Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

nafukovací člun s pádly

Autor LOVA 
avatar Re: nafukovací člun s pádly
03. 01. 2014 23:21
Mě se líbí od Gumotextu K2 nebo levnější Helios2
Re: nafukovací člun s pádly
23. 06. 2014 16:33
Gumak leda na takove to pohupovani u brehu. mam a vzal do Pakostane a tam jsou male ostruvky kousek bez lidi, aj trosku pisku tam. Ale dycky se zvedl vitr a docela peklo se dostat zpet. covek sedi nizko, tak pracuje jinak nez ve veslici. Pluli jsme smerem proti vetru,coz bylo skoro kolmo k pobrezi a nejak jsme se doposunuli. kdybych jel naprimo, na more by me to nefouklo, je to tam uzavrene, ale treba o 300m dal bych skoncil a pak se tahnul se clunem po brehu.

Co ty elektricke moturky, utahnou taky napor? Ja to zkousel na Slezske Harte na veslici a tam tak 4 km to dalo. ale jak ve vetru na mori?
Re: nafukovací člun s pádly
20. 08. 2014 18:51
Na jezeře Máchově jsem vloni zkusil veslici s elektromotorem... Lapidárně to lze popsat tak, že když se zvedl vítr, jalo se to couvat. Tož tak.
01. 08. 2015 23:39
Narazil jsem na "videosrovnání" v němčině, ale pochopitelné i bez znalostí jazyka:

[www.youtube.com]

Nic objevného, ale třeba se může někomu hodit.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel72 (01. 08. 2015 23:39).
17. 04. 2016 20:12
Co řikáte na tohle ? video: [www.youtube.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 21
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.