Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - kemp Dole

Autor martas 
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
02. 06. 2014 22:24
Pokud chcete FKK kemp tak na Hvaru,kemp Mlaska [www.mlaska.com] . Tam vás nikdo nahánět určitě nebude,část je výhradně pro nudisty.

MirekŠi
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
17. 08. 2014 09:13
V kempu Dole přibylo dosti chatek a konečně i kvůli bezpečnosti nainstalovali plot u stezky nad hlavní pláží


V Male Čiste je stylový "plot" už dávno..z karavanú rovnou do moře


I Boban je celý oplocen a o děti se bát nemusíte..na pláži přibyly další kulaťoučké oblázky


Také v Blatu je vše jak má být a na molu nová online CAMERA



Pohoda, klid, hlava ve stínu a nohy v moři i to je Makarská Riviera
smileys with beer



Upraveno 4krát. Naposledy upravil milošhr (21. 08. 2014 08:31).

Re: Živogošče - kemp Dole
17. 08. 2014 17:22
Ano, je to tak. Do kempu se snaží narvat ještě více lidí. Známí jeli okolo a šli se tam podívat. Byli doslova obsypáni ubytovanými, kteří byli nešťastní a měli úplně zkaženou dovolenu. To samé platí i pro Boban. Už před 4 roky tam nebylo k hnutí a oni stále zvyšují kapacitu.
Re: Živogošče - kemp Dole
06. 01. 2015 15:54
Nedá mi to a musím reagovat, protože ta chvála na Viktorku tady je mi už podezřelá. Kemp Dole je v pohodě, stín, umývárky, a hlavně úžasná plážička a moře. Osobně mi chyběla blízkost rozumějšího obchodu, bylo třeba cestovat do Drveniku či Makarské pro slušnější nákup. Ale to by nebylo. S cestovkou Victoria jsem zažila několik nepříjemných nepříjemností, zmíním tu předposlední - střídala mě známá s dcerou, měli zaplacený stan v první sekci u mořem ale šoupli je až dozadu. Dcera s lupénkou jela k moři jen kvůli tomu moři, člověku bylo do breku. Bylo těch seků od cestovky víc, ale už se mi to nechce rozmazávat. Tak tak.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil janavk (06. 01. 2015 15:55).
Re: Živogošče - kemp Dole
24. 01. 2015 11:55
janavk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nedá mi to a musím reagovat, protože ta chvála na
> Viktorku tady je mi už podezřelá. Kemp Dole je v
> pohodě, stín, umývárky, a hlavně úžasná plážička a
> moře. Osobně mi chyběla blízkost rozumějšího
> obchodu, bylo třeba cestovat do Drveniku či
> Makarské pro slušnější nákup. Ale to by nebylo. S
> cestovkou Victoria jsem zažila několik
> nepříjemných nepříjemností, zmíním tu předposlední
> - střídala mě známá s dcerou, měli zaplacený stan
> v první sekci u mořem ale šoupli je až dozadu.
> Dcera s lupénkou jela k moři jen kvůli tomu moři,
> člověku bylo do breku. Bylo těch seků od cestovky
> víc, ale už se mi to nechce rozmazávat. Tak tak.


Máte pravdu, je to tam děs běs.... Snad jedině pro masochisty.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
28. 01. 2015 06:52
Re: Živogošče - kemp Dole
30. 01. 2015 09:09
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KRÁSNÉ
> FOTKY
spinning smiley sticking its tongue out


Propaganda jako vyšitá....
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
04. 03. 2015 12:45
.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil milošhr (07. 03. 2015 17:15).
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
04. 03. 2015 13:33
Pane Lujásku, tak nabídněte antipropagandu jak nevyšitou. Ať i obrazově víme, co se pokoušíte stále a opakovaně kritizovat.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
04. 03. 2015 14:17
Jenom info..pan Lujásek alias Lukáš Diviš jinde na webu a jeho "omluva" o zneužití ! Prostě všechno tady i tam, nepochopitelná msta lži a pomluvy..nechápu !

avatar Re: Živogošče - kemp Dole
04. 03. 2015 16:52
jj, to jsem četl, ale když to mele pořád dokola,tak je asi ještě navíc nemocný.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
05. 03. 2015 05:05
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jj, to jsem četl, ale když to mele pořád
> dokola,tak je asi ještě navíc nemocný.

TAK NĚJAK drinking smiley
Re: Živogošče - kemp Dole
30. 03. 2015 13:14
Ahoj

Dlouho jsem zde na foru nebyl, tak kdo si pamatuje o to vice hoj.

Letos asi pojedu zase do chatky, ale za tech par let co jsem tam nebyl tam viktorka dala mobilhome, docela by me zajimalo zda jen ke srazu nebo i pred chatky tj. dve rady mobilhome.

Fotky na googlu me toho moc neukazaly nebo jen naznak nic vic.

Puvodne jsem chtel mobilhome, ale tam nesmeji pejsci :-( tak chajda.
Re: Živogošče - kemp Dole
30. 03. 2015 16:23
Ahoj domky jsou hned u srázu ,1řada od moře ,řekni si v ck o plánek.
Re: Živogošče - kemp Dole
30. 03. 2015 18:47
Jo, jo chatky nacpali mezi původní chatky. Tak je to teď od srázu mobilhoumy cesta a hned chatky někdy až nalepený na sebe. Příští rok prý hodí na chatky ještě jedno až dvě patraconfused smiley.
Re: Živogošče - kemp Dole
30. 03. 2015 20:59
Myslim, ze planek nemaji nebyla me infolinka schopna rict ani jak to tam ted vypada :-)

Ze jsou u srazu jsem nasel, tam je me to jedno jestli je tam tohle nebo karavany, vzdy to tam bylo narvane.

Oni pridaly i chatky...., takze uz zadny plac mezi cestou a prvni radou chatek ? Snad to tam nepokacely ve smeru k asfaltu?!

Edit:

Pokud ta fotka vyse nekeca :-) a je z lonska, tak by to bylo OK, ale nevim zda je to stav 2014.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (30. 03. 2015 21:26).
Re: Živogošče - kemp Dole
01. 04. 2015 20:13
Viktorka to tam hodně naplnila.Zdvojnásobila chatky a přidala mobilhomy.Některé chatky jsou klimatizované.
Re: Živogošče - kemp Dole
25. 07. 2015 22:09
Prosím někoho znalého ceníků, předběžný plán 2 dospělí +malý stan+auto +asi nějaká základní přípojka elektřiny.
Může mě někdo upřesnit cenu ? patí se i za parcelu když mám malý stan ? Vychází mě to za dva kolem 22eu ,ale nevím jestli je potřeba přičíst jěště něco. Děkuji za případnou ochotu, byla by to nouzovka když nic neseženu apc u moře abych se netahal se serfem.
Re: Živogošče - kemp Dole
26. 07. 2015 13:12
Parcela je zbytečně drahá. Ceník můžu poslat SZ. Platí se jen 45 osoba, stan 45, auto 33, elektrika 35, pobytový poplatek 7 kun. Je to Chorvatsko tam se platí v kunách!
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
26. 07. 2015 13:39
pago

[www.campdole.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (26. 07. 2015 13:39).
Re: Živogošèe - kemp Dole
26. 07. 2015 17:51
Dekuji vam za odpoved, na www i cenik trefim, v kempu za poslednich 10let jsem byl jenom na garde a tam se musi platit parcela vzdy i kdyz mam pidi stan a dost draze tak jsem si to chtel ujasnit jak je to v tomto kempu, jedu letos asi v srpnu a tak moc nepocitam s tim ze sezenu apec blizko more. Z konce kempu dole smerem k blatu je blizko k mori kde to neni ohraniceno tim pasem pro plavce a dobre se mi tam s serfem startuje, nebo to tak bylo asi pred 3ma lety.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pago (26. 07. 2015 18:12).
avatar Re: Živogošèe - kemp Dole
27. 07. 2015 12:08
Ceník v HR je v Kunách,ale na internetu je v EU.Je to tak nějak "šalamonsky" uvedeno.Ve zkutečnosti třeba za 1 E se dostane přibližně 7,5 Kun a když se člověk podívá na ceník např. pobytové taxi tak je 1 E a pak na ofic ceník v Kunách ta je to 7 Kun,tak podle všeho jde 0,5 Kuny do kapsičky.V komplet ceníku pak to může udělat nějakou tu Kunu navíc. Tak jak to píše kolega,v HR je oficiální platidlo Kuna,tak Eura nejsou potřeba prakticky vůbec.nebo asi lepší je směnit někde v bance za Kuny.

MirekŠi
avatar Re: Živogošèe - kemp Dole
15. 09. 2015 06:53
Průjezd letošním chatkomobilhomovým "sídlištním rájem"..jistě poznáte kde ? video: [youtu.be]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (15. 09. 2015 07:38).
Re: Živogošèe - kemp Dole
15. 09. 2015 07:33
Letos jsme tam zavítali ze srazu z Igráne na čumendo,nejlepší místa zabrána mobildomy,máš natočeno ještě to bíle stanové město.Do kempu Boban jsme ani nedošli stačilo tohle vidět.Hrúza již niikdy.Byl jsem zde 2010,2011
avatar Re: Živogošèe - kemp Dole
15. 09. 2015 13:42
Krásné,úhledné a čisté.Moc se mi to líbí.A pokračuje se dále,hned vedle Malé Čisté vyrůstá další toto městečko. thumbs down Ještě,že tohle nemusím vyhledávat a vyberu si podle sebe.

MirekŠi
Re: Živogošèe - kemp Dole
15. 09. 2015 13:50
Jenom, aby bylo co vybírat. Lidé jsou stále lenivější.Bazén je otázkou času.Připadá mi to jako vyvracený panelák. Nezobrazí se mi tam žádné pěkné vzpomínky a těch by bylo.
avatar Re: Živogošèe - kemp Dole
15. 09. 2015 14:16
Zatím naštěstí,ještě existují malé rodinné kempy na zahradách,pro pár karavanů a stanů,a tam si snad takový home barák majitel nepostaví,když součástí recepce je apartmán,který slouží k pronájmu i bydlení zároveň. Jedná se vesměs o takovéto maxi fabriky co se nazývají kempem,kde hlavní náplní je minimum práce a investic za maximální zisk. A tam my nejezdíme.

MirekŠi
Re: Živogošče - kemp Dole
16. 09. 2015 16:59
Kdy jsi to točil Miloši? Tak to vypadalo už začátkem července a za recepcí bylo složeno ještě dost mobilhoumů tak jsem zvědav kam je dají.
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
16. 09. 2015 18:00
Karel z HK točil jsem to před týdnem smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (17. 09. 2015 03:48).
avatar Re: Živogošče - kemp Dole
31. 10. 2015 08:17
Tak jen pro oživení..poznáte místo odkud je foceno ?

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.