Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lodě na vodě

Autor dragon33 
avatar Lodě na vodě
19. 04. 2012 05:50
Přátelé lodiček, kdo jste byl na výstavě "Lodě na vodě" a jak se vám tam líbilo? Na mne přelidněno, nic převratného nového jsem neobjevil. Čekání na převoz na druhou stranu mě otrávilo a nemožnost nahlédnutí do jedné lodě protože si ji zrovna prohlížel hlavní pták z NOVY ( Hauptvogel) mne dorazilo. Byli jsme u ní 3x a vždy uzavřeno kvůli televizi...podotýkám, že nenatáčeli, pouze si ji prohlíželi. Natáčeli až večer, to už tam nikdo nebyl. Celkový dojem - příště pojedu raději do přírody.
avatar Re: Lodě na vodě
07. 06. 2012 19:53
Dnes to tady nějak jezdí samá plachetnice lodě
avatar Re: Lodě na vodě
16. 07. 2013 13:14


docela zajimavé

avatar Re: Lodě na vodě
12. 11. 2013 06:50

avatar Re: Lodě na vodě
04. 01. 2014 19:16
martas74, loni na dovolené jsem taky jel přez Bašku Vodu a pozoroval je tam, ale bylo to divočejší. Asi jak kterej pilot se chce vyblbnout, musí to být masakr!!! Mě to stací na mojí lodí jak to někdy hází, tohle si nechám ujít :-)
avatar Re: Lodě na vodě
07. 01. 2014 15:25
To teda je doporučuji thumbs up
avatar Re: Lodě na vodě
08. 02. 2014 18:45
jj, děcka jsem na tom nechal "povozit"thumbs up smiley
avatar Re: Lodě na vodě
26. 08. 2014 19:48
Kamarádi, pro ty,kteří si chtějí rozšířit rozsah VMP o netradiční plavidlo, mám jeden tip. Ale budeme to asi muset nechat přes zimu v marině, tohle asi cesty nepojmou. Navíc nemám takový vlekgrinning smiley
Tam by se mohly pořádat scuky příznivců, bar tam asi budedrinking smiley
Ke kormidlu navrhuji trosečníka, prý již s námi nepije......smileys with beer

[www.rajce.net]

Druga domovina Hvar - Zavala.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 152
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.