Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA

Autor pslany 
Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
02. 01. 2006 15:17
Mam nakalibrovane podrobne mapy slovinska a chorvatska pro oziexplorer CE. Mate je nekdo moznost prubnout?
Koncem brezna se v tech koncinach budu pohybovat, mohu overit !
Honza
ivos
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
21. 02. 2006 20:27
Mimo ViaGPS-Mireo uz pro Chorvatsko (a Bosnu) existuje skvely program iGO:

[www.navigo-sistem.hr]

Podrobnost na uroven kazdeho dalnicniho sjezdu, kazda ulice i s jmenem, hlasova navigace. Jestli nekdo vyzkousel, dejte vedet.
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 02. 2006 00:09
Snad Chorvatsko má již obsahovat i nová verze Dynavixu verze Evropa,ale do úrovně hlavních průjezdů.Na jejich stránkách je popis programu a které země obsahuje a jejich procentiální pokrytí.Jinak ViaGPS-Mireo má již verzi 1,5 a aktualizaci 10.2.2006.Mluví ale stále pouze ve čtyřech jazycích-čeština tam není.O tom iGO jsem zatím neslyšel-kde to je a zda je to placený software???Neznám??

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 02. 2006 08:42
Verzi Evropa mam, ale na pobrezi je to pouze prujezdni, dival jsem se na prujezd mariborem, kolem zagrebu i splitu, tam je to v pohode, vesnice na pobrezi ovsem popsany zatim nejsou.
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 02. 2006 21:32
Pokud tomu rozumím jedná se o Dynavix,verze Evropa ten poslední program(verze)???A jak je přesná navigace???Uvítám všechno kolem tohoto programu!Máte to odzkoušeno v ČR?Podrobnost,přesnost navigace atd.

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 02. 2006 21:39
Co se tyka podrobnosti map je to nejlepsi co se da u nas sehnat, bohuzel tomu odpovida i vyssi cena viz ww.dynavix.com
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
22. 02. 2006 21:47
Mám to projeté ty jejich stránky,takže mne už zajímají jen zkušenosti v praxi.Znám jednoho pslaneho,tan je v Tipě Opava,je to shoda jmen?

MirekŠi
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
23. 02. 2006 14:45
Psal jsem o programu iGO pro PocketPC, vic odkazu je v rubrice "ostatni".
Používám PDA s TomTOm včtně GPS, takže můžu zkusit. Pošli email na Libor.Stacho@seznam.cz
Jakou mapu do Tom TOma používáš????Ja jsem loni jel podle Smart mapu ,kterej ale nenavigoval pouze ukazoval pozici.Jako nouzovka to nebylo špatný.Teďka sháním něco lepšího.J.
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
01. 03. 2006 20:34
Problém je v tom,že u nás zatím v podstatě není žádná mapa do PDA s navigací a aby mluvila česky tak to si asi zatím chvíli počkáme.Trochu mám přehled co je na českém trhu pro PDA navigaci dostupné a stále to hlídám a sleduji.Aponia dodává mapu 1:800 000 - Středojížní Evropa,která obsahuje mapku BiH a HR a tak jak psal kolega dá se podle ní jed.Jel jsem podle ní právě do BiH na výlet(Medzugorje,Mostar)Nenaviguje hlasově,ale pozici ukazuje.Dále tzv.průjezdní mapu Chorvatska nabízí Dynavix ČR + podrobná Evropa-asi zatím nejlepší a nejrozsáhlejší software na našem trhu,kvalita odpovídá i cenou (7600,-),mluví a naviguje česky.Zatím nic lepšího na trhu pro PDA není.Dále můžete zakoupit u nás mapu s hlasovou navigací(Anglicky,Německy,Italsky,Chorvatsky)od ViaGPS(www.mireo.hr) přes firmu SunnySoft.Jedná se podrobnou vektorovou mapu do uliční sítě.Je to kompletní navigační systém několikrát ročně upgradován.Je to zatím nejpodrobnější mapa s hlasovou navigací pro Chorvatsko co jsem na našem trhu zatím viděl.
Pokud by firma Dynavix postupně zlepšovala podrobnost map tak určitě nejlepší investice by byla do tohoto softu.Jeden problém je v tom,že převážná většina firem používá stejných mapových podkladů a ty bohužel nějak zapoměly na tu naši východní Evropu-jedná se i o Slovensko,Polsko,Maďarsko,Slovinsko a další státy východního bloku.Západní Evropa je zpracována na 100% do ulic a čísel domů.Snad se to bude zlepšovat když jsme již součástí EU.Ale jak je vidět první vlaštovky již jsou.

MirekŠi
T ak jse mi podasřilo sehnat mapu evropy do Tomtoma a je tam i Hr,Slo BiH,BG,TR a td. Sice není tak podrobná ale hlavní tahy a naviguje v češtiněprostě ji budu muset vazkoušet.J.
delete
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
13. 03. 2006 21:00
ahoj, a vedel by si sa s nami aj o nu podelit? :-)
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
13. 03. 2006 22:41
Taky bych měl zájem
Taky bych měl zájem,napiš prosím jaký jsou Tvoje podmínky k získaání tý mapy.Díky
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
03. 04. 2006 13:12
J. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> T ak jse mi podasřilo sehnat mapu evropy do
> Tomtoma a je tam i Hr,Slo BiH,BG,TR a td. Sice
> není tak podrobná ale hlavní tahy a naviguje v
> češtiněprostě ji budu muset vazkoušet.J.


Poděliš se s ostatníma o tuto mapu, určitě bude hodně zájemců. Nebo napiš, kde se dá sehnat (na e-mail nebo SZ) díky



Máte někdo iGO Hrvatska a Bosny?? Mám mapy iGO Slovenska, Maďarska, Rumunska a vypadá to dobře. viaGPS Chorvatska mi moc nevyhovuje



Upraveno 1krát. Naposledy upravil elo (03. 04. 2006 13:15).
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
03. 04. 2006 19:27
Kde se dají v ČR koupit ty mapy do PDA iGO ???? Údajně by se měla objevit od této firmy celá mapa těchto všech/tzv.východních/ států.Je to na těch Slovenských stránkách-přpravujeme?!Mluví to u těch map česky/Slovensky/ a nebo každá mluví v tom jazyce pro který stát je mapa.No nějak Maďarsky a Rumunsky neumím.

MirekŠi
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
06. 04. 2006 23:02
iGo Slovenska (slovensky a anglicky), iGO Madarska (madarsky a anglicky), iGO Rumunska (rumunsky a anglicky). Kde se dá koupit nevím, ale vím kde stáhnout. Teď jsem právě vyzkoušel všechny tři a v mém PDA fungují.
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
07. 04. 2006 07:27
Zkousel jste demo verzi?
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
07. 04. 2006 07:55
Zkoušel jsem plné verze
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
07. 04. 2006 17:55
Tak to si tedy stáhnu,ale pochybuji,že to půjde?!četl jsem si to a píší v návodu,že je třeba kartu zazálohovat a pak nahrát nové upgrade a pak nahrát zpátky sobor db.Tak tedy nevím,dál píší o čísle při koupi.Možná,že to půjde,jestli jo tak jsou hloupí,že to mají tak jednoduché.confused smiley

MirekŠi
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
07. 04. 2006 17:57
Slovensko a Maďarsko jsem si stáhl,ale Rumunsko nelze/chyba na serveru/.Možná zítra???No a teď jdu na instalaci na kartu!???eye popping smiley

MirekŠi
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
07. 04. 2006 20:03
Tak jak jsem předpokládal.Nejsou hloupí.Chce to licenční číslo a to je na kartě-bohužel na PDA Acer n35 nefunkční!!!!!!!!thumbs up smiley

MirekŠi
Anonymní návštěvník
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 06:59
Odkud to stahuješ??? Z jejich stránek???? Já mám verzi z října 20005-slovensko,maďarsko ze srpna 2005.
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 09:40
Na netu se válejí kdejaké programy pro navigaci,dokonce si myslím,že všechny co existují.Myslím si,že cracknuté jsou všechny.Nevěřím,že by nějaký soft a ještě k tomu z tak populární oblasti jako je v současnosti GPS zůstal bez pozorností warezníků.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (08. 04. 2006 11:41).
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 10:19
Jo je to staženo s jejich stránek.O jiných zatím nevímthumbs down

MirekŠi
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 12:15
njn,musíš víc hledat,nebo vědět kde rostou...grinning smiley
...oficiální stránky patrně nebudou to pravé místo...thumbs down
PP
Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 12:22
po cca 5 min brouzdání jsem našel iGO Israel,iGO Hungary,iGO Slovakia,iGO Romania a iGO HUN-RO-SK vše v jednom,etc...cool smiley
bohužel nemám PDA,takže se můžu max kochat...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (08. 04. 2006 12:23).
avatar Re: Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
08. 04. 2006 17:55
PP to by mne zajímalo jak víš že je to funkční když nemáš ani to PDA??confused smiley Ty stránky mám také i programy co o nich píšeš,ale po instalaci to nespustíšthumbs down.Až si koupíš PDA a budeš to mít funkční tak se tady ozvyeye popping smiley Do té doby se v klidu kochej a nekal vodu.thumbs up smiley
[www.i-go.com] , [www.navigo-sistem.hr] tak se tam mrkni,já to netajím kde to najíd,nejsem tak chytrý jako ty grinning smiley

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.