Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

elektromotor u moře

Autor prt 
prt
elektromotor u moře
08. 05. 2007 20:21
Máte prosím někdo zkušenosti s elektromotorem u moře? Přemýšlím jestli ho vzít sebou nebo ne. Díky
Re: elektromotor u moře
09. 05. 2007 20:29
já el motor nemám ,ale byli jsme ve Stary Gradu(dědinka pod sv.Jurajem a Lukovem asi uprostřed naproti Hvaru )a tam s el.motorem jezdili.Měli asi 2,5nebo3m člun a jezdili na tom 3chlapi celkem bych řek tak 200kg.Říkali ,že to vydrží až 3hodiny jízdy.Žádný skluz ale dostali se kam chtěli,a s veslama bych jim nestačil.Pořád lepší jak nemít nic ,jsou místa kam se bez člunu nedostaneš a o tom to je.
prt
Re: elektromotor u moře
11. 05. 2007 12:55
Díky za informace, je pravdo, že lepší něco jak nic nebo jen vesla
Re: elektromotor u moře
15. 05. 2007 22:38
Na sladkou vodu ano ,na moře ne.
prt
Re: elektromotor u moře
16. 05. 2007 12:19
Všude se píše, že se může použít na moři pokud se pořádně opláchne sladkou vodou.
Je ale pravda, že v návodu je uvedeno- pokud bude používán ve slaných nebo brakických vodách zaniká záruka.
Nebo jsi Lada myslel(a) něco jiného, jako že nebude stačit výkonem?
Re: elektromotor u moře
16. 05. 2007 20:37
Pokud bude klidnější voda ,tak je to v pohodě i se slabším výkonem.Samozřejmě ,že do větších vln s tím nejezdíš.Co s motorem udělá slaná vod to nevím,ale jak jsem psal nahoře ,tak ti chlapi říkali,že tam jezdí 2x do roka už 3 rok s tím jedním motorem.Posouzení jestli to stojí za to nechám na tobě.Je to elektro zařízení+slaná voda ???Mám Tohatsu 5hp,a dočetl jsem se ,že mu slaná voda taky nesvědčí,ale už je to 5let co poprvé ochutnal slanou vodu a zatím si ani jednou nestěžoval, a to s ním jezdíme 3 rodiny(každá zvlášť).Takže pokud jsi ochutnl jaké to je když někam můžeš po vodě ,záleží jen na tobě jak se k motoru budeš chovat.Ale zkus se optat u prodejců ,co ti doporučí.
prt
Re: elektromotor u moře
17. 05. 2007 12:06
Motor už mám koupený je to RHINO a tak mu zkusím nalít slané vody co to s ním udělá. Díky za všechny rady, pokud ještě někdo něco napíše budu jenom rád.
avatar Re: elektromotor u moře
05. 02. 2008 10:22
Ahojky, vloni jsme měli poprvé elektromotor + gumový člun cca 3m. Pro místní jsme byli atrakce. Jezdili jsme blízko u břehu, ale dostali se na odlehlejší místa, kde jsme byli úplně sami. Jezdili jsme ve třech dospělých + ta baterie, která je těžká a zabere dost místa. Nejhorší bylo, že když jsme dopoledne vyjížděli, tak moře bylo klidné,ale během hodiny se to změnilo, začalo foukat,vlny a při zpáteční cestě jsme byli pěkně zlitý.
Takže s elektromotorem se dá, pořád lepší než veslovat. Ale vyjížďku někam na otevřený moře bych s tím nezkoušela.
Re: elektromotor u moře
06. 02. 2008 13:05
to kudu:

jj, je to lepsi nez veslovat atrakce jste mozna byli jen pro ty co zavidelismiling smiley
mas foto?

ja na otevreny more taky nejedu dal nez cca 0,5 mile a to mam spal.motor
prt
Re: elektromotor u moře
06. 02. 2008 16:19
Díky kudu za příspěvek tak jsem si to představoval, ještě prosím napiš zda jsi člun přihlašovala na kapitanátu a zda jsi kupoval vinětu?
Co motor a slaná voda?


¨díky


asi máš podobnou sestavu jako já člun intex mariner a motor rhino 44
prt
Re: elektromotor u moře
06. 02. 2008 16:21
přihlašovat člun s kvedlačkou místo motoru mě připadne jako blbost, ale podle chor. předpisů by správně měl mít vinětu.
kontroloval vás někdy někdo?
jinak na vzdálenost větší než 200 metrů od břehu bych taky nejel, nejsem sebevrah a vrah své rodiny.
Na jakém místě jste v hr byly ubytovány?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prt (06. 02. 2008 16:24).
avatar Re: elektromotor u moře
06. 02. 2008 19:19
Ahoj, máme elmotor Endura. Slaná voda s ním nic neudělala. Až zvládnu vkládání fotek, tak sem nějakou hodím.Jinak jsme nic nepřihlašovali, nic nekupovali a nikdo nás nekontroloval. Akorát po nás blbě koukali ty, co nás míjeli na velkých člunech a jachtách. Bydleli jsme byli ve Vinišče, hned u vody, je to vlastně taková veliká zátoka. Tam byla jízda v pohodě, beze strachu, ale jak se vyjelo ze zátoky dál na moře tak to už jsem se bála. Ale jak už jsem psala, jezdili jsme blízko břehu a našli si bezva místo na takových velkých plochých balvanech, kde jsme byli úplně sami, protože pěšky by ses tam nedostal.
Jinak s motorem jezdíme i unás na přehradě, ale to máme normální loďku a motor vydrží až 3 hodiny jízdy.
avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 11:54
Zkouším vložit to naše plavidlo


avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 11:55
Ale koukám, že to mám nějaký moc malý ......
prt
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 12:01
je to moc malý ale na webu je to vidět pěkně. takže obyč gumák ale na elektromotor stačí



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prt (07. 02. 2008 20:49).
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 13:20
to Kudu:
odkaz na obrazek musis vkladat pres ikonu
odkaz na www stanky musis vkladat pres ikonu

pak se to zde zobrazi, ale tva fotka na album.cz neni nebo ma jiny link
avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 13:56
No jsem pěkný dřevo, nastudovala jsem tady jak to mám udělat a stejně se mi to nepovedlo. Měla jsem to album nastavený jako soukromý, teď jsme to změnila na veřejný, tak jestli to nebylo tím. Ale pořád ta velikost ....
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 14:27
jsem si dovolil vlozit za tebe



nesmis brat link z nahledu
avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 14:49
StandoM díky, snad už se mi to příště povede. Tak na fotkách vidíte tu naši "jachtičku". Přece bysme takový malý plavítko nepřihlašovali.
Nejhorší vždycky bylo nalodění a vylodění - baterka, taška s věcma (pití, čtení, foťák, věci na potápění, osušky) + kapitán u kormidla, já dole a dcera na špici. Divím se, že se to s náma vůbec rozjelo ......
prt
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 21:26
zkouška vložení obrázku


prt
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 21:32
hurá povedlo se to
tak to je naše kocábka zatím s ní brázdíme je české vody.


prt
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 21:34


prt
Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 21:37
jsem dobrej, jsem dost dobrej, jsem ještě lepší
avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 22:00
To tedy zírám,kde nic tu nic ????!!!!!confused smiley

MirekŠi
avatar Re: elektromotor u moře
07. 02. 2008 22:01
Asi jsem již unavený a nebo špatně vidímangry smiley

MirekŠi
avatar Re: elektromotor u moře
08. 02. 2008 06:32
Já taky "prt" vidím,ale jsem po noční,tak je to asi tímtongue sticking out smiley
avatar Re: elektromotor u moře
08. 02. 2008 07:02
No vidím, že nejsem dřevo jenom já
Re: elektromotor u moře
08. 02. 2008 07:15
do pětice všeho dobreho....snad
prt
Re: elektromotor u moře
08. 02. 2008 16:04

prt
Re: elektromotor u moře
08. 02. 2008 16:05
já je vidím, dal jsem album jako veřejné.
Vidíte je taky?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.