Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mali Lošinj - kemp Čikat

Autor sabina 
Mali Lošinj - kemp Čikat
02. 07. 2007 13:48
Prosím o info o tomto kempu. Dočetla jsem se zde sice dost, miluji skalnaté pobřeží, otevřené moře, nevadí mi ježci a život v moři, ale prosím jak vypadají sruby od CK ADRIA? Podle fotek a popisků sice slušné, ale zda se dá posedět venku, jak daleko k moři, zda je případně vidět moře od srubů. Jak to vypadá s životem v kempu? Je zde možnost posezení u hudby? Jsme jen dvě, odkázány na autobusovou dopravu, letos se nějak nemohu rozhodnout kam jet, zda Premantura, Vrsar, Mali Lošinj, Primoštěn. Poradíte? Díky moc Sabina
rj
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
02. 07. 2007 19:11
Sruby CK jsou vybaveny zahradním plastovým nábytkem, takže se dá sedět venku, obvykle mají před vchodem dřevěné podlahy. V kempu je restaurace s terasou, kde hraje hudba, jinak není daleko pěšky do města, kde je dostatek zábavy. Na moře od srubů vidět není, k vodě je tak 300 m z mírného kopce borovicovým lesem.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
03. 07. 2007 09:33
A jak to vypadá přímo u moře? Jsou tam sprchy? Dá se tam najít i soukromí? Vzhledem ke skalnatému pobřeží by to mělo být? Určitě to není jako na oblázcích hlava na hlavě, že?
rj
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
03. 07. 2007 20:20
Pobřeží je skalnaté, pod kempem s vybetonovanými plochami a žebříky do vody, jsou tam také dvě menší oblázkové pláže, ve vedlejší zátoce je písečná pláž, vhodná spíš pro děti. Byli jsme tam vždy koncem června a lidí bylo dost, v sezoně to musí být horší, Ale dá se jít mimo oblast kempu a najít místo ve skalách,kus dál byla myslím ještě jedna oblázková plážička. Kolem pobřeží jsou kilometry udržovaných chodníků.
rj
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
03. 07. 2007 20:25
[www.kacha.cz]

Tady je obrázek pláže pod kempem Čikat
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
04. 07. 2007 09:07
Děkuji moc, jedu příští pátek 13.7. na 11 nocí. Přelidněné pláže nemusím, snad si najdeme s dcerkou nějaký klídek. Našla jsem si včera přímo chorvatské stránky Mali Lošinj, je tam i panorama celého kempu, tvybavení, tak v podstatě vím, do čeho jdu. Zvažovala jsem ještě mezi Primoštenem, ale tohle mi připadalo romantičtější.
rj
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
04. 07. 2007 11:02
V Primoštenu jsem nebyla a zatím mě odrazuje to, že kolem vede magistrála a není rozumná cesta do města. Nevím jesli je tam vůbec kam jít mimo kemp. Mali Lošinj je pěkný, hodně zalesněný. Nad kempem je pěkná vyhlídka, je tam příjemná procházka.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
04. 07. 2007 15:49
Tak to jsem ráda, že jsem zvolila Lošinj. Podle obrázků to na těch plážích bude v klidu, určitě si najdeme místečko někde na šutru. I sociálky vypadají dost luxusně. Ještě jednou moc dík.
JARDYS
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
06. 07. 2007 10:08
SOCIÁLKY V ČIKATU PUCUJOU CELEJ DEN AŽ JE NO TO PROTIVNÝ ,
Ahoj.Potvrzuji.byl jsem s rodinkou v Čikatu předloni a moc se nám tam líbilo.Sociálky supr a ten stín je k nezaplacení.Akorát ty chatky by mohly být blíž k moři.Ale všude je něco.Kemp je bezva.A´t se líbí dovolená.Já letos jedu do Galebu u Omiše,takže jedu taky do neznáma.Snad nebudu zklamán...Ahoj M.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
09. 07. 2007 16:38
Skutečně jsou ty sruby tak daleko? Mi řekli v cestovce, že asi 150m. Jezdí tam CK ADRIA ATLAS. Máte s nimi zkušenost? Ochota delegátů, případně organizace výletů atd?
KY
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
12. 07. 2007 10:29
zdarvím Vás, chceme jet na cres nebo na lošinj první týden v září (4 lidi-2 páry), máte někdo zkušenost s tím jak je tam plno a případně jestli se dá najít ubytování když pojedeme naslepo autem bez žádný rezervace a jaký jsou přibližně ceny za ubytování? díky Milan
JÁRA FARA
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
21. 07. 2007 15:21
sabina napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Skutečně jsou ty sruby tak daleko? Mi řekli v
> cestovce, že asi 150m. Jezdí tam CK ADRIA ATLAS.
> Máte s nimi zkušenost? Ochota delegátů, případně
> organizace výletů atd?


potvrzuji sruby jsou za recepcí ,zirka ke Krédu (hotel a malá vstupní pláž kamínková) tak 350 metrů.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
26. 07. 2007 14:55
Chcete li hodnocení Čikatu od více lidí nezávisle na sobě, ozvěte se. Já tam jezdím už 10 let.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
27. 07. 2007 14:12
Včera jsem se vrátila z Čikatu a musím říct, Mali Lošinj nádhera, kemp taky super, všechny sociálky zrekonstuované, jen ty poslední u srubů letos nestihli, prý příští rok. Ale mi to nevadilo, že tam jsou staré kachličky je přece jedno, hlavně že bylo pořád čisto. Sruby super, doposud jsem jezdila do stanů, tohle byl luxus, zvláště spaní, postel vyšší než doma a tvrdá matrace, no super. Jak jsem z toho měla obavy, nic mě nezklamalo. Paráda. K moři to taková dálka nebyla, díky borovicím všude kam se jen pohlédlo byl stín zaručen, skalnaté pobřeží mě také nezklamalo, oblázková pláž pochopitelně i s přilehlými betonovými plochami přelidněné, ale na skále jsme si našli místečko a široko daleko nikdo jiný. Moře teplé, poměrně dost života v něm. Městečko malé, pěkné,Velký Lošinj ještě menší, ale moc malebné, pěkné. Delegáti ck adria suprovní, ochotní, výlet fishpicnic zorganizovali bezva, účastní se ho, tak vše povykládají, ukážou, obsluhují na lodi, ryby ÚŽASNÉ, VYNIKAJÍCÍ. Ideální půjčit kolo a vše pojezdit. Zhrunuto - opět jedno z míst, kam se určitě vrátím. V případě zájmu mám spoustu fotek.
Sabino pošli,prosím,nějakou fotku přímo z kempu a okolí, taky uvažujeme o Čikatu.Dík.m.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
02. 08. 2007 09:40
Ok pošlu během dne.
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
02. 08. 2007 11:40
Veškeré info včetně fotek i panoramatického videa jsem našla na
[www.camps-cres-losinj.com]
ahojky sabina,
hrozne moc tuzime s priatelom vyrazit na nezabudnutelnu dovolenku - opat po dvoch rokoch. v katalogu ck adrie sme si vybrali mali losinj. dost sa bojim toho, ze v chatkach nie su socialne zariadenia ale este viac sa bojim toho, ze budem sklamana z prostredia, nakolko v katalogoch ale aj na nete su stale tie iste fotky. chcela by som ta poprosit o zaslanie par foto aj s komentarom - foto kempu, foto plazi ale aj foto mestecka - moze ich byt co najviac, to len potesi smiling smiley ... taktiez by ma zaujimalo, ci sa tam da nejako zasit medzi skaly, alebo najst si tam sukromnu plazicku - aj strkovu - na vyuzitie naturistickeho kupania smiling smiley
moc dakujem vopred.
zuzka
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
24. 01. 2008 18:24
Ahoj, jezdím na Lošín již asi 10 let a protivné mi pucování WC není. Je tam rozhodně čistěji, jak zde u nás v republice, tedy myslím přesně tento kousek země, kam se tak ráda vracím. Lidé příjemní, během roku si píšeme a domlouváme společné dovolené. Prostě si tam připadám jak doma. Mohu vřele doporučit. Je to poměrně blízko od domova, hezká příroda a čisté, teplé a hlavně otevřené moře. Ti, co jste tam byli, jistě víte o čem mluvím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil klarka (22. 05. 2008 16:34).
jára
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
22. 03. 2008 13:04
tak já a mí kamarádi zase jedem v dubnu do čikatu ,snad nebude zase pršet jak minule,nevadí u katunariho koupíme červené v rybárně rybky a budem grilovat.
sice voda bude tak 15 stupnů teplá ,ale já tam hupnu.

ahoj
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
24. 04. 2008 15:06
Tak to my až v půli května, nevím sice jestli do vody hupnu, ale na přátele se už moc těším. Je tam opravdu překrásně a to mám s čím srovnávat
ahojtě
jára
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
24. 04. 2008 18:20
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> tak já a mí kamarádi zase jedem v dubnu do čikatu
> ,snad nebude zase pršet jak minule,nevadí u
> katunariho koupíme červené v rybárně rybky a budem
> grilovat.
> sice voda bude tak 15 stupnů teplá ,ale já tam
> hupnu.
>
> ahoj

opět doma čikat nezklamal ,kyša,kyša, voda jen 12 a nehupnul jsem tam,méně lidí jak loni.tak jsme dali rybky a červené od caturariho.

ahoj
jára
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
24. 04. 2008 18:24
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ahojky sabina,
> hrozne moc tuzime s priatelom vyrazit na
> nezabudnutelnu dovolenku - opat po dvoch rokoch. v
> katalogu ck adrie sme si vybrali mali losinj. dost
> sa bojim toho, ze v chatkach nie su socialne
> zariadenia ale este viac sa bojim toho, ze budem
> sklamana z prostredia, nakolko v katalogoch ale aj
> na nete su stale tie iste fotky. chcela by som ta
> poprosit o zaslanie par foto aj s komentarom -
> foto kempu, foto plazi ale aj foto mestecka - moze
> ich byt co najviac, to len potesi smiling smiley ... taktiez
> by ma zaujimalo, ci sa tam da nejako zasit medzi
> skaly, alebo najst si tam sukromnu plazicku - aj
> strkovu - na vyuzitie naturistickeho kupania smiling smiley
> moc dakujem vopred.
> zuzka


dá se najít ,tam to není problém oben ohne je normální a se spodkem si už poradíte,co
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
22. 05. 2008 16:36
Vidíš Járo, my se vrátili tuto neděli, byli jsme to tam připravovat a počasí bylo tak nádherné, že jsme namísto plánovaných 7 dní to zmákli za 4. Dcera se i koupala a nejen ona. Němců tam již byly plné 3 terasy.
avatar Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
25. 06. 2008 12:24
Zajímaly by mne i nějaké menší campy než je třeba zde zmíněný Čikat, na M/V Lošinj, Cres případně Krk. Ví někdo ?
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
25. 06. 2008 12:50
Na této adrese jsou Na Malem Lošinju kempy tři. Mrkni se. [www.camps-cres-losinj.com]
Neboj se, byli jsme tam předloni, je to tam super. Určitě si udělejte výle na kolech kolem řeky Cetina
Dala
Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
12. 07. 2008 15:44
si pleteš nějak vlákno , ne ? hot smiley
avatar Re: Mali Lošinj - kemp Čikat
13. 07. 2008 12:06
Zajímaly by mne i nějaké menší campy než je třeba zde zmíněný Čikat, na M/V Lošinj, Cres případně Krk. Ví někdo ?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.