Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podstrana

Autor kovacr 
Podstrana
17. 05. 2010 09:28
Tento rok sa chystáme opäť do chorvátska. Po dobrých skúsenostiach z minulých rokov (Baška Voda, Vodice, Petrčane), chceme skúsiť apartmán Toni v Postrane pri Splite. Má niekto k dispozície foto (nie z cestovky), prípadne popis miesta a skúsenosti? Ďakujem
avatar Re: Podstrana
18. 05. 2010 19:48
Ahoj v Podstraně jsme byly už dvakrát,ale v soukromém,tak mohu pomoci jen foto z míst
Re: Podstrana
19. 05. 2010 08:16
Dobrý den,v oblasti Podstrana trávím již několik let dovolenou,konkrétně v části Grljevačka....
Jedná se o více místních částí združených a vystupujících pod názvem Podstrana....
Osobně bych doporučoval část od hotelu Le Meridien Lav, směr Omiš,....je to klidnější část pobřeží,vyhovuje mně osobně pro blízké ubytování u moře a opravdu není problém na místě ho sehnat bez předchozí domluvy.Do Splitu je to kousek(6km),do Omiše 15km,pokud rádi cestujete...V místě je spousta pizzerii a restaurací ,u magistrály jsou obchudky se smíšeným zbožím a fakt dobrá pekárna....pláže jsou oblázkové a já osobně si pohvaluji,že vidím na dcery u moře(mám to z terasy 6m),a takových možnosti je tam spoustu.
Ceny jsou dle mého názoru přijatelné,je celkem výhoda,že po sjetí z dálnice ujedete tak 20km a jste na místě....a dálší,že spousta turistu toto místo přehlíží a jedou na Omišskou rivieru(místní ji takto nazývají),čímž se nám(turistum) naskytává prostor pro vyjednávání o ceně...Já osobně už jezdím na stejné místo pravidelně,takže navyjednávám,jsem tam jak na chalupě.....
Na výlety se zde dá jezdit na oba směry,je to v takovém pomyslném středu,takže Šibeník,Trogir,Kaštěly,nebo Makarská,Zaostrog(bašta Čechu) viceméně není problém.Dá se cestovat i autobusem,který jezdí celkem často....
Re: Podstrana
25. 02. 2011 11:39
Ahoj,mám dotaz.Letos jedeme opět do Podstrany.Bydlel jste někdo v roce 2010 v apartmánu Juras?Jaký byl pobyt??A co voda, byla čistá?? Díky za odpověďsmiling smiley
Re: Podstrana
13. 03. 2011 13:55
letos jedeme poprve do Podstrany. do apartmanu Ada
byl jste uz tam nekdo ? zajima me cistota more , okoli , jestli tam je klidek atd. jedu koncem cervna. jaka tam byva teplota vody? . budu rad za kazdou informaci . a hlavne za kazdou fotecku z okoli. diky vsem ahoj. drinking smiley
avatar Re: Podstrana
13. 03. 2011 16:30
Tak Petře klídek ani náhodou.
Podstranu protíná magistrála.
Je to vlastně předměstí,periferie Splitu.
Čistota moře nic moc jako na okraji každého velkého města.
Tady foto,na pravo jsou apartmany na levo moře.
Fotka je z večera.
Přes den je problém přes silnici přejít.


A tady foto z apartmanu,dole mezi zelení vede silnice.

Za dětma jsou svodidla také vidět.

Jak říkám okolí nic moc





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milan Hubner (13. 03. 2011 16:33).
Re: Podstrana
17. 03. 2011 18:12
Ja som bol v Podstrane v časti Mutogras v ap.Toni. Je pod magistrálou,balkony k moru,od apartmánu k pláži 5m,pretože je priamo na nej a tých apartmánových domov je tam viacej.O magistrále som ani nevedel,nič som nepočul.Pravda je,že to nie je na nejaké chodenie po diskotékach a pod. Vôbec mi to nevadilo,ak sme chceli,išli sme do Splitu,alebo Omišu.A to najpodstatnejšie,čo som bol sám prekvapený,čisté a priezračné more s teplotou o 2°C vyššou,ako v Duče a Omiši merané v priebehu 1 hodiny.V tých miestach,kde magistrála pretína dedinu,bývam zásadne pod ňou a som priamo pri vode a nemusím chodiť cez cestu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil onical (17. 03. 2011 18:15).
Re: Podstrana
20. 03. 2011 19:35
diky vsem za prispevky. me zajima kdo byl v apartmanu ada. nekde na grbavaci. jestli to lezi na zacatku rusneho mista nebo dale kde je klidek. smileys with beer dek predem vsem za kazdou radu ahojhot smiley
Re: Podstrana
25. 03. 2011 08:08
V roce 2010 Jsme byli též ve vile Toni apartmán č.3 to je přízemní apartm.ubytování bylo super.velká terasa,velký slunečník.Vzálenost od moře 5metrů,moře čisté,někomu by mohla vadit mořská tráva,ale ta byla až v hloubce a pláz pan domácí čistil každé ráno,takže to nebyl problém.Na terase jsou lehátka a velký zděný gril a ve Splitu velký rybí trh a ceny príznivé.Dopručuji vyuzít. Letos jedeme tež do Podstrany apartm.Juras.Už se těšíme !!hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil SLuděk (29. 03. 2011 17:09).
Re: Podstrana
31. 03. 2011 11:53
Zdravím všechny,
nebyl jste prosím někdo ubytovaný v apt. Petar Vlasic - Podstrana , Jedeme tam v létě na dovču a nikde jsem v diskuzi nic nenašla. Nikdy jsme ani nebyli v této lokalitě, tak doufám že nebudeme zklamaní. Jedeme s malými dětmi - 2 roky a 5 let tak doufám, že jsme vybrali dobře!
Předem děkuji všem za každou informaci.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil RenataHa (23. 07. 2011 14:50).
avatar Re: Podstrana
11. 04. 2011 11:17
to: RenataHa
Ahoj, nic si z toho nedělej. V Podstraně jsou v podstatě jen samé apartmány. Dá se jich najít spousta na netu. Je to bezva místo, my jezdíme do Sv. Martina a za mou osobu tuto část vřele doporučuji - teplá, čistá voda, oblázková pláž, v moři písek, bez ježků (nikdy jsem neměl na nohou boty do vody). Málo cizích turistů, spousta místních, prakticky po čtvrté hodině jsou tam jen chorvati.
My jezdíme do autocempu, tak s apartmány nemáme zkušenosti, ale určitě vybírejte ty apartmány mezi silnicí a mořem. Když nejste za silnicí, tak o ní prakticky nevíte, jen když vyjíždíte autem na výlet. Ve špičce to děláme tak, že zastavíme provoz a řidič v pohodě vyjede ven. Většinou ale platí, že nás pouštějí.
Já vlastně nebyl nikde jinde než v Podstraně Sv. Martin v autocampu Car.
Mrkni se na tyto stránky:
tady a tady
samozřejmě stránek je jich mnohem více, ale nejsem google smiling smiley vybírej podle informace: "do mora"
na cenu tolik nekoukej, ta v této oblasi není důležitá, je cca stejná všude
Re: Podstrana
11. 05. 2011 09:55
Nazdar nazdar chystame sa na leto s drahou do chorvatska ale nevieme sa nejak rozhodnut kam, celkom sa nam Podstrana zapacila ale jak to tu tak citam nadsenie klesa hlavne kvoli riasam v mori a magistrale. Neboli ste uplnou nahodou niekto alebo nepoznate niektori z tychto apartmanov?

[www.hrvatska.sk]
[www.hrvatska.sk]
[www.hrvatska.sk]
[www.hrvatska.sk]

Akekolvek informacie ohladom nich potesia. Tisicere diky.
avatar Re: Podstrana
11. 05. 2011 11:40
Tatto: kdybych si vybíral apartmá v Podstraně, tak nejdůležitější je aby to bylo přímo na pláži a po skouknutí těch posledních dvou apartmá, tak bych je asi nevolil. Jsou moc blízko Splitu a je tam studená říčka Žrnovnica. Pokud mohu doporučit, tak vybírat dále od Splitu. z řas si hlavu nelámej, není jich tam tolik.
Re: Podstrana
12. 05. 2011 08:48
Dakujem vsetkym za reakcie, urcite nam dost pomozu pri rozhodovani. Este sme nasli pekne miestecko pri Omisi v Pisaku, kebyze mate porovnat tieto dve miesta Podstrana a Pisak co by ste volili vy?
avatar Re: Podstrana
12. 05. 2011 11:10
avatar Re: Podstrana
12. 05. 2011 15:10
Re: Podstrana
13. 05. 2011 17:21
Taky Pisak
Re: Podstrana
16. 05. 2011 09:26
No dakujem za nazory, ale nakoniec sme si predsalen zabezpecili ubytovanie v Podstrane v apartmane Marijana priamo na plazi, tak pevne verim ze napriek tomu ze u vas vyhrava Pisak nebudeme sklamani. Hojte smiling smiley



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Tatto (16. 05. 2011 09:28).
Re: Podstrana
16. 05. 2011 18:50
Tak uz se to blizi-)14.6.Podstrana -)
avatar Re: Podstrana
28. 06. 2011 19:05
Podstrana je krásná už jsme tam byli 4x,je pravda,že tam projede dost aut,ale přejít se dá,je tam několik restaurací,pekárna nedaleko směrem na Split jsou OD ,voda se občas zkalí když jsou velké vlny,ale to je tím mícháním písku mezi kameny a to asi tři metry od břehu,je vidět na Split z pláže,na Splitský tzv.Petřín je skvělí výstup na výletě po Splitu...Bydlíme vždy na jednom místě ve skvělé Ville těsně nad silnicí,ale není tam auta tolik slyšet....domácí jsou perfektní jak rodina,mohu poskytnout kontakt,příjemnou dovču....
Re: Podstrana
05. 02. 2017 14:10
Dobrý den,

chtěl jsem Vás všechny moc poprosit,chystáme se letos na dovolenou do Podstrany - apartmany Baškovič.

Nemáte někdo prosím informace o tomto objektu, případně fotografie apartmanu?Budu vděčný za každou

informaci,byť Vám přijde třeba i bezvýznamná.Předem děkuji moc.


Fotografie budovy
Re: Podstrana
20. 02. 2017 12:21
Dobry den, mohla bych vas poprosit o nejaky kontakt na ubytovani v Podstrane? Chceme jet s detmi 2 a 5 let, nechceme nic moc hlucneho, ne moc draheho, nasla jsem apartmany Petar Vlasic, Palme, Jure, Stanka, Ljubo, nemate nektery nahodou ozkouseny? Nebo mi muzete nejake ubytovani doporucit? Zde je muj mail hana.jasniakova@seznam.cz Dekuji Hanka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.