Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování u moře s možností vyvázání člunu

Autor karyon 
Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
11. 05. 2010 10:58
Zdravíčko, nemáte někdo dobrý tip na ubytování v Chorvatsku (nejlépe Krk, Malý Lošinj) přímo u moře s vlastním molem kde je možno vyvázat nafukovací člun?
Příp. díky za tipy.
Anonymní uživatel
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
19. 05. 2010 15:52
Doporučuji adriadabanka.com a tam zadat dle instruukcí, umí to najít právě s člunem a možností vyvázání.
kti
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
09. 06. 2010 09:41
Jezdíme na Lošin do oblasti "Artatore", kde kotvím na bójce, ale jsou tam i apartmány přímo s vlastním molem. Pro dovolenou s člunem je to podle mě na Lošinu ideální místo. Možná ještě pak Nerezine, ale tam je to blízko kempu (spousta lidí).
Tady je odkaz na agenturu na Lošinu, kde se dá vybrat apartmán a vždy je uvedeno, zda-li má kotvení: [www.losinjplov.hr].
V Artatore je i skluz a určitě tam potkáš pár českých lodí.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
09. 06. 2010 20:20
kti napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jezdíme na Lošin do oblasti "Artatore", kde kotvím
> na bójce, ale jsou tam i apartmány přímo s
> vlastním molem. Pro dovolenou s člunem je to podle
> mě na Lošinu ideální místo. Možná ještě pak
> Nerezine, ale tam je to blízko kempu (spousta
> lidí).
> Tady je odkaz na agenturu na Lošinu, kde se dá
> vybrat apartmán a vždy je uvedeno, zda-li má
> kotvení: [www.losinjplov.hr].
> V Artatore je i skluz a určitě tam potkáš pár
> českých lodí.

To je velice zajímavá oblast. Určitě jí zvážím při výběru příští dovolené. Snad už s vlastním člunem.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 07:48
Ahoj všem,

vybírám dovolenou na 2011. Už jsem to učitě psal. Letos jedem poprvé s člunem. Vybral jsem vesnici Rtina. Je to severně od Zadaru na silnici k mostu na Pag. Byl jste tam někdo se člunem? Máte nějaké zkušenosti z této oblasti? Podle googleearth to vypadá docela dobře.
Také mě napadl skvělý výlet. Když popojedem autem do Maslenice, tak se projet po řece Zrmanja. Vypadá to fakt nádherně ty kaňony. Byl jste tam někdo?
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 07:59
S lodí jsem tam nebyl, jel jsem několikrát po cestě z Pagu do Zadaru, je to pěkný kraj a pěkné moře.. navíc je to z dálnice dobře dostupné.. Hlavně opatrně a s rozumem...čím menší lod a slabší motor, tím je toho potřeba víc...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sunrider (05. 12. 2010 08:25).
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 09:10
Jj, jasný že se nebudem pouštět do žádnejch velkejch akcí. Máme člun 3,6 s 5hp. Zkušenosti z mořem téměř žádný. Proto jsme vybraly tuto oblast. Připadá mi že je to tam trochu kryté od volného moře. Také tam bude asi co objevovat.

Pokud někdo máte nějaký typ na ubytko s kotvením člunu, tak klíďo napište.
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 09:25
to stenly:
gratuluji k parniku, na molu apod. budes mit clun domlaceny (lidi jsou pra...) pocitej take s variantou parkovani parniku na sousi.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 09:30
Jj, o této variantě uvažuji nejvíce. Apartmány volím tak aby byly přímo u moře a mohl jsem loď každý večer hodit na zahradu apartmánu. Ve dvou to nebude problém a spaní bude klidnější. Na molo nebo na bojku se mi moc nechce.
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 17:43
to stenly:
udelej si prepravni nerez kolecka, mel jsem je take. Vzadu sam nemas za co clun vzit vadi ti tam motor (a za motor nebrat!!!), jedine motor sundat nebo 3 osoby, dva vzadu (po bokach) treti na spici, pokud budes mit kolecka zvladnes to sam. Na oblazcich to neutahnes resp. do vody ano, ale z vody ne (druhy ti musi nadlehcovat zadek, bori se to) a je jedno zda uzvednes 3 pytle cementu nebo ne :-)
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 20:26
Hmm, to jsem si myslel. Dík že jsi my to potvrdil. Taháme člun ve dvou(bez motoru) a je to těžký jako pra.. Na ty kolečka už jsem koukal, ale odradila mě cena. Máte někdo typ na levnější. Nebo na výrobu vlastních?
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 20:34
ja jsem si je delal z nerezu + koupena nafuk kolecka, zkusim najit foto
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 12. 2010 21:13
Taky bych se přimlouval o fotku koleček.Pokusil bych se něco splácat taky. Nejvíc mne zajímá detail uchycení ke člunu ,nebo jak jsi to vymyslel.V jednoduchosti je krása.thumbs up
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
23. 12. 2010 15:24
Ahoj námořníci,

tak rodinná rada rozhodla, že ne na Pag, ale na Pelješac. Zatím máme vyhlídlou Luku Dubravu. Našli jsme tam apartmány, které nám vyhovují a podle fotek je kotvení člunu v poho.
Máte někdo nějaké poznatky z této oblasti? Byli jste tam někdo s loďí?

Dík Standa



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stenly.stenly (23. 12. 2010 16:22).
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
23. 12. 2010 20:13
hlavne, kdyz rozhodla:-)
ja mam bohuzel projety pouze KRK a naproti od Peljesacu Makarskou smer Drvenik
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
23. 12. 2010 21:09
Pelješac je fajn.Ale je to už móóóc dlouho co jsem tam byl.Nemá nědko kontakt na vyzkoušený ubytování? Stenly kde jsi sehnal tu Luku Dubravu ? Víš o tom něco víc,nebo to máš jen někde z webu?
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
24. 12. 2010 08:51
Pošlu ti to sz. Nechci dělat nějako reklamu.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
24. 12. 2010 09:09
Pelječac-jedním slovem krása už od vjezdu - STON - až konec - Lovište,ale přímo v Luka Dubrava jsem nebyl. Navštívil jsem Briestu,což není moc daleko.Je to konec světa,kde kdo hledá klid tak si přijde na své. Bylo tam hodně těch klecí na mušle,tak je třeba jezdit v této oblasti hodně opatrně.Jezdím do kempů,tak ohledně apartmánů nic nevím,ale je jich tam hodně.Nevidím problém něco najít.Na moři ani živáčka,natož nějaká policie.grinning smiley Je to ta strana poloostrova kde jezdí trajekt s Ploče do Trpanj.Daleko to není,dálnice dnes končí pár km od Ploče.Za tu krásu to určitě stojí. Druhá strana poloostrova /jižní/ je rájem surfařů,tedy mnohem živější. S lodí jsem tam nebyl,jen se svým "přibližovadlem" pro kolem pobřežní vyhlídkovou jízdu. thumbs up smiley
Jinak je možno se podívat na mé foto na rajčeti-Cesta po Balkáně 2009 [tvsatchybny-odkaz-rajce]

MirekŠi
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
24. 12. 2010 11:13
to tvsat... ty jezdíš do kempu s tím co máš na obrázku? Já jsem dlouho uvažoval zavzpomínat na doby mého mládí a vzít kemp kde maj ty přívěsy,ale zatím na to koukám že to není žádná láce a že apartmán snad vyjde i levněji.Já mám smůlu,že jsem si na stará kolena pořídil našeho mladýho a musím ještě pořád koukat na to že mám sebou dítě ( no asi už puberťáka,ale je to furt dítě eye rolling smiley).Kdybych jezdil sám jen s manželkou tak to vůbec neřeším a na místě vždycky něco seženu.Když jsem jel posledně na Lošin tak jsem to tak udělal a pak jsem za živého Boha nemohl nic sehnat a nakonec jsem skončil v nejhorším ubytování co jsem kdy asi v Chorvatsku měl.thumbs down
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
24. 12. 2010 12:56
Jo jezdím s tímto demem,koupil jsem si to na stará kolena,poněvadž děti už žádné živit nemusím thumbs up . Nevím jestli je to drahé,já počítám pro nás dva tak v průměru asi 20 éček na den,ze vším všudy.Samozřejmě teď mám kde dát gumák,když jsem jezdil s Octávkou tak to věř mi,byl fakt problém.Navíc jsem musel koupit i rakev. Nevím jak ti co tady píší a v čem ty jejich parníky vozí k moři ??? Nechápu. K moři jedeme třeba dva dny,cestou spíme,vaříme,pijeme kafe,jak doma. V loni jsme s tím byli poprvé a projeli jsme to celé od Albánii až po Istrii,myslím že za tři týdny,najeto asi 3000 km. Nesmíš brát ceny co nabízí cestovky,ty musí z něčeho žít thumbs up smiley Ten pojízdný dům nestál ani to co motory tady těch kapitánů. NEKUP TO confused smiley

MirekŠi
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
28. 12. 2010 08:01
Z Luky Dubravy dojedeš na pláže Drače, možná až do Sreseru a když bude dobrý vítr, tak třeba až do Trpanje. Na druhou stranu se můžeš podívat do Brijesty. Tam je tunel do skály. Parkoviště pro vojenskou loď.
Ale podle mého gusta na "malém moři" - vnitrozemská strana Pelješacu - celkem není kam na člunu jezdit. Mě vyhovuje odjet někam, kde nejsou lidi. Tady je celé pobřeží obydlené, nebo nepoužitelné. Stejně tak ostrůvky mají kolem dokola ostré šutry - žádné plážičky. Já jsem tam měl člun jen jednou, ale kolega to vloni projezdil durch. Já jezdím se člunem na druhou stranu Pelješacu. Tam sice taky nejsou plážičky, ale alespoň můžu navštívit okolní pláže a vesnice. Jinak nejvíce mi to se člunem vyhovuje na Krku (Baška) a nebylo to špatné ani pod Šibenikem v Žaboriči.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
28. 12. 2010 08:22
Já bych letos ( 2011yawning smiley ) měl mít člun prvním rokem tak asi taky zkusím malý moře a pak uvidím.Ten Krk chválí kde kdo,ale posledně jsem přes něj jel na Lošin a takhle ve fofru jsem z toho na zádech nebyl.Budu muset najít nějaký lokality,asi to bude místama.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
28. 12. 2010 08:30
Vybral jsem tuto lokalitu protože tam je asi klidnější moře. Mám 5hp a s tím nemůžu dělat žádné zázraky. Tu Bašku i Žaboriči jsem také zvažoval, ale nenašel jsem tam vhodné ubytko. Máš nějaký typ? Pošli klíďo sz ať neděláme nejakou reklamu. Hledám něco hned u moře. Nejlépe do dvaceti metrů. S možností vytáhnout člun na zahradu apartmánu.
Také tam sebou budu mít vozejk za auto. A není problém člun naložit a zajet na Lovišťe nebo do na Slano.
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
28. 12. 2010 08:42
Já jsem teď několik roků jezdil do Grebaštici což je jen kousek od Žaboriči ( jestli myslíte stejnou u Šibeniku ).Tam bych ti mohl dát odkaz na ubytování přímo u moře.S majitelem jsem se letos dohadoval že není problém zajistit úvaz pro člun ( sám tam člun má ).
avatar Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
28. 12. 2010 09:16
Dík za nabídku. Ale už jsem poptal apartmáni v Luce. Kdyby to nevyšlo, tak dám vědět.
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
05. 01. 2011 21:33
Žaboriči jsme taky chvilku zvažovali, ale nakonec jsme se rozhodli pro radikální změnu a hledáme něco na Lošinji. Několik let jsme nebyli jinde než kolem Pakoštane a k Šibeniku už to máme taky docela najeté. Pokud tam nakonec pojedete, vřele doporučuji plavbu kanálem, je to tam nádherný a u pevnosti Sv.Mikuláše se dá chytit člun a kouknout dovnitř a nahoru, super zážitek. My jsme 5HP brblátko vyměnili za 135HP žihadlo, takže jezdíme na výlet až do Skradinu, sladká voda přijde vhod :-) Jinak ubytování s bójkou mají skoro všude a pokud ne, obvykle se dá s někým domluvit a za malou úplatu se uvázat. Fajn suché parkování bylo na Korčule-Prižba. I s brblátkem se dalo objet oblázkové pláže v okolí, ale tam je riziko větru. Pro začátek bych hledala něco krytého, kde jsou ostrovy, v okolí Šibeniku je to fajn.
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
10. 01. 2015 13:56
V Zaborici mozem doporucit krasnu dovcu z clnom,Ubytovanie blizko mora vydis priamo na svoj cln,v pohode bez obav aby ti niekto poskodil cln alebo aby ti z neho nieco zmyzlo na to mozes kludne zabudnut a kludne v noci spat.Ak bude zaujem tak dam kontakty na ubytovanie. Kotvenie clna uplne zdarmr tam ta nikto nebude pytat ani cent za bojku/vez/ Domaci ti este postrazi cln ak sa budes bat.Chodievam tam uz od 1996 roku a nikdy mi nic nezmyzlo prave na opak nechal som si na clne dalekohlad a domaci mi ho doniesli ze som si ho tam zabudol.Je tam vela ostrovcekov pre vylety, je to raj na zemi pohoda klud pokoj ticho a len ty a priroda.
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
03. 03. 2015 23:44
Kdo má zájem o ubytování 80 m od pláže s pohledem na moře a bojkou 1500 kg ve Srimě u Vodic napište na SZ.Ideální místo pro lodě a čluny díky ostrovum o které tam opravdu není nouze, včetně Kornatthumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil lada (20. 05. 2015 22:51).
Re: Ubytování u moře s možností vyvázání člunu
20. 12. 2017 18:12
Dobrý den , prosím , máte někdo tip na apartmán s možností bezpečného zakotvení člunu o dl 6 m a váze 1500 kg . Nejlépe oblast Šibenicko , pro 2 dospělé a 3 děti , do 100 m od moře a tedy i od lodě. Kam jsme jezdili- (Žaborič) to padlo , už nepronajímá.Děkuji za všechny tipy.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.