Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nápověda a instrukce pro uložení obrázků

Autor admin 
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 17:08
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:39).
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 17:40
nic nevzdavej neni to slozite.... dej sem odkaz kde mas na rajceti fotky nebo pod jakym jmenem tam jses a ja ti udelam obrazkovou napovedu
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 17:45
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 18:59
Klikni na nahled



Zobrazi se ti foto v plne velikosti a zde klikni pravym tlacitkem mysi a vyber "Vybrat vse"



Na oznaceny text klikni pravym tlacitkem mysi a vyber "Kopirovat"



Klikni na ikonu obrazku, otevre se ti okno kde smaz text "http:\\", klikni pravym tlacitkem mysi a vyber "Vlozit" pak "OK"



A takto to vypada nez das "Odeslat"




Vyber "Kopirovat" a "Vlozit" musi byt vzdy odemceny tj. cerny text, pokud tomu tak neni nevlozil jsi nic do pameti PC a musis akci opakovat.Z tohoto duvodu mej vzdy otevrene obe okna(www) v kterych budes pracovat aby nedoslo k vymazani schranky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (19. 01. 2009 19:05).
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 19:31
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 07:39).
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 19:36
I když se vloží odkaz a zadá se dole NÁHLED tak se zobrazí.yawning smiley
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 20:01
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 22:21
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:33).
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 23:17
Ahojte. A jak se, prosím, dělá do obrázku ta " mafiánská páska ", co zakryje něco - třeba značku auta?
Pokud bych chtěla totiž něco vložit, mám přísný zákaz kohokoliv a čehokoliv z rodiny - bylo by to s protesty skoro na úrovni tureckého záchodu v charakteristice Bulharska - a já jsem focena vlastně vždycky s někým....R.
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
19. 01. 2009 23:40
ještě než ji odešleš na net, tak na fotku klikni pravým a zadej upravit.pak to jen zakreslíš myší a držením levé.Lépe to vysvětlit neumím
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
20. 01. 2009 06:27
to Fido:
OS mam Win XP, ale misto Internet Exploreru pouzivam Mozilla Firefox
to Rero:
fotku si otevri v programu, ktery se nazyva Malovani je soucasti Win, tam si zacmarej co potrebujes a pak uloz jako JPG.Mej zalohu puvodniho obrazku...jinak navzdy stracen.
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 17:22
Ty vogo, konečně se mi to povedlo.hot smiley
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 17:47
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 10:51).
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 18:47
Přátelé, pokusil jsem se dát do mluvené a trošku vizuální podoby návod na vkládání fotek do vláken fóra, tak jak jej zde popisují např. Fido nebo StandaM. Použil jsem s dovolením fotečku od Fida, protože já svoje neukládám na rajče.Můžete je uložit třeba na picasawebalba nebo si tady vyberte..
Omluvte kvalitu přednesu a hlavně obrazu (natočeno fotoaparátem). Pokud máte někdo kameru a chuť můžete to zdokonalit.
Snad to i takto někomu pomůže, přeji hodně úspěchů.

JAK VLOŽIT FOTOGRAFIE DO FÓRA







Upraveno 7krát. Naposledy upravil Bomiňo (31. 01. 2013 22:02).
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 18:50
Je to v Omiši, řeka Cetinathumbs up
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 20:27
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:32).
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 20:37
Fido, díky za upozornění, opravdu tam byla chyba, já sem měl fotku fakt zkopírovanou z dřívějších pokusů. Trochu jsem se do toho také zamotal, navíc já mám prohlížeč Mozilla Firefox. Už by to mělo být správně. Zkontroluj to prosím Tě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (22. 01. 2009 21:47).
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
22. 01. 2009 23:04
Skusam aj tak aj tak a nic.Mam XP,intern.explorer.Viem,ze je asi chyba medzi stolickou a klavesnicou,len ju najst.Hmm rano mudrejsie ako...
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
07. 02. 2009 23:13
Bomiňo až po tvém návodu jsem to konečně pochopil-dobrá práce!!!!!!!!!!
hot smiley
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
16. 02. 2009 11:05
JirkaD napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Gratuluju, taky jsem s tím bojoval, teď ještě kde
> je ten kaňónek?
už se ti to podařilo?Pokud se Ti zobrazuje po vložení fotky v příspěvku pouze odkaz na ardesu /po stisku náhled/problém je :
-fotka je příliš velká,než kolik stanovil admin-nutné zmenšení fota
-špatně omáznutý odkaz adresy fota-pokud omazáváš,tak najeď na počátek odkazu,zmačkni levý/a drž/ a pohybem myšiomázni celý řádek odkazu a pokračuj až za konec zobrazené adresy,protože je delší než co je viditelné v okně tak,aby byla adresa omázlá kompletně.eye popping smiley
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
16. 02. 2009 16:32
to hajduk a JirkaD : "omáznutí odkazu" je jistější když na něj klikneš pravým, zvolíš vybrat vše, pak znovu pravým a zvolíš kopírovat
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
16. 02. 2009 18:41
album mám na rajčeti,pokud otevřu album/na jedné stránce miniatury fotek/,vyberu si jednu,klepnu pravým,vyberu šestý řádek-kopírovat adresu odkazu,najedu kurzorem,klepnu levým-a jdu psát zprávu na forum,pak klepnu na dvanáctou ikonu v záhlaví-zobrazí se okno pro vložení odkazu se zmodralými písmeny http:// a ty je nutno vymazat!!! /back space/a potom kurzorem na řádek klepnout pravým,najet na aktivní řádek /vložit/ a klepnout levým.Poté se pomodlit a klepnout na náhled.Pokud budeš mít kliku,tak se Ti zobrazí v náhledovém okně Tvůj první příspěvek i s fotem.Klepni na odeslat a výsledekTvého snažení uvidí celý svět.Pokud ne,dej si kávu,cigárko,a začni znovasmiling smileyZlom vaz
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
16. 02. 2009 22:48
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:19).
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
17. 02. 2009 11:39
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hajduk.
> na rajčeti musíš konkrétní fotku zobrazit v plné
> velikosti a pak kliknout pravou myší na
> "Vlastnosti"! Nesmíš dát "Vlastnosti" miniatur
> v albu.
V mém případě to fachčí jak říkáš ,ale i jak jsem popsal výše/XP+SP2,Firefox 3.0.1/thumbs up,každý atˇvkládá jak je libo,hlavně že se bude na co dívatgrinning smiley./o vlastnostech v miniaturách jsem nepsal,třeba najet na šestý řádek-Kopírovat adresu odkazu-atd.atdyawning smiley
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
17. 02. 2009 11:45
hajduk, funguje to i podle Tvého popisu thumbs up
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
23. 12. 2009 22:14
Dobrý večer,poslední dobou jsem jen a jen pracovala .Velmi ráda,jelikož mě zatím náš nový majitel nepropustil.

Jako malý dárek pod stromeček jsem nechala svému synovi vytvořit obrázkový návod na vkládání fotek na imageshack.com.To aby ty volné dny jenom nehrál samé hry ale dělal i něco jiného.Možná to je zbytečné ale třeba se to někomu hodí....vranka

Návod ZDE
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
25. 12. 2009 10:33
Dovolím si dát i sem menší úpravu vkládání .. je to až na konci yawning smiley

Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...na vláknu ...ukažte vaše auto ostatním se
> slofikovi podařilo asi ( prý )...na 5 minut
> umístit fotku jeho auta...pak zmizela...
> ...asi ji omylem odstranil i z RAJČETE... nebo by
> mohl být jiný důvod zmizení fotky z Fora...? yawning smiley
> ...je tam pouze
> Image error
> File not found.
> open image URL
> PICT0007.JPG


Lol , tož já na to pánové přišel proč tam je ten Image error ... a pro všechny , kteří sem něco vložili a mají tam ten error .. je potřeba kliknout na "Upravit příspěvek" a před "http" smazat ...img... v hranatých závorkách, to dělá to Image eror yawning smiley hot smiley
Ale platí to jen pro ty (včetně mě dosud), kteří nejeli doporučeným postupem, ale tímto :
kliknout , abyste viděli velkou fotku ( bod B12 u Bessyho návodu) , poté nahoře v okně prohlížeč s fotkou máte řádek , kde je "celá" (to byl ten omyl) adresa a začíná "http:\\......" na ni kliknete pravým tl. myši - z nabídky vyberete "kopírovat" , poté se vrátíte sem na forum , kde chcete přidat obrázek , kliknele na hory a sluníčko. kliknete pravým tl. myši a vyberete "Vložit"
Takže kdo to dělal takto, tak to IMG v hranaté závorce způsobuje to Image error
Pokud chcete mít náhled obrázku , je nutné jet podle návodu Bessyho yawning smiley .. pak se zadaří hot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (25. 12. 2009 19:33).
Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
25. 12. 2009 12:34
a co tak nápověda o uložení videa z foťáku
to ještě jaksi neumím a nebo to tu už někde je?
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
25. 12. 2009 13:20
Rohal, je to v podstatě stejné, jak foto. Zaregistruj - přihlaš se např. na youtube.cz, vpravo nahoře dáš "nahrát" a pak už Tě to povede. Pak vložíš na fórum klasicky adresu toho videa.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Nápověda a instrukce pro uložení obrázků
26. 12. 2009 20:13
Bomiňo..ale mě vychází z foťáka .MOV..a to mě jaksi youtube nebereangry smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.