Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady

Autor prt 
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
04. 03. 2012 20:51
PUJČÍM nafukovací motorový člun YAM 380S s motorem YAMAHA 15HP 4tak Rv2012. člun má skládací hliníkové podlážky .složíte do kufru auta .člun je pro 6 osob . cena pouze 950Kč den .. .Možnost zapujčení ruzného příslušenství i na potápění .rezerevujte si váš termín na dovolenou včas.Možnost zajištění CHORVATSKÝCH kapitánských prukazu SKUPINY B .volejte piště kdykoliv pro více informací.Pokud pojedete do zahraniči první a poslední den zapujčení ZDARMA. Termíny se obsazují pospěště a zažijte nový rozměr vaší dovolené
ZAJISTÍM CHORVATSKÉ KAPITÁNSKÉ PRUKAZI .WWW.BOATMANIA.CZsmiling smiley
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
07. 03. 2012 22:00
Zdravím,
chystám se letos na ostrov Mljet a snažím se najít nějaké půjčení člunu na 3-5 dní s výkonem 60-100HP a nemůžu nic najít. Když jsem byl na jiných ostrovech (Rab, Čiovo) nebyl problém na internetu něco najít. Nemáte někdo zkušenosti s tímto ostrovem?
díky
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
08. 03. 2012 17:04
Osobně ještě nemám,ale v loni jej projel kamarád s obytkou a nějak moc s možností kempů a dalšího nadčený nebyl. Ostrov krásný,úžasné příroda,ale ještě zde nedorazila ta "turistická" mašinérie.Velká část je rezervace. Tak osobně si myslím,že tam moc možností na půjčení člunu nebude. S uvedenými ostrovy se to nedá srovnat.

MirekŠi
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
08. 03. 2012 21:04
Na Mljetu jsem pobýval na lodi 5 dní a žádnou pujčovnu lodí tam nenajdeš. Možná od místního rybáře jeho bárku. Ostrov je ještě docela izolovaný od turistiky,řekl bych že Vis je lepší ,se vším všudy,pláže atd. Mljet je hodně zalesněn a je to jako na Dalešické přehradě. Na protější Korčule si mužeš pronajat co chceš. smileys with beer
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
08. 03. 2012 21:18
lada
Dalesicka prehrada - dobre prirovnani, zde sem doma, snad to neni tak hrozne

A co ten Pag?, zatim nemam udelane parkovani, tak letos bez vlastniho a pocitam s pujcenim na tom to ostrove
Nemyslim rybarskou lodku, ale rozumny clun. Bohuzel drive jsem to neresil, pac byl vlastni a ted by se to hodilo
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
08. 03. 2012 22:59
Ahoj u Dalešické přehady jsem i já doma ,Na Pagu je hodně příležitostí ,.Záleží dle regionu třeba ve městě Novalja ,pouze pro mladé.koupíš snad vše co exituje.... ?Jinak ,tento ostrov mnenepřirostl k srdci .smileys with beer Ale je to pouze moje přirovnání.......smileys with beer
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
09. 03. 2012 18:19
Ahoj
jj, ja vim onehda jsem tam plul, jak jsi mel akci u hraze, ale nejak jsem te nenasel

Budu v Pagu hned u vody, tak to snad bude OK, spise me jde o okoli, zatoky apod. nez o samotne mestecko
Chtel jsem zmenu, vrsek Pula, Krk apod., pak makarska (makarska nic moc - mysleno pro clun) to vse mam za sebou, tak ted nejaka zmena, priste zase jinam :-)
Mas tedy nejake info o Pagu na Pagu :-)
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
09. 03. 2012 22:58
V loni jsme se vraceli z Rabu přes Pag a další ostrovy na základnu do Šibeníku.Pag jsem projel pouze ze západní strany asi v délce 40 km. Byli jsme nuceni nocovat 2 dny u mola v Novalji ,protože na moři byla bura.Je to pouze pro mladý hroznej kravál ,mají tam velkou 3 patrovou DISCO lod která vozí mladý i přes den a celou noc až do rána ti cinkají sklenice v lodi ,Snad je to slyšet až v Itálii thumbs up smiley V Šimuny jsem byl 1 noc a dobrovolně.Potom jsme se stavěly na protějším ostrově Maun a pokračovali dál na jih.Na Pagu není o pujčení lodě nouze.Finančně je ,ale lepší pujčit u nás.V listopadu jsem si chtěl pujčit 4 m gumák s motorem asi 40 koní ,potřeboval jsem něco na Brači.Chtěli po mne 70 eur na den + benzin.No už se to blíží......ahoj
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
10. 03. 2012 10:11
Lado, diky
ja jsem ochoten zaplatit, jen jsem se vsude docetl nabidky 50eur = 1den pro 5HP + lodka plati pro mestecko Pag
osobne me nejake vetsi vyziti nevadi, ale nic se nema prehanet :-), mam AP od znameho, ktery to ma v sezone pronajate, tak i cena ubytka byla vic jak skvela a hlavne cca 10m od plaze a to je ten duvod proc bych rad vypadl na svou soukromou plaz :-)

jj, uz se to blizi :-) a mrzi me, ze jeste nemuzu mit zas vlastni parnik, snad parkovani do dalsi sezony stihnu, protoze co si budem povidat - dokud nezazijes, neznas a i ty Dalesice jsou mnohem lepsi z vody (az na ty rybare) :-)
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
12. 03. 2012 13:55
Díky všem za odpověď, pojedeme asi na Korčulu a na Mljet si uděláme výlet. Na Korčule jsem toho našel dost. Nevíte, kde nejlíp kotvit člun na tom Mljetu, když se chce člověk podívat do toho NP?
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
04. 05. 2012 13:11
Poradte pls kde je možnost půjčení gumáku s motorem v okolí Mimic.Chceme s mámou vyrazit jen tak na odp. kolem pobřeží v půlce června.Existuje tam vůbec něco takového?Díky
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
26. 05. 2012 09:26
Nevím, jestli jde přímo půjčit člun, pokud ho nemá domácí.
My to řešili tak, že jsme se domluvili s někým ve vsi, kdo má člun a on nás provážel třeba dvě hodiny po pobřeží.
Cenu si nepamatuji, ale tuším vloni asi 100 kun v Celina Zavode. A za ty tři stovky to stojí, když nás bylo třeba pět lidí. V oblasti Mimic to bývá navečer horší, protože se zvedají vlny a pomaleji to pluje. Ovšem po ránu se člun shání hůř.
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
26. 05. 2012 20:37
Tak mě jen napadlo. Letos to řešit nebudu, ale trochu si v hlavě srovnávám co příští rok. Zjišťoval jsem si informace o Solarisu. Ale nenašel jsem tam ceník mariny. Trochu jsem uvažoval, že by to tam s dětmi stálo za to. Ale samozřejmě mám svůj člun. V té maríně by se mu asi líbilo. Nemáte někdo osobní zkušenost s touto marínou?

Děkuji Standa
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
27. 05. 2012 21:06
Ahoj marína je to pěkná je přímo v na okraji kempu a hotelových komplexů pro děti ideální hodně vyžití.Před rokem jsem tam byl s lodí.Cena za malej člun jde domluvit i neoficielně.
Letos tam budu také od 18.7 s lodí přímo v maríně Standa
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
28. 05. 2012 00:39
Ahoj ,před pár dny jsem byl v Solarisu a mají tam novou chutovku.Auto necháš na nově zřízeném parkovišti před hlavní bránou thumbs down
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
28. 05. 2012 07:18
Ok, dík. Tak jsem si to představoval. Letos do hr bohužel nejedem. V srpnu se nám má narodit syn, tak budou zase jiný radosti, ale příští rok mu určitě chci ukázat moře.
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
29. 05. 2012 21:54
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj ,před pár dny jsem byl v Solarisu a mají tam
> novou chutovku.Auto necháš na nově zřízeném
> parkovišti před hlavní bránou thumbs down


Ahojky a co věci co vezeš do lodě a pak parkování se platí nebo je to v ceně ročního kotvení ??? díky Standa
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
09. 07. 2012 19:40
V srpnu se chystáme na Hvar,nemáte někdo nějaké info o tamních půjčovnách (Hvar ,Stari grad ,Vrboska případně Jelsa ).Dá se tam něco půjčit na den?
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
27. 06. 2016 09:25
Osobní zkušenost z Pakoštane (u Biogradu) z června 2016: lodí na půjčení je tam spousta, jak malé 5HP prdlavky, tak velké 150 HP čluny. Gumák 470 s 50HP motorem tam nabízeli za 130 Euro na den, na 3 dny po nás chtěli 300 Euro. Nás zaujal Zar 57 se 150HP, který tam půjčoval Milan původem z Moravy, na budce v marině má napsáno Navigare. Po všech těch příspěvcích, co jsem kdy četl o tom, jak si někdo půjčil jachtu a pak ho odrbali, že jim zaplatil i poškození, které neudělal apod., jsem byl trochu nervózní, ale Milan byl úplně v pohodě, samozřejmě zkontroloval, jestli jsme něco neztratili a jestli není poškozená vrtule, ale žádné voloviny si nevymýšlel a ani na benzínu nás nezkoušel nějak ošulit, spíš si řekl ještě o méně, než jsme projeli. Takže jednoznačně dobrá zkušenost, no a o zážitcích s takovým člunem snad ani nemá cenu psát, to je naprostá bomba!!! Půjčení i s benzínem nás teda vyšlo skoro na 15 000 Kč za 3 dny, to je ranec, ale vůbec nelitujeme.
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
28. 06. 2016 21:09
Podgora - přístav - červen 2016: Passport 5,25m 100HP za 160€ +palivo 9HRK/lt, od 9 do 18hod, rezervace večer předem.
(Má ještě i 150 HP, ale sám připouští, že ten nepoměrně víc žere)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil m-i- (28. 06. 2016 21:10).
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
28. 06. 2016 23:27
I 30 l/hod, když se za to vezme.
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
29. 06. 2016 00:09
My jsme se 150HP projeli s docela velkým a těžkým Zarem za 7 hodin 85 litrů. Majitel nám sám říkal, že když pojedeme mezi 3500-4000 otáček, že si to vezme tak 13-15 l/hod.
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
30. 06. 2016 13:41
Ahoj, prosim, nemáš nějakou fotku z lodi? Je to ofiko půjčovna, nebo to někdo půjčuje jen tak?
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
03. 07. 2016 17:03
Lukasbis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, prosim, nemáš nějakou fotku z lodi? Je to
> ofiko půjčovna, nebo to někdo půjčuje jen tak?

Pokud to bylo na mě, tak fotek a videí z lodi mám spoustu, ale všude mám manželku a vzhledem k tomu, co všechno moje drahá neměla na sobě, to asi musí zůstat neveřejné :-). Jejich web je [rentaboatzar.com] , nicméně myslím, že říkal, že na sezónu má oba čluny zamluvené, ale za zeptání nic nedáš. Je to naprosto oficiální půjčovna.
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
31. 07. 2016 23:21
m-i- napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Podgora - přístav - červen 2016: Passport 5,25m
> 100HP za 160€ +palivo 9HRK/lt, od 9 do 18hod,
> rezervace večer předem.
> (Má ještě i 150 HP, ale sám připouští, že ten
> nepoměrně víc žere)


Ahoj, díky za skvělý tip smiling smiley Byl jsem v Živogošče, takže do Podgory kousek. Byl trošku problém je tam zastihnou, ale vždy ráno od 9-10 a večer 18-19 tam někdo je. Normální cena za ten passport je 200 €, ale dal mi 180, protože viděl, že jsem přijel na vlastním člunu a prý mi tím pádem nemusí dávat školení. Passport byl naprosto super a hlavně ten Yamahácký motor je pecka. Spotřeba při cca 35 km/h mezi 12 - 13 litry za hodinu, ale při maximálce, kterou se mi podařilo z toho dostat cca 60 km/h už to papalo 33 litrů.

Příště určitě zase...
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
13. 12. 2017 13:48
Nevieš náhodou, či je požičovňa člnov aj v Sucuraji, prípadne akých a za akú cenu ?
Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
14. 12. 2017 10:21
Se Sučurají tady asi těžko uspěješ, protože Sučuraj je jen transfer městečko od trajektu dále na ostrov, případně jen výletní, nikoliv dovolenkové.
avatar Re: Půjčovny člunů v dalmácii ceny a rady
14. 12. 2017 16:30
Potvrzuji, nikdy jsem si podobné služby tady nevšiml. Pouze malá marina, domácí a trajekt.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 76
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.