Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp v osadě Sukošan

Autor Vlasta01 
Kemp v osadě Sukošan
25. 06. 2008 21:12
Pár kilometrů pod Zadarem ve vesnici Sukošan, by měl být kemp.Nevíte někdo jak se tento kemp jmenuje, jestli má svoje stránky, popřípadě jaké jsou tam ceny ?
avatar Re: Kemp v osadě Sukošan
26. 06. 2008 11:41
V Sukošanu je jeden kemp vedle druhého,tak je těžké sdělit název.Jedná se o mini kempy,tak většinou stránky nemají a nebo je vůbec těžké se na ně dostat. Já osobně jsem jich napočítal kolem 20-ti. Viz: [www.chorvatsko.cz]

MirekŠi
Re: Kemp v osadě Sukošan
14. 08. 2008 21:32
V Sukošanu bydlela starší paní Torbarina, její příbuzní (děti) tam mají asi 5 nebo víc kempů. Jsou vesměs přímo u zálivu s pozůstatky budovy uprostřed vody nebo na tom poloostrově. V červenci a srpnu je třeba si místo rezervovat, v červnu tam bývá relativně volněji. Pokusím se získat aspoň telefon na ten jeden kemp (hned u hřiště), jestli vám to ještě k něčemu bude.
Pavel.
Re: Kemp v osadě Sukošan
14. 08. 2008 23:01
Díky, ale už máme po dovolené. Stavěli jsme se tam na jednu noc cestou do Omiše, ale vůbec se nám tam nelíbilo. Nepořádek v moři, mraky komárů a všude okolo celou noc šílený řev. Do Sukošanu už nikdy více!!!
Re: Kemp v osadě Sukošan
21. 06. 2009 17:44
No jo, v sezóně (červenec, srpen) je tam velmi živo. V červnu to ještě jde. Já bych tam taky nechtěl trávit týden v sezóně, ale vyplouvám odtud obvykle na týden s plachetnicí a to je o něčem jiném ...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 183
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.