Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošće Blato kemp Boban

Autor pavel626 
Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 08:21
Jako určitě se někdy stane co by se stát nemělo. Ale na druhou stranu, když jede člověk na dovolenou do kempu, tak musí samozřejmě počítat s tím že se třeba s nejakým zvířátkem občas potká. Mravenci myslím nejsou zas až tak velkej problém, dá se s nima normálně v klidu domluvit :-D Já to řeším tak, že jim dám kousek od stanu něco na mls a mám od nich pokoj, oni se pak drží v místě kde dostávají pamlsek. To horší je s veverkama, ty nám potvůrky ve stanu i kradly :-D Ale podívaná na ně, to je zážitek.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 08:23
"...ale prošla jsem si všechny recenze a zážitky z tohoto kempu na polském fóru /a že jich je fakt hodně/ - a všichni spokojenost. Zvláště oceňují samozřejmě bezprostřední blízkost krásného Jadranu, kousíček obchod i restaurace, možnost se koupat i na FKK, maximální čistotu sociálek, a velkou ochotu majitelů"

Rero díky za objektivní názor i čas strávený procházením recenzí..i tu fotku poznávám, je z r.2011 a zrovna jsem tam byl. Další fotky od PL samozřejmě také a díky za odkaz na ně, neměl jsem ani potuchy o tomto PL webu, ale vím, že nejen oni se tam rádi každoročně vrací, za ta léta se tam s některými potkávám a až zase někdy půjdeš kolem stav se na kafčo smileys with beer
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
11. 02. 2013 09:03
Digijohne souhlasím a kdo má vztah s určitou pokoru k přírodě, umí s ní i souznít, život je pro něj o to bohatším..ostatně ti mravenci tu byli mnohem dřív než mi smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (11. 02. 2013 09:13).
Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 06. 2013 14:09
Našel jsem dva různé ceníky, tady [www.chorvatsko.org] a tady [www.autocamp-boban.com], poradí někdo který je platný?? Ty ceny jsou značně odlišné...
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 06. 2013 14:35
Poradím, www.chorvatsko.org je ceník cestovní agentury LTA pro pobyt v zařízených stanech čí karavanech na parcelách (se vším všudy) a ten druhý je s vlastím vybavením, tedy se svým stanem případně karavanem (místo je třeba si předem rezervovat nebo po příjezdu hledat pokud je ještě volno, vzhledem k malé kapacitě soukromého kempu může být v sezoně někdy problém)..obojí je samozřejmě bez dopravy. Vedle je ještě větší AC Dole a další soukromý AC Male Čistesmileys with beer
Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 06. 2013 19:04
Ahoj všem, tak se nám to blíží, letos se zase chystáme bo kempu Boban, asi zase do zařízenýho stanu. Ono to vychází cenově skoro stejně jako když člověk táhne všechno z domu a jede pod svůj stan. Navíc ještě výhoda velké lednice. Už se těšíme...
Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 06. 2013 19:06
Jj, Dole znám, i v Bobanu jsem se byl podívat, ale ještě jsem tam nebyl ubytovaný. Právě že ta cestovní agentura LTA tam má uvedeny i ceny při ubytování ve vlastním stanu, proto mě to zarazilo. Nicméně když tam tedy přijedu, bude mi účtována cena dle ceníku AC Boban, tedy cca 80 Kun za 2 osoby + stan + auto za noc, je to tak?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petrz (04. 06. 2013 20:25).
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
05. 06. 2013 05:57
petrz, pokud nejedeš od LTA tak to neřeš. Platí pro tebe oficiální ceník na recepci, volné místo si musíš najít sám.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
07. 07. 2013 13:18
Ahoj vespolek, chtěli by sme letos koupit karavan. Náš cíl je samozřejmě Boban, ale pokud by tam nebylo místo tak Čiste nebo Male Čiste. Máte někdo s těma dvěma zkušenosti? Jak je to tam s příjezdem s karavanem, stáním, sociálkama a je tam i nějaká restaurace? Děkuji za info.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
07. 07. 2013 18:05
Pokud ještě nemáte zkušenosti tak bych asi ten Boban vynechal,výjezd je dosti krkolomný a spojka dostane moc zabrat.Doporučuji se fakt na to podívat,než vjedete z kopce dolů.Bude samozřejmě záležet na tom co to bude-jaký tahač a jak těžký přívěs.Jinak oba kempy Čiste jsou v pohodě.Myslím,že nejlepší bude tam zastavit,místo na zaparkování u cesty je a jít se tam podívat.Místo se určitě najde,i v sezóně.V září již není nikde problém,kempy jsou poloprázdné.Např. v loni začátkem září,mimo stabilně umístěné karavany byl v Bobanu jen jeden přívěs a jedno obytné auto.Vedle v Dole také bylo prázdno.

MirekŠi
Re: Živogošće Blato kemp Boban
30. 11. 2013 16:27
Dotaz pro Milošehr-máš nějakou rezervaci do kempu Boban? Prosím odpověď na jerabek.su@volny.cz. Děkuji.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
01. 12. 2013 05:35
Ahoj Jéřo,
Zatím ještě něco volného je. Posílám Ti e-mailem odkaz na můj web smileys with beer
Re: Živogošće Blato kemp Boban
01. 12. 2013 18:07
Letos v srpnu se z kempu Boban vrátili naši rodinní známí. Před odjezdem jsme je se ženou odrazovali, aby tam nejezdili, protože sami máme s tímto kempem ryze negativní zkušenost. Oni si však nedali říct. To, co nám pak na návštěvě vyprávěli, korespondovalo s tím, jak vypadala naše dovolená v Bobanu před pár lety. A podle fotek, co nám ukazovali, jsem nabyl dojmu, že tam museli trpět ještě víc než my tehdy. Já prostě nedokážu pochopit, jací lidé tento kemp tak moc prosazují. Nestojím o žádný přepych a na nic víc si nehraju, ale samozřejmě se vyhýbám prostředí, kde je evidentní, že hygienu nikdo neřeší a kde není absolutně klid a neexistuje prakticky žádný servis pro zákazníka.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 05:03
"A podle fotek, co nám ukazovali, jsem nabyl dojmu, že tam museli trpět ještě víc než my tehdy. Já prostě nedokážu pochopit, jací lidé tento kemp tak moc prosazují"..nejen zde, ale už předtím Lujásek napsal (viz výše str.1).

A to není zdaleka vše co nám tu ze své vrozené skromnosti Lukáš Diviš ještě opomněl připomenut a tak si dovoluji tak trochu i za něj: Nejezděte tam, protože ať se všem ostatním neandrtálcům divím jak se divím, tak posledních pár let zde bývá opravdu přeplněno, nedaj a nedaj si říct ! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 08:01
Přišlo by mi už jako moc velká náhoda, že by naši známí měli pouze smůlu na špatný termín a my před lety také...A i diskuze o Bobanu všemožně na internetu mi dávají za pravdu.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 08:26
"o Bobanu všemožně" i nemožně spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 08:51
Proč na mě útočíte? No nic, nepotřebuji se s někým hádat. Pro mě za mně se do toho pekla jménem Boban třeba odstěhujte.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 11:22
lujasek.Do vedlejšího(sousedicího) kempu "Dolle" jezdím mimo jíné na část dovolené asi 12.let.Dvě děti od cca dvou let.Nic lepšího z jejích pohledu i mého jsem tam neprožil.Kemp není hotel, ale ranní kávička ve stínu Biokova to je síla.Komu vadí mravenci a hluk děti ten tam prostě nepatří.Děcka (dnes dospělí) tam navázaly osobní vztahy a dodnes se tam potkávají.Někteří již se svými dětmi.O synovi jsem věděl pouze podle ubývajícího salámu v lednici.Dvanáct hodin pohybová aktivita.Kemp mě vyjde dráž než privát.Je to životní styl a je třeba respektovat soužití s "jinými" lidmi.Teplá voda teče celý rok doma, ale ani tam to nebýl stálý problém.Někdy byla odražená, no a co.
Prosím tě zkus to příště natsat jinak a oslovit ty kteří tuto informaci hledají.
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 11:51
Vazeny pane,
jedna vec jsou mravenci a obcasny vypadek teple vody. Ale tyden bez teple vody,karavany v rozkladu,neustaly pocit nebezpeci,vykaly na plazi a roztazena damska prirozeni vsude,kam se podivate,to je prilis,nemyslite?
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 12:05
Ještě zapomněl na hordy vagabundů, výkaly na plážích a všude se povalující jehly i se stříkačkami, o jednu z nich se asi před léty píchl..jináč si to ani neumím vysvětlit spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošće Blato kemp Boban
02. 12. 2013 13:54
Pro gynekologa hrůza!
Re: Živogošće Blato kemp Boban
03. 12. 2013 10:59
Nevim, jestli je cynizmus zrovna na miste....
ED
Re: Živogošće Blato kemp Boban
03. 12. 2013 14:44
Nevím,kdy tam lujasek byl- my jezdíme již 7 let do Bobanu,vracíme se stále- někteří i 2 x ročně.Je to oáza klidu,pohody,teplá voda vždy,majitelé kempu přijemní a hlavně .Je to jak rodinný kemp.KDO VÍ- KDE TO VLASTNĚ BYL......
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
03. 12. 2013 14:52
Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 12. 2013 07:59
Samozrejme vim, kde jsem byl. Vy uz jste byl nekdy nekde na dovolene a nevedel, kde jste? Vyhledavat dobrovolne mista jako je Boban, to uz dle me hranici s nejakou uchylkou. Nebo, abych se nikoho nedtkl, vystihnu to jinak: Tam asi jezdi milovnici dobrodruzstvi az nebezpeci a zvedaji si tam hladinu adrenalinu.
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
04. 12. 2013 11:58
lujasek
Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 12. 2013 17:29
Ahoj musím se přidat do diskuze,v kempu Boban jsme byli,měli jsme pronajmutý karavan,za mě a mou rodinu prostě supr,a to jsme tam byli s osmi měsíční synem,krásné koupání,příjemná restaurace,v noci klid,čisté sociálky.karavan už máme svůj tak snad zase do Bobanusmiling smiley
Re: Živogošće Blato kemp Boban
08. 12. 2013 17:42
Ahoj najel jsem na stránky kempu Male Čiste v předešlém odkazu a chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví která cena platí pro karavan jsou tam dvě a jsem z toho jelen?

viz zde: [www.campmaleciste.com]
avatar Re: Živogošće Blato kemp Boban
09. 12. 2013 05:25
Stenly "v kempu Boban jsme byli,měli jsme pronajmutý karavan,za mě a mou rodinu prostě supr,a to jsme tam byli s osmi měsíční synem,krásné koupání,příjemná restaurace,v noci klid,čisté sociálky" thumbs up

Odkaz nějak nefunguje přidávám jiný, ale vypadá to, že se web upravuje AC kemp Male Čiste
Ceny asi myslíš: rozepsáno jednotlivě za osoby.-auto-karavan či stan-přípoj elektriku atd. nebo tzv. balíček = parcela/paušál, kde je vše pod jednou cenou, ta obyčejně zahrnuje možnost ubytování většího počtu osob se střídáním během celé sezony ? Ceníky jsou si v oblasti Dole-Boban-Čiste dosti podobné a gratuluji ke vstupu mezi karavanisty, mohu v SZ poslat i náš web smileys with beer
Re: Živogošće Blato kemp Boban
10. 12. 2013 19:28
Můžešsmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 63
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.