Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - kemp Dole

Autor martas 
Živogošče - kemp Dole
31. 03. 2007 17:38
Zdravím všechny cestovatele po Chorvatsku. nezná někdo kemp Dole u Živogošče? Potřebuji se konečně rozhodnout. Chtěl jsem letos s rodinou do karavanu, v našem termínu už nic není, tady je možnost chatky. Díky za každou informacithumbs upsmiling smiley
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
31. 03. 2007 18:52
Co zkusit tohle vlákno [www.ihvar.cz] a nezakládat duplicitně to samé ?
Re: Živogošče - kemp Dole
31. 03. 2007 19:01
Nevšiml jsem si toho, už to mám. omlouvám se.Ale stejně je tam 2 roky starý poslední příspěvek. Něco novějšího bych uvítal, hlavně o těch chatkách, už nezbývá moc času.confused smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
31. 03. 2007 22:08
rok...mám toho mocsmiling bouncing smileymoody smiley
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
31. 03. 2007 23:16
Nic se tam nezměnilo-pouze to samé co je na tom odkazu.Ani tam moc neuklízí,myslím kemp,jen a jen "dřou" peníze přes ty naše cestovky,které tam týden co týden přiváží autobusy turistů.U závory stále sedí jeden chorvat,který jen kouří a ani pro papír se nesehne.Když jsme chtěli zakempovat tak jsme museli napřed odházet polámané kempové židle,odnést petky atd.Ráno na WC teče teplá voda,ale zase je plná zem papírových utěrek.K večeru velká fronta u umývárek,hlavně dámy a samozřejmě studená sprcha.Pokud si na pláži zavčas nezabukujete místo tak pak už máte po srandě,není kde si lehnout.Jinak je to OK,pokud se nebudete zbyteně zatěžovat těmito drobnostmi.confused smiley

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
01. 04. 2007 15:34
my tam byli ve stanu s Victorií. kemp se nám zdál super. pláž dobrá, restaurace kousek, další na pláži. pláž kamenitá, bez ježků, dá se najít spousta malých plážiček. wc a sprchy bezproblémů s vodou, jinak na ženských večer fronta... pokud bych se měla vrátit znova, nevadilo by mi to, ale radši poznávám nové kepmy a tak :-)
Re: Živogošče - kemp Dole
01. 04. 2007 21:55
Přímo v chatce jsme byli , je tam krásně nádherná příroda a hlavně ten pohled z moře na ty hory je užasnej . No vrátím se k chatkám , jen jednou se nám stalo , že nešel proud , což znamená nejede lednička a vařič takže docela problém . Sprcha -je tam věčně plno a dost často je ve sprše studená voda . Moc rádi se tam vracíme , ale už ne do kempu .
Re: Živogošče - kemp Dole
02. 04. 2007 18:49
Díky všem za odpovědi, já se s tím už nějak poperu. Hlavně ať už je léto. Marťassmiling smileysmiling smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
07. 04. 2007 18:07
Asi před 5 lety jsme v tomhle kempu nocovali při cestě na Pelješac a něco tak hroznýho už nikdy více - špína , smrad a nepředstavitelnej bordel a to všechno za cenu normálního apartmánu v soukromí. Myslím, že se nezměnilo vůbec nic vloni nám vyšla cesta okolo tak jsme zastavili na odpočinek a po procházce k pláži v kempu jsme konstatovali setrvalý stav.
Re: Živogošče - kemp Dole
18. 04. 2007 14:41
V Kempu Dole jsem byl s rodinou vloni a v roce 2004 vždy začátkem cervence s vlastním stanem . Není nic, na co bych si mohl stezovat, nebo co tomuto kempu vytknout.Ten , kdo se rozhodne jet pod stan by si mel uvedomit,ze jede stanovat a ne do hotelu. Ale mozna jen pisi o jinem obdobi nez ti ,co si na kemp Dole v Zivogosci stezuji. Letos bych rád na jine misto, ale vzdy srovnavam se zminovanym kempem a jeste jsem na netu nic lepsihao nenasel.Asi tam neni vsechno. Tak cau u more.
Re: Živogošče - kemp Dole
18. 04. 2007 19:58
S tím, že jedu do kempu, jsem smířen. Slíbil jsem to dětem a tady mám rezervovanou chatku a docela se na to těším. Váš příspěvek mě přesvědčuje, že jsem vybral dobře. Hezkou dovolenou.thumbs up
Re: Živogošče - kemp Dole
18. 04. 2007 20:39
Taky jsem si vybral dobře,když jedu do toho to kempu.
Takže vy taky:-)
Podle fotografii a dalších věcí by to měl být dobrý kemp, o přírodě není
třeba hovořit.
Mám také rezervovanou chatku(srub) což proti stanu z loňska bude lepší.
Re: Živogošče - kemp Dole
05. 05. 2007 22:01
My jsme byli v kempu Dole v r.1999 s tenkrát 4-letým synem a moc se nám tam líbilo.Hory, oblázkové pláže pár metrů od stanu a hlavně žádné město...
akimek
Re: Živogošče - kemp Dole
15. 06. 2007 16:58
Doporučuji popojet ještě asi kilometr na jih. Za Bobanem je malý kemp Čiste, výborný,více plážiček, skutečně čistý, málo lidí,lednička, loni byla každý pátek fish párty pro všechny v kempu zdarma, jen večer byla někdy na dámských fronta na sprchy. Na recepci byla Češka.
Peter ;o)
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 07. 2007 13:25
Kemp dole je stejny, jako Boban camp!???

Diky moc za odpověď!!!spinning smiley sticking its tongue out
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 07. 2007 14:31
Kamp Boban volně navazuje na kamp Dole. Je každopádně mnohem menší a je určen
víceméně pouze pro karavany a obytné vozy. Doporučuji všem kdo má raději klídek a
menší soukromé plážičky.
tom777
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 07. 2007 15:57
Kemp Ciste můžu jen doporučit, jsou to vlstně dva kempy - Čiste a Male Čiste, to co tu bylo psáno platí pro ten druhý. Byl jsem tam v září - imho ideální termín, všude poloprázdno, počasí pořád dobré...
Re: Živogošče - kemp Dole
14. 07. 2007 15:20
Jedině Dole. Ceny jsou srovnatelný ale Boban a oba Ciste nemají pláže jako Dole krásný oblázkový. Možná hezčí a modernější sociálky ale to naši krásnou pláž nenahradí a byl jsem v Dole už po sedmý a vždy spokojen
Jirka ze Šenova
Re: Živogošče - kemp Dole
16. 07. 2007 16:10
Ahoj všichni,
v kempu Dole jsme byli letos s rodinou poslední týden v květnu.Poprvé s rodinou a byla to paráda.Klídek minimum lidí, čisto, teplá voda, útulná chatka dobré české jídlo, skvělá chorvatská zmrzlina.Doporučuji jet s Jokratour.
Ahojte, právě jsem se vrátila. prostředí je nádherné,krásné skály a hory, moře čisté, pláž krásná... Ale kemp ... no, pokud se spokojíte s tím, co jsem napsala výše, tak je to OK. Kemp ... děs. Nad hlavou Vám jezdí kamiony a autobusy, vybavení NIC, sociálky - jeden velký hnus.. smrad, bordel... Kapacitně absolutně nestačí, CK Viktoria by měla zatlačit na pilu, protože na cca 150 lidí jsou 3 sprchy!!!!! Kdyby ty chorvatské mozečky alespoň napadlo namontovat háčky a poličky do koupelen... Zatím tedy nejhorší kemp, co jsem zažila... A pokud jedete autobusem, tak se máte na co těšit... je to "prdel světa"... vemte si dost peněz, protože zájezdy jsou tak od 200 kun výše... a pěkně rýžujou na všem, co se dá. Kdo jede autem, tak je to v pohodě, jen se připravte, že kamkoliv pojedete, tak budete platit parkovné 10 kn/hod... V kempu jsou potraviny předražené, o kousek dále v Drveniku už je to něco jinéhp... Tak pevné nervy a šťastnou cestu :-)
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
17. 07. 2007 15:13
Dík za názor Evo, vyřešila jsi mi problem s kempem. Rozhodoval jsem se mezi Galebem a Dole. Jde sice jen o 3 dny, než nás pustí do hotelu, ale proč si je kazit. Můžete je někdo, kdo jste byl v obou těchto kempech, porovnat? V kempu jsem byl pouze 1x v životě (loni v Galebu) a nemám zkušenosti. Mě osobně se v Galebu v rámci možností líbilo, ale rodina je proti. Takže pro klid doma hledám nějaký jiný kemp v okolí Makarské.
Re: Živogošče - kemp Dole
17. 07. 2007 20:16
Eva je nějaká přecitlivělá. Pokud byla ubytovaná od cestovky pod silnicí asi jo ale my jsme vždy (už po sedmé) pod chatkama Victorie a daleko od silnice. A tři sprchy, nikdy jsem dýl jak 10 min nečekal a vždy čisto uklizečka tam je stále. Doporučoval bych to zkusit Karel
TothJosef
Re: Živogošče - kemp Dole
17. 07. 2007 22:11
3 sprchy na 150 lidí jsem nezažil a to tam jedem po 6 maximálně 15min čekačka než na Vás dojde řada. A bordel a hnus na WC a sprchách jak psala Eva tak to jsem neviděl ale hlavně vždy záleží na lidech co tu chvíli jsou na dovolené. To,že nad kempem vede magistrála je známa věc , takž horní část kempu je přímo pod ní ale zbytek je v pohodě.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
18. 07. 2007 17:01
Takže jsem zas na začátku. Je tedy fakt, že víc lidí tento kemp chválí než haní.
Se z toho pos***.
Re: Živogošče - kemp Dole
19. 07. 2007 06:27
To valeri:
to neřeš ...hlavně aby vyšlo počasí
já tam jedu za týden,tak ti napíšu jaké to tam je
pokud už nebude pozdě
ale vždy platilo co člověk to názor

Standa
Re: Živogošče - kemp Dole
19. 07. 2007 17:33
to- eva novotná Docela mě hodně zarazilo , že někdo může o tak překrásným místě jako je Živogošče naspsat , že je to prdel světa . I když jsme v CHorvatsku projeli docela dost míst , pokaždé se ubytujeme právě v Živvogošče -Blato , je to hned vedle kempu a musím říct , že za rok jedeme znova. Když jsme jeli prvně , tak jsme byli ubytování v kempu , kromě na studenou vodu ve sprše tak si na nic jiného nemůžu stěžovat .Ještě o těch sprchách , je jich tam opravdu šest , není se opravdu čeho bát , jen se musí počítat s tím , že ta teplá voda musí někdy dojít . HOLT KDYŽ CHCE NĚKDO JAKO EVA RUCH VELKOMĚSTA - JAKO JE DUBROVNÍK - tak se nemůže divit , že mu tohle místo nesedí . Ještě k ceně parkovného , zase pokud někdo nechce platit parkovné tak může jet autobusem a nebo jet autem a najít si místa kde se nemusí platit . Valeri- nedej na jeden špastnej názor a klidně zvol Živogošče.
Re: Živogošče - kemp Dole
27. 07. 2007 21:13
Deset let jezdíme do Blata,takže kemp znám velice dobře.Doufám,že se nikdo nenechá odradit pobytem v kempu Dole,protože tam je ten správný klídek.Ano, auta jezdí po magistrále,ale kde nejezdí?Čistota?To je v lidech.Bydlíme v horách a zrovna Češi také nejsou nejčistotnější.
A nakonec,proč navštěvují kemp Němci(západ),Italové,Švédi,...asi se jim tam líbí a jsou spokojeni i se službami.Je pravda,že Makarska nebo Split to není.
čao od 1.9. na Blatě. Karel
Re: Živogošče - kemp Dole
03. 08. 2007 03:44
Jestli někdo řekne o něčem,že je to prdel, ještě se nemusí vyjadřovat hanlivě.Vždyť je tolik nádherných prdelek a ta v Živogošči určitě patří v těm krásným .Já jsem tam byl již 3x a určitě se tam vrátím.Dole je Dole.
Re: Živogošče - kemp Dole
05. 08. 2007 20:41
včera jsem přijel z kempu Dole a vše je v pořádku
prošel jsem to od Blata přes kemp Dole,Boban,Čiste atd.
Re: Živogošče - kemp Dole
07. 08. 2007 23:31
Tento kemp - Dole patří co se týče moře a pláže bezpochyby k tomu nejlepšímu v Chorvatsku. A je bohužel pravdou, že je to rok od roku horší, majitelé do kempu neinvestují ani kunu (kdo zná háčky a kliky na WC a sprhách,dá mi jistě za pravdu), zajímá je jen a jen zisk,nevědí, co je to slušnost a úcta k lidem, což je cítit na každém z ,,Obsluhy " kempu, lenost a nezájem doslova bije do očí.Možná by o tom mohli povídat majitelé CK Kolfis Opava, kteří se se svými opravdu krásnými karavany nakonec přestěhovali do Primoštenu.... No a nepřeji Vám ubytovat se poblíž disko, kterých přibývá nejen počtem , ale i decibely - jsou tam i dvě,tři týdně...( a pokaždé na jiném místě v kempu, tak si vyberte).
Takže pokud se rozhodnete pro tento kemp,což i přes výše napsaná slova doporučuji (jezdím tam 8 let,vyzkoušel jsem ale pro srovnání více kempů či apartmánů) , nevšímejte si místní ,,pohostinnosti", všímejte si krásného moře, hor,oblázkové pláže,opravdu to stojí za to v dobrém slova smyslu. A jedině vlastní dopravou a stanem či karavanem,pokud máte chatku a hlučné sousedy či disko za zdí , není to dovolená, ale očistec ( za 1.000- 1.500 denně)
Možná se tam potkáme od cca 16.8. do 2.9.07 . Přeji pěknou dovolenou a také dobrou cestu,raději pohodlným autem s klimou než ve vyhřáté Karose ( i když jich naštěstí rapidně ubývá).Taky autem za 12-15 hodin, busem i dvakrát tolik...
A ještě na závěr jedno tušení - brzy stáda EuroČechů vymění pláže Chorvatska za bohužel vzdálenější pláže Řecka , možná časem i Bulharska...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.