Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Turanj kemp

Autor armymaniak 
Turanj kemp
20. 06. 2007 15:57
nebyl někdo v kempu Riva v Turanji? prosím o jakou koli zkušenost s tímto kempem a okolím.dík
Re: Turanj kemp
22. 06. 2007 12:57
Díval jsem se na mapku Turajnu a je tam vyznačen jen jeden "stan" tak nevím. Našel jsem odkaz jen na tenhle kemp, ale nevím zda je to ten co poptáváš
[www.apartmanirb.hr]

PS: Turajn bude letos náš cíl. Tak zajdem na jedno smileys with beer .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petr_K (25. 06. 2007 09:39).
Re: Turanj kemp
16. 07. 2007 23:16
Tak jen malé shrnutí. Všechny kempy v Turanju (registroval jsem min. 3 různě velké) jsou v zahradách domů pod stromy. Od moře oddělené pobřežní promenádní komunikací a k ní přilepenou městskou pláží.
Re: Turanj kemp
22. 07. 2007 13:45
Nesouhlasím s tím, že jsou všechny kempy v zahradách domů. V Turanji je i jeden takový malý rodinný klasický kemp. Byl jsem tam osobně ubytovaný a pohoda. Kousek od moře, čisto, sociálky OK.
Re: Turanj kemp
23. 07. 2007 12:56
Možná by bylo dobré dopsat jméno či polohu kempu. Psal jsem to jako letmé shrnutí protože jsem v kempech nebydlel, jen chodil kolem.
Re: Turanj kemp
26. 07. 2007 16:23
Kemp se jmenuje Riva
Re: Turanj kemp
26. 07. 2007 20:35
Aha.
Nejsem si úplně jistý zda mluvíme celou dobu o tom samém. Psal jsem, že tam jsou kempy v zahradách domů. Možná že to nejsou přímo zahrady, ale jde podle mě vždy o malinké kempy s kapacitou do pár desítek míst pro lidičky. V prostoru obestavěném ze všech stran domy nebo apartmány. A myslím, že žádný z nich není přímo u vody, ale je oddělen silnicí a městskou pláží.
Nejsem si jistý neleží zmíněná Riva u "hlavního parkoviště", kousek od kostela?
Re: Turanj kemp
28. 08. 2007 20:12
byl prosím někdo v tomto kempu?? jaká je zkušenost a poznatky budu rád i za radu kde je tržnice s ovocem a taky s rybami?? kde dobře koupím víno a kde pečou dobrou pizzu? a další užitečné info děkujií
Re: Turanj kemp
30. 04. 2010 03:56
Ahoj lidičky.
Přímo v tomto kempu jsme byli na svatební cestě r. 2008. Nemohu napsat nic jiného, než super dovolená. Krásné koupání, strava i ubytování. Jen upřímně nás s.... ty zvony. To fakt bylo na palici, jinak vše OK. Všude čisto a super se o nás starali. Máme nádherné vzpomínky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.