Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp - CK Victoria

Autor dita.zdenda 
Re: kemp - CK Victoria
28. 09. 2007 21:02
Před dvěma dny jsem se vrátila z Kmpu Dole na Makarské riviéře, kde jsme byli s CK Victoria a bylo tam supr,stany kousek od moře, oblázková krásná pláž a poměrně široká nabídka výletů. sociálky v horším stavu a vždycky uklizené a čisté.
Jediný problém byl ten, že v moři jsou ježci, takže určitě boty do vody.
V okolí kempu je dost možnotí pro turistiku, několik restaurací a barů.
Re: kemp - CK Victoria
16. 12. 2007 10:56
Jaké je ubytování od CK Victorie v karavanech - Lopar kemp San Marino?

Není v karavanu večer jak v plechovce?

Předem díky za Vaše zkušenosti.
avatar Re: kemp - CK Victoria
16. 12. 2007 18:45
A jak je v plechovce?
Re: kemp - CK Victoria
19. 12. 2007 22:20
Jaké je ubytování od CK Victorie v karavanech - Lopar kemp San Marino?

Není v karavanu večer jak v plechovce?

Předem díky za Vaše zkušenosti.

Myslel jsem extrémní horko - asi jak v paneláku ve městě.
avatar Re: kemp - CK Victoria
19. 12. 2007 22:38
Jedte od Firotouru - ubytování krásné,klimatizované, rozhled, 2 terasy, k pláži 70 m, koupání jak v termálku, teď v nejbližších dnech vyjde katalog.
Re: kemp - CK Victoria
20. 12. 2007 13:59
To Robert:
bude to horší než v paneláku:-(
stan,karavan,chatka vždy bude jak v plechovce
zachránit se to dá pouze přes noc,ale pokud bude červenec 2008 stejný jak 2007
tak i v noci bude horko
osobně na noc má vyzkoušeno používat tichý ventilátor

podle mě je lepší chatka je tam lepší možnost větrání,ale bohužel v San Marinu není.
Re: kemp - CK Victoria
20. 12. 2007 19:04
Ahoj,my byly s kámoškou v červenci v San Marinu,ostrov Rab ve stanu,a můžu odpřísáhnout,že jsem se v noci ráda zakryla,mít ještě jednu deku,vůbec bych se nezlobila...FAKT!!!!!!!!!ZAŽILY JSME TAM ZA 14 DNÍ 3 BOUŘKY,TAKŽE JSEM BYLA RÁDA,ŽE JSEM SI VEZLA TEPLÁKY.pŘES DEN VE STANU HROZNĚ,TO JE JASNÝ,ALE VEČER POHODA...jE ALE FAKT,ŽE JSME HO MĚLY NA SUPER MÍSTĚ,DOST STROMŮ NAD HLAVOU....
Měla jsem z večerního vedra taky strach,ale pří bouřce jsem snila o grogu...
Re: kemp - CK Victoria
22. 12. 2007 22:37
Díky Vám všem za info, jedem....

Robert
Re: kemp - CK Victoria
23. 12. 2007 20:26
Prosím,kdo jste navštívil ostrov Murter, a byl v kempu Lovišča o stručné popsání jaké to tam je chtěla bYch se tam podívat s dětmi pod stan od VICTORIE předem moc děkuji
TothJosef
Re: kemp - CK Victoria
25. 12. 2007 12:09
Cestovka má stany v zadní části kempu. Jsou tam potraviny ,sportovní hřiště,restaurace ale dost drahá.Sociálky na velmi dobré úrovni.Pláž v kempu nic moc ale pro děti výhodná . Boty do vody doporučuji. Jináč v okolí kempu jsou pěkné pláže. S kempu se dá dojít do městečka Murter a do Jezer mimochdem tam mají výbornou zmrzlinu. Od cestovky tam byli jako delegáti manželé ona byla dosti nepřístupná ale pán byl v pohodě. A ještě něco je tam česká holčina , která se provdala za chorvata a ta dělá programy pro děti a má to úroveň .
Re: kemp - CK Victoria
29. 12. 2007 20:16
ahoj. už jsem to tady popisovala...mrkni na podobné téma... pokud chceš víc, tak na emilu, můžu ti poslat i fotky okolí a kempu
Re: kemp - CK Victoria
29. 12. 2007 20:18
Re: kemp - CK Victoria
04. 01. 2008 10:07
Ahoj, byla jsem od Victorky již několikrát pod stanem i v karavanu.Byli jsme na Rabu-Padova III, SAN MARIONO, Osrov Murter-kemp Lovišča a u nás vyhrává PADOVA III!!Asi jsou tam opravdu malé pláže, ale ty procházky do Rabu a čistota kempu jsou bezkonkurenční!Takže letos opet Padova III!Jezdili jsme i do apartmánů, vloni i hotel ale tady to má velké kouzlo.Je pravda že jsme byli i v karavanu a ten je lepší, ale je jich málo takže jsou hned vyprodaný!Takže můžu opravdu doporučit.Kemp San Marino se mi tak moc nelíbil, mém už dospělé děti a tak velmi dlouhý vstup do vody a všude písek mě nanadchnul.
Re: kemp - CK Victoria
17. 03. 2008 23:11
Dobry den, chystame se s moji slecnou letos s Viktorii na Rab do kempu Padova 3,muzu se zeptat nekoho kdo tam byl na jeho nazor jak se jemu tam libilo a jaky to tam je? dekuju za odpoved Tomas
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2008 22:58
Dobrý deň.
Prosím Vás, vie niekto, kde sa parkuje v Kempu Lovičša? Vedľa stanu alebo niekde na parkovisku?
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2008 23:19
Dobrý deň.
Prosím Vás, vie niekto, kde sa parkuje v Kempu Lovišča? Vedľa stanu alebo niekde na parkovisku?
TothJosef
Re: kemp - CK Victoria
23. 06. 2008 20:42
Parkuje se vedle stanu.
Re: kemp - CK Victoria
24. 06. 2008 19:43
v Loviščich: my parkovali hned vedle stanu, ale některé stany měly parkovací místa vyhrazená tak cca 20 metrů od sebe, na "silnici". Už předem jsou čísla stanů a jejich místa rozvržené od cestovky, tak se s tím pak nedalo už nic dělat, pokud chtěl někdo přímo místo, kde by parkoval autem vedle stanu...
Re: kemp - CK Victoria
24. 06. 2008 20:18
Jde hlavně o to kdy si první tazatelka vybere termín dovolené. V hlavní sezoně bych si třeba Rad asi nedal. Zažil jsem Padovu koncem června a už tam bylo na pláži sakramentsky husto, kemp jako takový OK, sociálky čisté. Navíc velké stany nejsou nějaké dobře izolované menší kousky pro 2-3 lidi co si dáš na záda a vedro v nich občas bývá nesnesitelné, i když tady je to tuším pod stromy (nepamatuji přesně byl jsem v karavanu).
Narváno v sezoně ale bude asi i na Istrii nebo Makarské. Pelješac je stopro OK.
Re: kemp - CK Victoria
01. 08. 2008 17:22
Byl nekdo v lacone kemp casa dei prati dik za odpoved:-)monysek
spinning smiley sticking its tongue out
Re: kemp - CK Victoria
12. 01. 2009 09:13
Ahoj byla jsem na Murteru v empu Lovišča 2x, jela bych tam klidně zase. Je to tam nádherné-pláže sice plné, ale v kterém kempu, ne? Byli tam večerní programi pro děti, jako diskotéky, atd a poté i pro dospělé. Jednou týdně tam byl i kouzelník-to bylo něco i pro dospělé. Městečka jsou kousek a do třetího je vhodné půjčit si kolo-jsou tam trhy ;-) Paní delegátka s delegátem jsou příjemní. On se stará o vše, co je třeba, poradí, kam na výlet a ona sedí pořád u svého stanu a sleduje, co se kde děje, takže se rozhodně nikdo cizí do stanu nedostane (já omylem šla do vedlejšího a napomenula mě, že to enní můj stanú-má prostě přehled. Co se týče parkování, tak se dá zaparkovat u stanů, pan delegát zařídí a stany jsou tak rozděleny. Pokud však místo na auto není, tak na vyložení a naložení se dá ke stanu přijed a pak zase odjed-parkoviště není daleko. Pro pečivo je lepší zajít do města Murter, kde je ráno chléb i teplý a je velký výběr pečiva. To stejné i s ovocem. V místním obchodě je to spíš jen na rychlost. O děti se přes den stará skupinka chorvatů-mluví s němi Chorvatsky, Italsky, Slovinky, Anglicky a Německy. Jednou se mi stalo, že tam byla ta Česká dívka a mluvila s nimi česky, střídají se totiž po kempech, ale jsou na děti hodní. V pravé poledne je u molu vodní aerobik a opravdu stojí zato-nenechte si ho ujít. Jiné dotazy klidně zodpovím
Re: kemp - CK Victoria
12. 01. 2009 09:21
Byla jsem i na Rabu v kempu Padova III. Je krásný. Sociálky jsou čisté, ale do sprchy musíte buď s přítelem a nebo dřív, jinak stojíte i hoďku u sociálek. Do města je to dýl, než se uvádí v katalogu. Na oběd nemá cenu do města jít, protože se to po tom slunci nedá-celá cesta je na přímém slunci. Koupání je fajn-když jezdí moc lodí, tak je lehce i znečištěna, ale to je jen zřídka. Pláž přímo u kempu je sice plná, ale o pár metrů dál je úplně prázdno. A když chcete za dobrodružstvím, tak na ostrůvku je také dobře. Delegát byl příjemný, ale mnohdy tam nebyl. V kempu žátné večerní aktivity nejsou, což je myslím špatně. V obchůdku se dá koupit vše, je tam i pekárna. Stánek s ovocem je hned u CK Victoria a také dole u obchodu, ale chce jít včas, na melounech si pak pochutnávají včeličky. Jinak na kole je to do města chvilka a dá se tam koupit i meloun levnější. Ještě něco vás zajímá???
Re: kemp - CK Victoria
19. 02. 2009 16:53
Letos jedeme do kempu Padova III. Zajímalo by mě, zda je možné parkovat auto u stanu. Loni jsme byli na Murteru-kemp Lovišča, a tam to bylo možné.
Re: kemp - CK Victoria
21. 06. 2009 21:47
Je potřeba si do kempu Padova III brát s sebou redukci do el. zásuvky, nebo jsou tam pro rozvody použity naše typy zásuvek?
Re: kemp - CK Victoria
22. 06. 2009 09:35
Zásuvky jsou stejné jako u nás!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 221
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.