Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
21. 09. 2007 16:08
Pročetla jsem si příspěvky o kempu Padova a p. Andělové a na jejich základě jsem se rozhodla, že tam to také nebude to pravé místo pro nás. Tím spíš, že p. Andělové se hned tak nezbavíte, je to totiž maminka paní Jitky Jaré....
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
22. 09. 2007 21:50
leguán,

Ilona Stejskalová je bohužel jeden z nejméně profesionálních lidí, kteří v Chorvatsku vykonávají práci delegáta cestovní kanceláře. Její chování a přístup k lidem jsou naprosto šílené.
Co se týče výletů na Kornati, je škoda, že jste se neřídili informacemi, které jsou tady na fóru. Z kempu se totiž daji realizovat výlety mnohem kvalitnější, než které Victoria zprostředkovává.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
22. 09. 2007 21:52
Renda,

informace o pí.Andělové je velmi přínosná. To znamená, že se s tím nedá nic dělat, stížnosti holt nepomohou. Jediné řešení je tam nejezdit confused smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 09. 2007 09:59
GlobíK:

přítele by nebavilo celý den koukat na ostrovy, tak jsme chtěli zvolit kompromis, vypadal skvěle. JEnže nebyl...

no nic, stále to bude mít dohru, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
23. 09. 2007 11:02
Je velmi málo CK, jejichž delegáti nabízejí nekvalitní výlety, aniž by k tomu byli smluvně nuceni. Victoria je v některých případech bohužel jedna z nich.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 10. 2007 14:04
Renda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pročetla jsem si příspěvky o kempu Padova a p.
> Andělové a na jejich základě jsem se rozhodla, že
> tam to také nebude to pravé místo pro nás. Tím
> spíš, že p. Andělové se hned tak nezbavíte, je to
> totiž maminka paní Jitky Jaré....


Tak to mi mluví z duše. Pí. Andělová tam bude jezdit na celé léto tak dlouho dokud to sama bude chtít. Těžko jí dcera řekne "Mami, jsi neochotná, lidi si na tebe stěžují. Letos nikam nejedeš!" thumbs up smiley Také si na ni pamatuji z před pár let, tehdy tam byla dokonce i pí. MUDr. majitelka.
S ochotou k lidem to bylo u pí. Andělové hodně slabé, také mi přišlo jak jí obtěžujeme, když jsme něco chtěli. Jen si vybavuji jak nám stále vykládala jak je tam od jara do podzimu a jak jí dělá to Rábské sluníčko co svítí 2000 hodin dobře, když doma pod okny má nějakou kotelnu.
A bonus. V den kdy slavila narozeniny tuším vnučky (někdy v červnu) pak pro jistotu neúřadovala vůbec. Prostě pohoda, klídek a tabáček.smileys with beer
Gába
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
10. 10. 2007 22:57
Ahojte všichni jen pro informaci:pí.s křídlama není matka pí.Jaré.Maminka pí.Jaré je užasný člověk a mimochodem ji stama taky takticky dostaly.Pí Andělovou tam mají protože tam nemají koho dát a ani jim tam nechce nikdo pracovat s jejich přístupem.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
16. 10. 2007 17:20
Omlouvám se, jestli jsem napsala nějakou blbost, ale informace o příbuzenském vztahu p. Andělové a p. Jaré mám přímo od delegátky z kempu Perná...Doufala jsem, že ví, kdo jí zaměstnává!? Takže ještě jednou sorry..
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
24. 10. 2007 09:55
Nám se příbuzenským poměrem k majitelům CK tehdy dokonce představovala. confused smiley Ale je to už pár let a i má paměť může slábnout. smiling bouncing smiley

Proti pí. Jaré také nic nemám, ta tam tehdy byla zcela OK.
Zdravim po delši dobe všechni milovniki dovolen.Tak jak sem slibil tak sem slib i dodrzel. Stravil jsem 10a11 mesic v Chorvatsku na Rabu,Biogradu na moru,Pakoštane a slibil jsem Vam ceni apartmanu po osobi kolem 10 eu tak ze mam dokonce od 8.50 euro po osobi na den.Celkem kolem 100 obektu 1000 lužek od modernich luksusnih do običejnich apartmanu a pokoju.Vice info na muj e-mail vilko@centrum.cz
Dik ješče jednou všem co me podrželi jak v kempu tak i v cele me prace a visledek jsou ceni primo od majitelu obektu bez jake koliv dalsi provize.Take se o vsem doctete na me strance www.... ktera bi mela bit spustena od
1.12.2007
tony1
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
26. 11. 2007 21:20
Stany San Marino ostrov Rab 10.8.2007 všichni jsme dostali VŠI.
Mc.Dave
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
04. 12. 2007 10:58
Myslím, že každá cestovka má něco. Já cestuji s Victorii již 3 roky a nemám žádnou výtku. Snad až na popis v katalogu u kempu Perna na Pelješaci, že tento kemp má moderní sociální zařízení. Nemá, ale na netu je mnoho diskusí, kde jsem to v poho zjistil. Jinak popis Pelječacu v katalogu je opravdu pravdivý. Klidná dovolená na konci světa. Opravdu BOMBA. Stojí to za to. Doporučuji jet autem kvůli výletům. Šnorchlování na ostrově Banjol - nádhera. A že paní ( slečna ) jménem dala jak uvádí v prvním příspěvku, že ji něco naúčtovali jinak...osobně když jdu do cestovky tak mám vše zjištěno. Než zaplatím, vždy mi vytiskli fakturu, kterou jsem si prohlédl a mají tam vše krásně rozepsáno. Takže kdyby jsi si to zkontrolovala, tak žádám opravu faktury a platím až potom. Celkem normální věc.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
04. 12. 2007 23:06
ahoj. reklamovala jsem výlet, který sjem si zakoupila u ck victoria na ostrově murter. reklamovalo ho 12 lidi, vysledek: reklamaci jste si meli domluvit s kapitanem na lodi (coz delegati na miste tvrdili, ze reklamovat se musi v cestovce), takze jsem prisli o penize a vylet, na ktery jsme se opravdu tesili...

opravdu super, pani Jara, pokud to budete cist, fakt jste nas potesila, i vasim pristupem: vas problem, meli jste si to vyresit sami
Dobrý den!
Byl jsem ve Vrsaru před cca 5 roky. Můžu se zeptat, už udělali most mezi pobežím a ostrovem Sv.Jura ? Na tomto ostrůvku byla krásná nudistická oáza, kolem ostrůvku ve tvaru osmičky byly krásné procházky bez plavek. Uprostřed ostrova byla skála s hníždištěm racků ... Jak je to tam dnes?
Díky za odpověď
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
21. 12. 2007 00:10
Mc.Dave napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...A že paní ( slečna ) jménem dala
> jak uvádí v prvním příspěvku, že ji něco
> naúčtovali jinak...osobně když jdu do cestovky tak
> mám vše zjištěno. Než zaplatím, vždy mi vytiskli
> fakturu, kterou jsem si prohlédl a mají tam vše
> krásně rozepsáno. Takže kdyby jsi si to
> zkontrolovala, tak žádám opravu faktury a platím
> až potom. Celkem normální věc....

To se taky stalo, ale Matějka telefonicky vyhrožoval, že to nepůjde.Ale byl natoliko benevolentní, že prý ustoupí od sankcí,které by měl požadovat z důvodů nezaplacení proformy faktury.
Jo a mimochodem máme něco společnýho -alespoň mezi nohama- tak mi nemusíš říkat slečno. :-))
Marus
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
31. 12. 2007 07:22
Ahoj byla jsem s Viktorkou celkem 4 krat a super
Baru
Rab
07. 01. 2008 21:57
Na stránkách Viktorky je dotazník účastníků zájezdu. Napište svoje zkušenosti, taky jsem se podělila.
ahoj tak tady čtu jak kritiku tak chválu i já přispěji s trochou do mlýna.Je to už dlouho co sem byla s Viktrorii,Byla sem v Kempu SM.na Rabu.Sklamaná jsem byla s moře.Bylo čisté.ale mělké což sem viděla poprvé.eye popping smiley(ted ho uvítám mám malou holčičku) Ale vše se mi vrátilo v podobě výletu,nezapomenutelný zážitek,kdy 6 bláznů se vydalo pěšky do Rabu.Domorodci nám řekli pár km neřekli že v serpentínách.Řešily jsme to stopem autobusu.yawning smiley Podobný a romantický výlet na kole za úžasným západem slunce...Zábavu jsme si našli všichni podle chuti.Manželata procházky,já s kámoškou místní diskotékou mimochodem ne Němci ,ale italské dětičky do deseti a pak tam vládli místní a my.Viktorie je zlatá po mém zážitku s jednou cestovkou.Jízda hrůzy v údajně luxusním autobusu cestou do Řecka.Prvníšok byla průvodkyně,která co půl h hlásila kde co je bez ohledu na cestující kteří vyrážely v 01 h z Ov.hlas byl jak sypající se vidličky.Porucha autobusu sotva jsme přejely hranice.Po několika h.vypověděla službu klimatizace a hláška budte rádi že jde tv nás odrovnala,při představě dalších 11h.Ve finálen na dálnici v Italii zhasla světla a řidič absolvoval cestu bez světel a držel se aut co jely před náma.Slibované apartmány nic moc.Ale opět jsme to ustály.Ono každá cestovka má svoje a žádná dovolená není na 100% spíš jde o to jak se k tomu všemu postavím a s kým jí strávím.Letos to bude poprvé kdy jedeme jako rodina manžel kvůli malé chce jet na Rab,já bych ráda jinam,ale potřebovala bych přístup do moře opravdu pozvolný.Jak já říkám dlouho dlouho nicgrinning smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
17. 01. 2008 07:49
to patulinec :
... cestou do Řecka skončit ve finále na dálnici v Itálii ...

Tak z toho bych se asi dlouho nevzpamatoval, thumbs up smiley hot smiley angry smiley
i když je fakt, že bez světel se v noci jede blbě a asi se chudák řidič držel za auty jedoucími jiným směrem.
tongue sticking out smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil tomik3 (17. 01. 2008 15:48).
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
17. 01. 2008 08:19
tomik3: Co je na tom divneho? Na recke ostrovy jezdi cestovky vyhradne pres Italii (z italie trajektem)...drinking smiley
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
17. 01. 2008 09:03
Tak zkuste Omiš-písečné pláže,mělko hodně do moře.Ideální pro děti i na večerní procházku po městě na zmrzlinu.

MirekŠi
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
18. 01. 2008 13:41
Ale studená voda...thumbs up smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
20. 01. 2008 21:27
leguán napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ahoj. reklamovala jsem výlet, který sjem si
> zakoupila u ck victoria na ostrově murter.
> reklamovalo ho 12 lidi, vysledek: reklamaci jste
> si meli domluvit s kapitanem na lodi (coz delegati
> na miste tvrdili, ze reklamovat se musi v
> cestovce), takze jsem prisli o penize a vylet, na
> ktery jsme se opravdu tesili...
>
> opravdu super, pani Jara, pokud to budete cist,
> fakt jste nas potesila, i vasim pristupem: vas
> problem, meli jste si to vyresit sami

V CK mohli mít pravdu. Pokud byl výlet zakoupen u delegáta, reklamace měla být provedena na místě, u delegáta, a ten měl reklamaci předat dál (provozovateli výletů) a hlídat, aby byla vyřízena do vašeho odjezdu a brát se za to, aby byla vyřízena objektivně. Pokud byl výlet zakoupen již v CK, tak je nutno se podívat do podmínek cestovní smlouvy a tam jsou bohužel možná schopni napsat, že se reklamace výletů provádí výhradně na místěangry smiley Ovšem pokud tomu tak nebo tak bylo, je neomluvitelné chování delegáta, který se vás chtěl zbavit. Pokud to byla pí.Stejskalová nebo její manžel, tak se nedivím. Ale pak se zase divím vám, že jste jim věřili, že vám prodají něco kvalitního. Od nich bych si nekoupil ani noviny! Teď to neber nějak blbě, ale dost dlouho před odjezdem jsi se tu mnohokrát ptala na mnoho podrobností o okolí a možnostech výletů. Myslím, že i na Kornati a že Ti tu lidi odpovídali. Nebylo lepší věřit lidem tady na fóru než delegátům, o kterých tady půlka lidí píše dost nelichotivé věci a o CK rovněž? Vím, že Ti tím teď zpětně nepomůžu, ale snad pro příště. Pokud máš nedůvěru vůči lidem, kteří Ti tu poskytovali před cestou informace, tak to klidně napišyawning smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
20. 01. 2008 21:37
Promiň, teď vidím, že se ohledně výběru výletu opakuji a že jsi měla důvod volit jiný výlet, než na kterém poznáš celé Kornati. Tak se omlouvám. Nějak jsem od léta ztratil kontinuitu yawning smiley
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
21. 01. 2008 19:16
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 16:03).
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
22. 01. 2008 09:03
Zdravim všechni milovniki Jadranskog mora.Prave sem se vratil z ostrova Pag - Novalja krasne mestecko s nadhernim plažami a hlavne jen 650 km vzdaleneho od Mikulova.Než pujdu spinkat chtel bich jenom napsat na dotaz jak se mam- zrovna trošku unaven jinak dobre-dobro.Jak bi rekli Chorvati nema problema i gdi bi im barak horel.
Vice o Novalji o nabidkach majitelu apartmanu od 1.2.2008 a do te dobi si mužete prečist i porovnat jine destinace velice atraktivni a zajimave jak polohou tak i cenove u vice nez 150 apartmanu a vilach. Ostrov Rab:Banjol a Lopar,Biograd na moru a Pakoštane již brzi i ostrov Pag-Novalja.
Info o www. pište na vilko@centrum.cz musim nahlasit že ceni jsou od majitelu bez jakich koliv dalšich poplatku.
Již brzi na Jadranu ahoj-bok
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 01. 2008 09:56
Globik: v pohodě, nic se neděje.

U pí Jaré jsme rovněž nic nepořídili :-(.

leg
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 01. 2008 16:58
Letos opět CK Victoria a snad nezklame:-) v loni bylo vše v pohodě (žádné odevzdání pasů atd.)

od delegátů nečekám nic a zatím jsem nikdy nic nepotřeboval a snad nebudu
výlety si planuji sám, protože dopravu máme vlastní, tak o to je to jednodušší

v loni v kempu Dole mě těch lidí co čekají na autobus ,který měl přijet kolem 12:00 bylo až líto autobus přijel kolem 20:00
lidé musely chatky a stany opustit což je samozřejmé další dávka lidí přijela(s vlastní dopravou)
samozřejmě to není chyba delegátů,ale doby výjezdu řidiče,řidiče samého,příčin na cestě atd.

letos jedem na Murter (apartmán) a kemp Dole (chatka)

o výletu na Kornaty se v katalogu píše "objednat a platit u delegáta" což by mohlo znamenat i reklamovat

ale to, že bych měl nechat jeden pas trvale na recepci to je snad hloupost a buzerace
jednou mám zaplaceno kontakt na mě je, co dál řešit....
jestli ubytovací jednotku a vybavení nepředám, tak jak mám pak zaplatím nebo někde i vybirají vratnou kauci
z tohoto důvodu, také není nutné zadržovat pas

pochopím, když budou chtít pas pouze na ověření,zapsaní údajů na recepci,ale pouze na nezbytně nutnou dobu

před loni jsme byli bez cestovky v Pomeru v kempu s vlastním stanem kde si nechali pasy v recepci a to už mě dost vadilo
ale to bylo z důvodu, že se platilo až při odjezdu

často jezdím autem po výletech a bez dokladu to ani nejde jak bych policajtovy vysvětloval, že doklad/dy máme na recepci

jsem tedy zvědavý s čím na Murteru přijdou:-)
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 01. 2008 18:52
standa M:

tak pak dej vědět, jestli jste ty pasy dali!!!!!

lidi se tam kvůli tomu hodně hádali, hlavně apartmánoví, protože 1 pas údajně musel zůstat celou dobu na recepci (dle paní Stejskalové či Dohnalové)!!!! a bylo kolem toho rušno opravdu dost. Nakonec to vyřešil tuším pan Dohnal, ale prý to byla první várka, která do apartmánů přijela a odmítla dát pas někomu na celo dobu :-D... to bych chtěla vidět

tak hodně štěstí
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 01. 2008 19:12
My sice jezdíme sami do privátu, ale pasy nedáváme z ruky. Dělám před odjezdem kopie pasů i řidičáku. Máme tam dost času na to , aby si je porovnali s originálem a vzali si kopii.Ještě nikdy to nikomu nevadilo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 290
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.