Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........

Autor lada 
SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
12. 03. 2009 00:36
Dávám návrh SJEZD LODÁKU NA DALEŠKÁCH-..nebo-.sjezd yacht fora na Daleškách???
Občerstení zajistíme a sjezd lodí je legální A ZDARMA ,pro větší lodě máme silnější auta.
Majitelé menších člunu bez kajut mají možnost přenocovat v kempu a majitelky u mě :-))
Co vy na to ,lodáci????
Při této akci je zdarma konntrola motoru --:lode-musil.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (12. 03. 2009 01:16).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
12. 03. 2009 07:08
To ja bych se pridal... mam to par kilometru a jezdim tam na vodu tretim rokem.Ale abych tam se svym gumakem 360cm nebyl dopoctu:-).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
12. 03. 2009 07:11
To lada
Kdyby sem měl lodku a vyšel by termín nebyl bych proti, jen nevím s tím přespáním majitelek u Tebe, tady by byl asi problém-manželka nesouhlasíspinning smiley sticking its tongue out
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
12. 03. 2009 11:09
StandaM -neboj do počtu nebudeš,gumáky má u nás většina lidí.No ,třeba tam koupíš větší a tu tvou prodáš Ctiradovi :-))
Ctirade manželku neukecáš ? :-))
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 03. 2009 10:34
Já bych se taky přidal .Chtěl jsem už sobotu nebo neděli,když má být pěkně,ale bylo mě řečeno ,že nemám vybavení na jízdu v polárních podmínkách(ochrana proti ledovým krám atd). Termín bude jaký?Sjížďák myslíš v kempu nebo u hráze ?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 03. 2009 12:33
to lada:
ze bych to prodal jeste pred zabehem....tak to se vyplati :-)

to fioma:
Ti co budou mit clun na vleku budou asi muset na hraz.Vseobecne na plazi je zakazano spoustet parniky do vody.Muselo by se vjet na travu a ta bude hodne nacucana vodou a bude rally.V pravo pri vjezdu do kempu by se to dalo, ale nevim zda to mistni dovoli.Jistejsi to asi bude na hrazi.Drive jsem to brazdil 2,3HP a pak 5HP motorem a byla to otrava nez jsem dojel na plaz. :-)Ted uz to snad bude lepsi
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 03. 2009 13:21
smoking smileyTak dejte termín at to mužem naplánovat .nejste někdo s okolí olomouce zítre se chystám zahájit sezonu na Nákle .nechce se někdo přidat ?.sice brána ke sjezdu bede zamčená ,ale dá sjet hned z rohu po trávě ,ale asi né z 2 tunovou lodí já mám SELVU 410 motor 70HP tak to mám docela lehký tak snad tam nezapadnu.hot smiley
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 03. 2009 16:25
ahojte

jsem z KH a docela z ruky , hodte termín,
a asi so-ne???
Taky se nemužu dočkat....

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 03. 2009 18:46
...to kdyby se povedlo...byla by to bomba a hlavně pro ty...kteří by si rádi nechali poradit...protože loď ještě nemají, ale chtěli by...smiling smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
15. 03. 2009 22:31
Taky by jsme se zúčastnli stačí domluvit termín. Míra Plzeňsko
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
16. 03. 2009 21:17
Nazdar chlapi .bude to v dubnu ,ale samozřejmě dle počasí.Maká se na tom a nový info sem okamžitě pošlu, ahoj potápníci :-))
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
16. 03. 2009 21:53
A nebude ještě na Daleškách led-když se má ted ochlazovat, abychom tam nemrzlismileys with beer
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 03. 2009 08:47
Neboj ja pojedu pred tebou a budu to rozrazet kylem:-) hlavne si vem sustak bundu, dost tam protahuje.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 04. 2009 19:47
popotahuju téma a s radostí sděluji ,že ledy jsou sice rozpuštěné,ale po hladině se pohybuje mraky klacků a klád a podobného neřádstva,což bych řek ,že je ještě horší jak ledy.A voda je pšíšerně studená,ale jaro se nezadržitelně blíží ,nebo plíží??
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 04. 2009 22:03
Nazdar potápníci ,po mém návratu z HR Vám musím říci ,že se opět nevyplácí jezdit bez viněty v Slovivsku.Po lonsku jsem platil opět 150 eur ,za
to že moje slov.známka byla pouze nalepena na pulku /jelikož jsem ji chtěl použít pro další cesty v jiných autech./Jinak Vám chci říci .že vyřizujeme povolení na sraz/dle počasí/ ve dnech 18-19.4 ,nebo 9-10.5.Další termín není možný.Kdo máte zájem dejte na vědomí,vodě zdar lada
Lodě-Musil
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 04. 2009 07:07
Ja samozrejme zajem mam, ale.....
od 15.4. budu v zahranici a mel bych se vratit, kdyz to pujde dobre 28.4. a pak jeste musim vyridit registraci na SPS.
Takze zajem mam, ale ucast neni 100% pokud bude termin 9.5. a to mam Dalesice za barakem, kdyz tak bez parniku nebo bez registrace :-)
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 04. 2009 12:07
Zdar

sleduji kdy to bude, jednak jsem docela daleko a oba termíny
mam plné, počkám který dopadne a potom se ozvu.

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
08. 04. 2009 15:03
já se taky hlásím jen ty termíny . Nevím jestli budu mit spravený motor a hlavně čekám kolem 20 přírustek do rodiny tak uvidíme na jaký termín to padne já osobně preferuji ten druhýtongue sticking out smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
11. 04. 2009 09:14
to lada:
uz je jasny termin? nebo se ceka na pocasi a kdyz bude tedy v dubnu pekne bude v dubnu.... .
me se planovany odjezd do zahranici meni kazdou hodinou, tak vubec nevim kdy odjedu a mozna, ze budu doma v oba terminy :-) Sjezd bude na plazi nebo u hraze?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
20. 04. 2009 22:18
Sjezd přátel fora a všech příznivcu vodních plavidel se uskuteční ve dnech 9.5-10.5 na Dalešické přehradě .Další podrobnosti do konce týdne.
smileys with beer
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 04. 2009 10:25
Me osobne termin vyhovuje...pokud nenastane neco neocekavaneho :-), pokud me do patku prijdou papiry k parniku, tak Dalesice prubnu uz ted o vykendu.
prt
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 04. 2009 10:32
byl jsem na dalešicích 19.4.2009 a docela to šlo. lodí pár, parkoval jsem na sjezdu u hráze. v kempu bylo asi 15 lidí a několik aut, zajížděl jsem nový člun i motor. motor dobrý 5 hp dostal jsem se sám do skluzu, člun jsem musel reklamovat - teče do něho a je křivě umístěné zrcadlo.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 04. 2009 10:35
tece?!?!, krive zrcadlo...nebyla to natazena voda z venci :-) tak to jsi mel smulu jeste, ze jsi to prubnul pred dovcou.
Taky budu zajizdet, ale jen motor.Clun jsem jeste na vode nemel, ale snad bude OK




Upraveno 2krát. Naposledy upravil StandaM (21. 04. 2009 12:50).
prt
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 04. 2009 21:39
docela smůla, kupoval jsem ještě na poslední chvíli, než se přesune výroba do číny, ale to co předvedli francouzi na tomto exempláři tak asi zlatá čína. Voda z venčí to nebyla, viděl jsem jak prolínají kapky přes spáru v rohu zrcadla.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 04. 2009 23:27
Jednou jsem měl Bombarda /France/ utíkal vzduch,pokud máš člun Zoom není to Zodiac.Pokud máš Zodiac ,není extra vhodný na moře a větší vlny.Italské čluny jsou propracované ohledně nábytku a dizajnu,ale plováky zase nemají tak super vlastnosti jako Zodiac a hluboký kýl stejně jako Slovinské čluny .Pokud bych vybíral velký člun ,šel bych do portugala Valiant .Tak si v tom guláší něco vyberte :-))



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (22. 04. 2009 00:19).
prt
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 04. 2009 20:26
opravdu dobrej guláš. je to ZOOM výroba zodiac, je pravda, že je to jejich nejlevnější člun se sólo značkou Zoom by zodiac. Není úplně jednoduché u nás vybrat levný člun v kompletu s motorem v ceně kolem 50 tis. Zoom s tohatsu mě s toho vyšel nejlépe. navíc jsem omezen prostorem v kufru a potřebuju složit člun na šířku 1 m a to umí jen zoom.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 04. 2009 07:06
to Prt:
tak ho nezapomen znova projet na prehrade..... .Kdyz tam uvidis bileho srsne tak jsem to ja:-) papiry uz me prisly, tak ho provetram.

Clun Valiant kope za jinou ligu a porad pro bezneho cecha je stale cenove nedostupny.Na nejake to smrdlani po vode by ho byla skoda.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
30. 04. 2009 23:15
já ho měl v roce 1998 ,Valiant 275 sport ,jako první svuj člun.A byla to paráda .Tenkrát jsem za nej dal 70000 kč ,včetně Yamahy 6 hp.
Ale s jídlem roste chut a šlo to pořád nahoru do dnešních 9 metru laminátu..Samozřejmě je to hodně o penězích ,ale taky kolik času na lodi v sezoně mužete strávit? Všem ostatním přeji dobrou volbu při výběru lodě a snad na Daleškách 9-10.5 bude čas pokecat. smileys with beer.Ahoj
prt
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
01. 05. 2009 07:12
tak mám vyreklamovanej novej člun a dnes to zkusím projet na dalešicích. příští víkend se chystáme s kámošem na slapy. Máte někdo nějaké info o slapech, doporučení do kempu s chatičkami, omezení plavby apod.?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
02. 05. 2009 09:03
to lada: ok

to prt:
smula ja tam jedu az dnes.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.