Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošće Blato kemp Boban

Autor pavel626 
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 12. 2013 08:18
Rádo se stalo smoking smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 02. 2014 11:54
Ani s vlastním karavanem bych do Bobanu nejel. Nejde přeci jen komfort ubytování jako takového, ale i o celkové prostředí, kde se nacházím a chci dovolenou trávit...
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 02. 2014 12:21
Á jé je..popíchanej se probudil ze zimního spánku thumbs down
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 02. 2014 20:17
lujasek - naprosto s tebou souhlasím - nejde o komfort ubytování, ale o to kde a v jakém prostředí se nacházím a kde chci dovolenou trávit - a proto, pro mě BOBAN KDYKOLIV - pokud se ti tam nelíbí tak tam NEJEZDI a najdi si něco jiného, kde se budeš cítit lépe a BOBAN nech těm, kteří tam jsou rádi.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
03. 02. 2014 05:46
Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 02. 2014 15:21
Já jsem v Chorvatsku bydlel cca v 7 kempech, mnoho dalších jsem důkladně prozkoumal a Boban je to nejhorší, na co jsem narazil.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 02. 2014 17:08
"mnoho dalších jsem důkladně prozkoumal"
O5 jsem se pobavil



Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (08. 02. 2014 17:24).
Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 02. 2014 17:36
Ano, je to tak, vždycky v místě pobytu, i když bydlíme v apartmánu, chodím na obhlídku místních kempů. Pak se se ženou smějeme, ajk jsme mohli být kdysi tak hloupí a strávit dovolenou v něčem jako je Boban.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 02. 2014 17:53
"i když bydlíme v apartmánu, chodím na obhlídku místních kempů. Pak se se ženou smějeme, ajk jsme mohli být kdysi tak hloupí"
Zase lahůdka
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2014 11:31
Zdravím vespolek, když to tady tak čtu, tak taky přidám vodu do mlejna. V roce 2008 a 2009 jsme byli vedle v Blatě na apartmánu, to sme zjistili že nám moc nevyhovuje, v roce 2012 sme se rozhodli vyzkoušet zařízený stan v Bobanu a v roce 2013 už sme tam jeli s vlastním karavanem thumbs up smiley Kemp Boban je super místečko, všude klid, pořádek, sociálky co sem pozoroval tak chodí paní minimálně 3x denně uklízet. Pravda je, že s karavanem je tam dost špatná manipulace ale nakonec se zadařilo a letos tam s radostí pojedeme znova. Tak a teď lamentujte.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2014 11:51
Není co dodat,moc pěkný kemp,tichý,dobře vybavený.Jediné mínus pro nás co máme karavany je horší výjezd,díky strmé cestě.Ale dá se to vyjet,naštěstí je tam asfalt.Ještě dodatek,blízkost malých plážiček na opalování i bez,jen tak někde nenajdete.Do Makarské kousek a výletů také nespočet. thumbs up

MirekŠi
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2014 11:54
Digijohn a tvsat thumbs up
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2014 17:25
Neříkejte mi, že já v roce 2010 i naši rodinní známí v roce 2013 jsme měli smůlu na špatný termín. To se mi zdá podivné.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 02. 2014 18:06
No, nevim nevim jestli to bude termínem , mi tam byli 24.8.- 7.9. 2013 ten výjezd je v pohodě pokud sou koně pod kapotou thumbs up smiley měli sme spíš problém s místem na stání.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2014 05:10
Očima ostatních rekreantů
Dovoluji si přidat několik videií, jenom doufám, že to opět "někdo" nebude brát jako propagandu, A výzva pro lujáska..ještě jsme tu od něj co by zkušeného pozorovatele, radila a inspektora neviděli jedinou fotku nebo video, zvláště z jeho popisovaných "inkriminovaných" míst ? Jistě nějaké bude mít a rád se s námi podělí ?
smileys with beerAť žije Živogošče - Mala Duba - Blato - Dole - Boban - Male Čiste i další místa tohoto krásného regionu smileys with beer








Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2014 10:40
A opět sem dáváte těch pár videí, která, uznávám, ukazují Boban v dobrém světle. To si na propagaci ale snadno nechá udělat kdokoli. Skutečnost v sezóně na místě může být ale diametrálně odlišná.
Co se týká Vaší poznámky ohledně poskytnutí fotografií mojí osobou, tak musím říci, že my doma fotky z dovolené v Bobanu nemáme. Nějaké jsme tam samozřejmě pořídili, ale po nějaké době jsme je zlikvidovali, protože bychom si stejně dobrovolně nepřipomínali nejhorší dovolenou v nejhorších podmínkách. Nebylo by to hezké pokoukání, tak nač to schovávat.
Pokusím se sehnat alespoň fotky od známých, kteří tam byli loni, ale nemohu zaručit, že neudělali to samé co my.
ED
Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2014 14:50
Pánové - nejlépe uděláte když budete LUJÁSKA IGNOROVAT.Myslím si,že se baví jen jím ,jak může druhé provokovat.
My víme,jak to vypadá v Bobanu-proto se tam rádi vracíme a nikdo nám to nevezme.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2014 14:54
Pánové já byl v kempu Dole v roce 2010 červen,2011červenec v chatce ,v Bobanu jsem se byl podívat a stačilo.V roce 2013 jsme se zastavili na čumendo v obou kempech.Žádná změna k lepšímu,zde se zastavil čas,ani za 2 roky neopravili sprchy na pláži.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2014 15:26
ED thumbs up..máš pravdu, právě jsem s ním skončil
Re: Živogošće Blato kemp Boban
22. 02. 2014 10:49
Takze moje zazitky a zkusenosti jsou provokace? Proc jako? A nevim, cim bych se mel bavit....spise je mi z toho smutno. Berete cloveku pravo na nazor. A vsiml jsem si, ze nejsem sam, kdo Boban zavrhnul.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
24. 08. 2014 14:51
V kempu Dole přibylo dosti chatek a konečně i kvůli bezpečnosti nainstalovali plot u stezky nad hlavní pláží


V Male Čiste je stylový "plot" už dávno..z karavanú rovnou do moře


I Boban je celý oplocen a o děti se bát nemusíte..na pláži přibyly další kulaťoučké oblázky


Také v Blatu je vše jak má být a na molu nová online CAMERA



Pohoda, klid, hlava ve stínu a nohy v moři i to je Makarská Riviera
smileys with beer

Re: Živogošće Blato kemp Boban
31. 08. 2014 09:59
Ano, je to tak. Do kempu se snaží narvat ještě více lidí. Známí jeli okolo a šli se tam podívat. Byli doslova obsypáni ubytovanými, kteří byli nešťastní a měli úplně zkaženou dovolenu. To samé platí i pro Boban. Už před 4 roky tam nebylo k hnutí a oni stále zvyšují kapacitu.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 09. 2014 11:48
Co víc k tomu Miloši dodat "Je to marný je to marný" angry smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 12. 2014 14:48
lujasek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos v srpnu se z kempu Boban vrátili naši
> rodinní známí. Před odjezdem jsme je se ženou
> odrazovali, aby tam nejezdili, protože sami máme s
> tímto kempem ryze negativní zkušenost. Oni si však
> nedali říct. To, co nám pak na návštěvě vyprávěli,
> korespondovalo s tím, jak vypadala naše dovolená v
> Bobanu před pár lety. A podle fotek, co nám
> ukazovali, jsem nabyl dojmu, že tam museli trpět
> ještě víc než my tehdy. Já prostě nedokážu
> pochopit, jací lidé tento kemp tak moc prosazují.
> Nestojím o žádný přepych a na nic víc si nehraju,
> ale samozřejmě se vyhýbám prostředí, kde je
> evidentní, že hygienu nikdo neřeší a kde není
> absolutně klid a neexistuje prakticky žádný servis
> pro zákazníka.

Tak to jsem byl asi v jiném kempu,absolutní klid,čisto prostě superspinning smiley sticking its tongue outthumbs up
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 12. 2014 14:59
Stenly thumbs up..jezdíme tam už 10 let smileys with beer
Re: Živogošće Blato kemp Boban
30. 12. 2014 12:07
V létě 2015 mám v plánu stavit se na dvě noci v Bobanu. Budeme mít vlastní stan. Doufám, že se tam s některými z Vás setkám a osobně Vám ukážu to, o čem zde celou dobu píši. A nebo budu mile překvapen, pokud šla kvalita zázračně nahoru. Lokalita je to krásná, rád bych tam jel ještě někdy na dovolenou, i když už jsme zvyklí bydlet spíše v apartmánech.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
15. 01. 2015 14:33
video: [www.youtube.com].



Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (15. 01. 2015 15:17).
Re: Živogošće Blato kemp Boban
24. 01. 2015 07:52
Kdo jede poprvé do kempu, ať nejezdí sem. Mohl by si o dovolené v kempu zbytečně pokazit mínění.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
28. 01. 2015 06:38
KRÁSNÉ FOTKY z krásného kempu spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
28. 01. 2015 08:58
Pláže v kempu Boban i Dole jsou opravdu nádherné, stejně tak i ta "panoramata".
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.