Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Signál WIFI v kempech

Autor romis 
Signál WIFI v kempech
08. 07. 2008 19:42
Možná, že nejen mne, ale i ostatní by zajímala možnost k připojení k free WIFI signálu v Chorvatsku. Pokud máte nějaké zkušenosti prosím pište.
avatar Re: Signál WIFI v kempech
12. 07. 2008 13:08
Na ostrově Krk ve městě Krk (autocamp Ježevač)naprosto v pohodě a zdarma.Stáhl jsem si poštu a vyřídil co potřebova.Velké objemy jsem nestahoval a rychlost byla dostatečná(256 kb/s) ale bylo to už loni.Jak je to letos nevím.
Leo
Free signál WIFI
28. 06. 2009 16:06
Hledal jsem kam svoji informaci umístit a našel jsem toto vlákno. Abych nezakládal nové tak ho použiji. Občas někdo napíše o free WiFi pro připojení na internet, ale nikde není ucelený seznam tak třeba se do tohoto starého vlákna pár lidí připojí (informace o místě, název sítě a krátký popis vlastností, rychlost pro mne na dovolené nehraje roli). WiFi jsem chytal na integrovaný přijímač v notebooku.

Istrie – Medulin u Puly:
Medulin_Hotspot - Signál je v centru kolem pošty. Připojení zdarma je na půl hodiny denně.
HotelHolidayFree - Signál z hotelu Holiday je dostatečný i před bránou areálu u silnice.

Ostrov Krk – Baška:
bswireless.net_skola – Signál vysílán z místní školy. Je docela silný takže jsem ho chytnul i ve 200m vzdáleném ubytování přes stěnu. Po nějaké době občas vyskočí okno s informacemi o Bašce, ale jinak bez problémů.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Leo (12. 07. 2009 11:03).
Re: Signál WIFI v kempech
12. 07. 2009 10:19
Kemp Straško na Pagu
avatar Re: Signál WIFI v kempech
13. 07. 2009 22:56
Kemp Trstenica na poloostrově Pelješac - Orebič
Re: Signál WIFI v kempech
14. 07. 2009 12:41
V Novi Vinodolski jsem našel 3 volné sítě wi-fi přímo na pěší zóně v centru městasmiling smiley.
Re: Signál WIFI v kempech
14. 07. 2009 14:55
Živogošče kemp Dole.recepce
Re: Signál WIFI v kempech
29. 07. 2010 00:32
Kemp Orsera - Vrsar Istrie u recepce a další velký kus kempu pod kopcem. My jsme k recepci (kde je specielní přístřešek) letos vůbec nechodili a používali jsme PC přímo ve nebo u stanu.
avatar Re: Signál WIFI v kempech
04. 08. 2010 04:03
..ahoj karlosamigos, můžeš upřesnit jestli k připojení na recepci v Dole je třeba heslo ? Chodím do Blata - Adriana nebo Brajkovič možnost připojení tam sice je, ale jen s heslem eye rolling smiley
Re: Signál WIFI v kempech
07. 08. 2010 13:15
ahoj.heslo to nechce.sedneš si tam na pivo na zahrádce nebo před recepcí a jedeš :-)
avatar Re: Signál WIFI v kempech
09. 08. 2010 10:13
OK...díky a určitě vyzkouším hot smiley
Re: Signál WIFI v kempech
18. 08. 2010 13:15
ostrov Krk baška, kemp zablace, wifi volně přístupná signál perfektní a rychlost víc než dobrá
Re: Signál WIFI v kempech
19. 08. 2010 06:40
Prosím v pátek fičím na Mali Lošinj do Čikatu, nevíte někdo, jde i tam wifi??? Moc díky.
Re: Signál WIFI v kempech
23. 08. 2010 13:48
Zaostrog - kemp Viter, na recepci vam daji zdarma kod



Upraveno 1krát. Naposledy upravil bilbo (23. 08. 2010 13:49).
Re: Signál WIFI v kempech
30. 01. 2011 19:13
Re: Signál WIFI v kempech
18. 08. 2011 13:32
Rab, polootrov Lopar, wifi hned vedle kempu, na minigolfu
Re: Signál WIFI v kempech
03. 02. 2012 20:51
Pripojenie platené v Solarise,v kempe na 30 min denne zadara na recepcii vám dajú kód.Alebo na recepcii v hoteloch sú počítače,kde je pre hostí zadarmo na 30 min,ale môžete tam ísť kľudne ráno aj večer.Veď si len kuknem emaily a frčím.
Re: Signál WIFI v kempech
25. 04. 2014 16:59
Přátelé je před sezónou a chtěl bych se s vámi podělit o následující.... Sledoval jsem to celé 4 měsíce na horách, kdy přijíždí "civilizovaní lidé na hory" takříkajíc na dovolenou smiling smiley . Vy co máte děti a nemůžete je odtrhnou od hraní her na všech těch tabulkových, dotykových a jiných zařízeních mi jistě dáte za pravdu. Vy kdo řešíte zda nahodou vaše dítě není ADHD, možná i pro vás budou tyto informace také inspirací.
Ale hlavně! A co chci říci tímto přízpěvkem je, že jedete na DOVOLENOU! což znamená, že by jste se bez věcí jako je wifi mohli,ale spíš měli obejít, jinak tam jezdíte zbytečně! Nejedete přece do hotelu, kde se tato služba tak nějak očekává. Chcete jet kempovat a to souvisí s přírodou. Tak proč poptávat v přírodě něco (myšleno wifi), co kdyby bylo vidět (myšleno všechny mikrovlny, kdyby měly např. barvu), tak na sebe s manželkou nebo rodinou v kempu u stolku neuvidíte....

Zkrátka a dobře. Přijde mi absurdní, ve vlákně nejvíce dokumentujícím schopnost člověka "bydlet v blízkosi moře" bez hotelu, pěkně v přírodě, aby se řešila nutnost wifi na dovolené.

Možná tento můj přízpěvek bude šokem, nechci však nikoho pobuřovat, ani zažíhat vášnivé debaty, ale chtěl bych poukázat na opravdu absurdnost dnešního světa. "Jedeme k moři, ale musí tam být wifi....". Je to smutné. Zvlášť v kempu....

Wifi je zdraví škodlivé. Zajímá-li vás toto téma mrkněte sem : škodlivé wifi
Re: Signál WIFI v kempech
25. 04. 2014 23:36
TO by bolo ideálne,ale ja nechávam doma 22 ročného "pubertiaka" a je to jedena z tých lacnejších moťností kontaktu , a tiež potrebujem súrne emaily aspoň raz za deň pre chod firmy poriešiť.Bohužiaľ je taká doba.Ja by som deťom vyčlenila možno hoďku denne na internet.Keď nemusím,net neriešim,ani TV.
Re: Signál WIFI v kempech
31. 05. 2014 07:56
Dlouho jsem řešila internet v Chorvatsku. Jezdila jsem opakovaně na 2 měsíce... Wifi jsou zpravidla přetížené a s nedostatečným signálem. Pak jsem si koupila místní simkartu a bylo po problému.Pokrytí je výborné cena za data bezkonkurenční. (300MB za 3Kn, tedy 11 Kč, na den !).Mrkněte na simkarta-chorvatsko.cz, vše s detailním CZ návodem, budu ráda, když vám to pomůže.
Re: Signál WIFI v kempech
27. 07. 2018 16:40
naprosto bez problémů, přímo naproti karavanu je wifina, jen se divím, že máte jako důležité tento dotaz, na dovolenou jezdím do kempů právě kvůli klidu, bez TV a zbytečných zpráv na mobilech (naši rodiče se také bez spojení obešli a věřte, jde to) a děti jsou najednou v jiném světě. zde je vidět, kdo je závislák a kdo si chce odpočinout

hezkou dovolenou všem
maríja
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 130
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.