po druhé půlce cesty.Je blbé,že viaGPS nelze takto vyzkoušet.Nemá možnost plánování jako třeba TT a iGO.Jestli je ukecanější/aspoň s náma někdo bude cestou mluvit/ ta nebo druhá není tak podstatné,podstatné je to,že ani v TT když vemete třeba jeden soubor map kde je ČR a druhý tak stejně pokaždé vás to navede jinudy.Nejlépe v ČR naviguje ta poslední TT HU-ČR-PL-SL myslím verze 645,ale i podobná je ČR i iGO.Podrobnosti jsou asi totožné do nejmenší díry a cestičky.Horší bude routing,ale to snad se bude jen zlepšovat.Buďme rádi,že u nás vůbec již něco takového máme.Pište zkušenosti a pokud již podle toho někdo pojedete k moři tak se tady pochlubte jaké to je nechat se navigovat česky.

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
19. 05. 2006 00:07
Ahoj všem!
Tak jsem taky přemýšlel o PDA ale co jsem tady pročetl diskuze tak vlastně nevím, jestli ano, či ne. Nedokážu totiž odhadnout, co se od těch jednotlivých navigačních softíkůů dá čekat.
Protože se v té nabídce nevyznám a ty programy jsem nikdy neviděl, je těžké se k některému přiklonit. Už jsem byl téměř rozhodnutý, že bych zkusil koupit Sunny Croatia od SunnySoftu. Když jsem ho tam chtěl dneska hledat, zjistil jsem že ho z nějakých pro mne nepochopitelných důvodů stáhli z prodeje. Zůstal po něm jen záznam v cache na [www.google.com]
Tak mi asi nezbude nic jiného, než ho zkusit někde upirátit. Kdyby mi někdo chtěl v tom pomoci, tak prosím zprávičku do soukromých zpráv nebo na mail staradzaba(uzenáč)zaby.cz.
Prosím vás o sdělení kde jste našel informace o GPS mapě Israele. Děkuji za zprávu. Novák pardbice
Tak som otestoval 3 dostupne navigacne prg pre PDA. TT iGo a Mireo viaGPS Croatia (podla mna to iste co ponuka SunnySoft).
Moje skusenosti : Najlepsie sa mi na beznu navigaciu SR-HU-HR osvedcil iGo2006. Nenasiel som jedinu chybu v navigacii po celej trase az do Omis-Ruskamen. Igo neobsahuje ulicky v mensich mestach chorvatska ale to pri ceste do letoviska ani nepotrebujete. Nocny rezim bol absolutne genialny pri nocnej ceste ce HU lebo som mal absolutny prehlad o ceste predomou,myslim tym zakruty. Krasne sa stym predbieha lebo nejdete do neznama. V chorvatsku sa nevyskytol ziadn yproblem pri navigacii,cela cesta bola presna. Po ceste som skusil TT ale grafika a uroven podrobnosti mi pripadal o hodne horsia ako pri Igo tak som sa vratil k Igu.TT ma pre mna jedinu vyhodu ze si viet enaplanovat viac tras a ulozit co sa pri Igu neda.V chorvatsku pri mojich cestach do inych letovisk som skusali Via Croatia. V Omisi mi to kazalo zabocit bez problemov do jednosmeriek a ukazovalo to obdivuhodne vela ciest ktore akosi neexistovali. Teda aspon ja som ich po ceste tie odbocky nevidel smiling smiley Ale aj tak je to jedina alternativa pre chorvatsko co sa tyka navigacie v mestach. Este poznatok k zaujmovym bodom. Igo nie je dobre napr. na hladanie benzinky v malych mestach. Ukazovalo mi to vzdialene pricom na blizku ich bolo niekolko. Velmi dobr e popisane body zaujmu ma TT, su tam genialne zobrazene kempy po celom pobrezi aj cerpacie stanice. Cerpacky ma dobre zachytene aj Via Crotia.Takze pre cestu do chorvatska odporucam Igo. Pri ceste v chorvatsku v letviskach je lepsi Via Crotia.
Na jakou konkretně mapu v TomTomu jsi jel????
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
12. 07. 2006 18:50
Pro TT je jediná mapa Chorvatska a to v East Evropa v.608.Nic jiného zatím není.
to není pravda,je nová verze 635 a pak jenom ČR 645, ale i tak to nesedí, navíc mapa je zybtečná když je tam stejně jenom jedna silnice/dálnice......něco jiného je to přes WIEN, tam se to kvůli zkratce velmi hodí.....
Marosm
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
23. 08. 2006 21:30
Podla mna 635 nema mapu chorvatska.
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
30. 01. 2007 11:41
Nejsem uživatelem ani PDA či GPS, nebo jak se to všechno menuje, ale není tohle [www.mireo.hr] to, co potřebujete?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
09. 02. 2007 11:00
Mluvili o Tomtomu, ale ten ma spatne pokryti, dnes je na celou cestu nejlepsi vzhledem k mapovemu pokryti a v cestine bud IGO nebo Miomap(upravene IGO), osobne odzkouseno ...
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
09. 02. 2007 17:57
Přeně tak jak píše ps TomTom i s nejnovější mapou HR verze 6xx nemá prakticky použití.Ani ta dálnice A1 na Split není celá.Konkrétně kolem Šibeníku je stále ten úsek vynechaný a to se po něm již 2 roky jezdí.Pokrytá měst není.Pokud vemu iGO a jeho různé verze tak je skoro totožné s visGPS a nebo i s novější verzí Cardinale.Vřele doporučuji.Výhoda je v iGO,že mluví česky.Pokud něco sháníte pro východní Evropu tak jedině iGO 2006.Škoda,že zatím není aktuálnější mapa ČR.Poslední je 6/2006.V tomhle zase je TT o něco v předu,ačkoliv i poslední verze nemá nové úseky cest,kruháče,obchvaty apd.

MirekŠi
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
11. 03. 2007 09:54
Ahoj.Jaké máte zkušenosti s navigací MIO 710 ?hot smiley
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
11. 03. 2007 19:31
Jen tu nejlepší.Pro cesty po východní Evropě to nejlepší co se může sehnat.Vřele doporučuji.Tato navigace používá podklady iGO 2006.Aktualizace map lze sehnat na internetu.

MirekŠi
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
30. 03. 2007 14:49
Mio sem drzel v ruce, Chorvatsko tam bylo, i ty nejmensi silnicky, nova dalnice take.

Nevite nekdo jak to letos s TomTomem ? nejake novinky se nechystaji ??? I by se mi hodila nejaka novjejsi mapka pro smartcom, nebo treba jen ostrovy
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

ajax , mdr
Hosté: 238
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.