Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 05. 2008 18:10
Stany jsou umístěny ve stínu, je to velmi příjemné, toalety jsou opravdu velmi udržované a jsou po celém kempu. Je jich tam dostatek a v kempu San Marino u cestovky Victoria jsou nejnovější a jsou tam i toalety pro malé děti. Obchod je přímo v kempu od stanů asi 200m. Tobogány tam jsou dva. Jsou kousek od pláže, která patří ke kempu. Písčitá pláž je v celém kempu San Marino. Je to výhodné pro malé děti, protože tam není hloubka. Když si chcete zaplavat musíte jít kousek dále. Kvůli potápění budete muset chodit bokem mimo pláž, kde je kamení a tím pádem průzračná voda. Dovolená bezvadná. Doporučuji večerní procházky. smileys with beer
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
16. 05. 2008 19:14
S CK Victoria jedu už po 3 a je to moc fajn cestovka. spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jankas9 (16. 05. 2008 19:16).
Vždycky se najde nějaký nespokojený šťoura.smoking smileyMůže se stát,že se vloudí nějaká chybička,ale je to snad o lidech ne?Jezdíme s manželem asi 15.let k moři i s dětmi a s CK Viktoria jsme byli už asi 4x v Chorvatsku i Itálii a NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ JI DOPORUČÍM VŠEM.Jezdili jsme autobusem,potom svým autem,protože čekání na odjezdy nám nevyhovovalo,delegáti super,vždy ochotni....snad by bylo dobré uvědomit si,že když jedu do kempu nečeká na mne luxus.Vraťte se do mladí....co tak třeba....spaní pod širákem u jezera,kytara a oheň a nebe plné hvězd......no není to fajn.Já zásadně na dovolenou jezdím do kempu....4.zdi a luxus mám doma a neláká mě v nich trávit i dovču.cool smiley
Ck victoria nabízí v kempu dole Živogošče večeře za asi 250,-kč.Máte s tím někdo skušenosti?smileys with beer
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
01. 06. 2008 09:46
osobne s tim zkusenost nemam, ale podle me je lepsi si zajit do Blata (sousedi s kempem Dole a asi 2 × za pobyt jsem tam jedl...jinak strava vlastni) nebo do Bobanu(hned vedle stanu viktorie), ale tam zas nevim jestli vari nebo do restaurace v kempu atd.
jen ti jeste upravim cenu za veceri na 230,-/den

letos to same
Právě jsme se vrátily z Elby kemp Villa degli Ullivi. Vše bylo perfektní, až na paní delegátku Pařilovou. Chovala se k nám jako k nějakým poskokům a ne jako k platícím zákazníkům. Slabším povahám tím velmi znepříjemnila dovolenou. Nechci pomlouvat celou cestovku, ale díky této osobě už s CK Victoria na dovolenou nepojedeme.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
30. 06. 2008 15:16
Ahoj, pred chvilkou jsem si rezervoval last minute ubytovani v zarizenem stanu pro 4 osoby na ostrove Murter.
Snad to bude OK. Jedeme vlastnim autem.
Máte někdo zkušenost s tím jak to vypadá v kempu Sutikla v Podgoře? Chystám se tam letos s Viktorií a nevím co od toho můžu čekat. Loni jsem byl ve Vrsaru - Orsera a bez problémů, kemp super...
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2008 09:37
Podgoru a kemp Sutikla doporučuji z důvodu blízkosti moře tak vesnice.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2008 09:44
Cestovka CK Victoria podle mne patří mezi cestovky s dobrým jménem a to, že je problém s delegátem se skutečně dá řešit. Přece delegát patří do služeb které jsou placené a poskytované cestovkou takže podejte reklamaci za služby a já osobně jsem přesvědčen, že Victorka to vyřeší.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2008 12:24
Ahojky, my byli s cestovkou Victoria několikrát a vždy to bylo v pohodě. Nemůžu si na ně opravdu stěžovat. Tak krásnou dovču.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2008 16:51
Bohužel mám s touto CK také zkušenosti, kdy se s delegátem řešit nedá nic a stížnost adresovaná přímo do CK??? Po čase poslali ( studený, nic neříkající) dopis s omluvou a pevně věřili, že s nimi opět pojedu. Zvláštní, že tento úplně na chlup stejný dopis přišel po čase opět.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
02. 07. 2008 23:48
Kemp Sutikla super,kousek k moři,pěkná pláž,promenáda pod kempem,sociálky standart,v blízkosti kempu hřbitov takže nadstandarní vybavení,letos jedem po sedmé,ale jezdíme do svého stanu.
bonifac
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
10. 07. 2008 06:31
Bohužel musím také říci, že s touhle CK nemám nejlepší zkušenosti. V kanceláři na nám. Svobody v Brně jsem byl 2x a vždy se chovali velice neochotně.
Někdo se ptal na kemp dole Živogošče. Byl jsem tam s jinou CK, ale byl jsem se podívat i na stany Viktorkie a byl jsem velice rád, že jsem s němi nejel. Stany sice skoro u moře, ale mezera mezi stany nebyla skoro žádná, prostě jich bylo opravdu až moc a moc.
CK Viktorie byvavaly dobrá, ale pohoršili se. Těď je jedna z mnoha.
ivča1
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
12. 07. 2008 15:49
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ck victoria nabízí v kempu dole Živogošče večeře
> za asi 250,-kč.Máte s tím někdo skušenosti?smileys with beer

Naposledy jsem je tam viděla, jak tam účastníci seděli na bobku a jedli to z ešusů - jako rusáci,no úplná hadra. smiling bouncing smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
13. 07. 2008 15:15
Dnes jsme se vrátili a musím říct že v kempu San Marino na Rabu jsou letos super delegáti i animátorka , vše bylo bez problému maximální spokojenost!!
Ahoj,byla jsem na tomto místě v červnu se 7 mentálně postiženými.Musím jenom chválit .Vše bezvadný bude se vám tam určitě líbyt pro děti idealní.Hospůdky jsou na plážích otevřené do noci, když vyjdete s kempu tak tam je supr market ten je nejlevnější.Jestli tam ještě budou delegáti manželé Lucka a Aleš tak je pozdravujte , at se ozvou jestli dostali naše fotky.Jinak jsem s cestovkou VIKTORIA moc spokojená!!!!!!!!! Užijte si dovolenou, ať máte hezky. Maruš
Adresa Viktoria!
17. 07. 2008 09:48
Dobrý den, mám prosbu, ráda bych se podívala na internetové stránky CK Viktoria, ale bohužel je nikde nemohu najít. Letos mířím na dovolenou s jinou CK, ale dostala jsem od známého tip na ostrov Elbu právě s CK Viktoria. Tak uvažuji už na příští léto. Za kontakt děkuji. Janča
Re: Adresa Viktoria!
17. 07. 2008 10:45
Je to www.victoria-ck.cz
Doporučuji také www.holiday-brno.cz, www.galateack.cz, www....
Hana
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
19. 07. 2008 10:13
Ahoj lidi já se vás chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s ubytováním v Itálii v Privátních apartmánech LIDO degli Estensi.mám tam jed s dětmi na dovolenou.Ráda bych věděla jak to tam vypadá a jak daleko je to asi od moře???Pokud můžete odepsat byla bych vám vděčná.Přeji vám všem příjemnou dovolenou a bez úrazu grinning smileyDěkuji předem za odpověd
HANA
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
22. 07. 2008 18:40
Tak vcera jsme se vratili z dovolene.
Bydleli jsme ve vybavenych stanech od cestovky VICTORIA.
Byli jsme na ostrove Murter v kempu Lovisca - Jezera.
K vybave stanu nemuzu nic vytknout ani pochvalit.
Proste standardni vybava - varic, talerky, hrnce, lednice, stul, zidlicky atd...
Co musim pochvalit jsou socialky.
Nove zrekonstruovane, pani uklizecky jsem tam videl porad.
Nestalo se, ze by bylo nekdy neco spinave.
Tepla voda tekla porad.
Uklizecky meli totiz velkou motivaci.
Vzhledem k tomu, ze je to na ostrove, tak je zde problematicke zpracovavat odpad.
Za kazdou PET lahev nebo plechovku od Piva dostanou 0,5Kn.
Pani delegatka vymyslela boxy, do kterych jsme PET a plechovky tridily.
Vsem ubytovany na zacatku pobytu rekla, ze maji tento odpad tridit a davat do tech boxu.
Uklizeckam za odmenu tyto boxy nechava.
Kdyby byl jakykoliv problem se socialkama, tak by uklizecky nic nedostali.
Proto se o socialky staraji tak dobre.
V tech boxech se toho za necele tri dny nasbiralo docela hodne.
Typuji tak 40 ks plechovek a 30ks PET lahvi.
Takze celkem 70ks * 0,5Kn je nejakych 35Kn za tri dny.
Coz je pro uklizecky dobra motivace.
Druhou pochalu od nas dostavaji delegati.
Takove delegaty jsem jeste nikdy nezazil.
Paradni manzelsky par duchodoveho veku, ktery se o nas pekne staral.
Dokonce pan delegat mel vymysleny jeden vylet, za ktery se nic neplatilo.
Tento vylet byl sice jen pesi, ale stal za to.
Byl to vylet za zapadem slunce, ktere zapadalo za Kornati.
Nez jsme dosli na kopec, ze ktereho byl paradni vyhled, tak jsme po ceste navstivili jeden kostel a krizovou cestu.
Delegat vse popisoval a byl to krasny vylet pro vsechny.
Vylet trval celkem 4hod.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
29. 07. 2008 15:31
Byl někdo na Elbě-lacona-kemp casa dei prati?diky monysekspinning smiley sticking its tongue out
smiling smileyRe: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
10. 08. 2008 20:07
Kdo už byl letos na pelejšaci v kempu perna?Někdo tady psal že je to tam hrůza tak bych rád slyšel čerstvé informace.
Díky
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
11. 08. 2008 08:59
Romales:

Loni jsme též byli ve stejném kempu. Pan Dohnal (delegát, doufám, že si jeho jméno nepletu) byl výborný, řešil, cokoli se naskytlo. Ovšem jeho manželka nám připadal v pohodě, dokud se nevyskytl problém. Jak už jsem psala dřív - lidi z apartmánu museli nechat jeden pas po celý pobyt na recepci, proti čemuž se někteří ostře bránili. Paní se k tomu otočila zády, že se to prostě musí, delegát to vyřešil kopií pasu - bezproblémově...

další problém: jedni klienti, co jeli busem, se spletli a vystoupili v biogradu - než přijeli, paní delegátka z nich udělala debily, jak vůbec někdo může vystoupit u hotelu, když má zaplacený kemp - ale jakmile je delegát přivezl, byla ňuňu, ťuťu, až nás to zarazilo.

Reklamace výletu na NP Kornati dopadla též špatně - nám tvrdila, že se musí na CK, sepsali jsme stížnost, nechali ji podepsat delegáty, ale na Ck se k tomu postavili zády, že se to má řešit na místě... Jenže na místě se to prostě neřešilo, protože paní delegátka tvrdila, že ona s tím nic nezmůže - ale ona ty peníze vybírala... O této reklamaci jsem psala již dříve.

ještě k tomu při odchodu na výlet si nás všechny zavolala stranou, že někomu špatně vrátila a chybí jí 500KN, co s tím uděláme, a´t všichni prohledáme peněženky a ať jí to někdo vrátí.

Výlet s panem delegátem jsem nějak nestihli, ale jeden z námý, co s ním šel, říkal, že to byla paráda...
Stejně tak byl senzační podle jejich popisu výlet na Raduč - válečné bunkry.

dále nás známý si chtěl prodloužit pobyt - což mu bez jakýchkoli problémů prodloužila paní delegátka. Měl bydlet s námi ve stanu, takže pouze měl změnu autobusu. Bohužel se to z rodinných důvodů muselo zrušit a musel odjet ve správném termínů a paní delegátka mu řekla, ať si to zařídí sám, že mu nic zařizovat nebude, že stejně nebudou volná místa v buse... Nakonec šel za panem delegátem a tem mu řekl, že v pohodě, že volných míst je cca 10 v buse.
Ihned po odjezdu autobuse (myslím na první informační schůzce) byl náš známý označen orpavdu trapnými výrazy paní delegátky, když jsem se proti tomu bránili (měli jsme stan hned naproti delegátům - slyšeli jsme všechny informační schůzky za našeho pobytu - 3- byli jsme na Murteru tři týdny), že se jí omlouval, že do toho prostě něco přišlo. Tak jsme byli označeni jako provokatéři a věční nespokojenci (problém s výletem na Kornati byl a později, takže do té doby jsme vlastně ještě nic "neprovedli"winking smiley.

takže to shrnu: ostrov je krásný, kemp v naprostém pořádku, sociálky ukázkové, pokud jedete autem, můžete sjet kus světa - my byli od Zadaru po Split - je tam spousta krásných památek.
Domluva s panem delegátek také bezproblémová, vyřešil vše, co bylo potřeba - pro známého místo v buse, řešil myši ve stanech... paní delegátka byla taková "kvočna, která si hlídala svá bezproblémová kuřátka", ale pokud se objevila jakákoli stížnost, nebo problém, hned byl oheň na střeše.

byli jsme s CK Victoria už v kempu Dole, tam jsme si v žádném případě na delegáty nestěžovali a ani stěžovat nemohli. Všechno klapalo bezproblémově. Tehdy jsme jeli ještě vlakem a delegáti nám pomohli např. i s tím, jak se trajektem dostat na Korčulu apod.

letos jsme byli v Černé Hoře, ale ne s Victorií, ale s Kovotourem. A musím říct, zlaté služby Victorie, tam člověk dostal přesně to, co si zakoupil. Tím chci říct, že i když nás delegátka na Murtru občas doslova otrávila svým přístupem k řešení problémů, Victorii vidím jako dobrou CK.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
04. 09. 2008 17:23
Byli jsme s Victorií již 5 krát a s toho 2 krát na Murteru v Kempu Lovišča. Delegáti Milan a Ilona perfektní. Takových kdyby měli v cestovce víc. Byli jsme na výletě na Kornátech. Zážitek,který jsme na tomto výletě zažili se nedá popsat. Jedním slovem bylo to super. Informace o tom,že se nebude vystupovat na Kornátech jsme dostali před výletem. Co byste chtěli na kamenech vidět. Zážitek z rybolovu a ochutnávky ryb byl úžasnej. Takže nevím na co si kdo může stěžovat.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
13. 10. 2008 06:32
frape: my si můžeme stěžovat docela dobře - na Kornaty, které na nás byly ušity od kapitána "vědomě podovem" - to už jsem někde rozepisovala. Bohužel jsme byli na posledním termínu :-(, tak nešlo sjednat nápravu.

a je vidět, že v kempu jsi nezažil nějaký problém - pokud nebyl, paní Iloně se nedalo nic vytknout, jakmile se objevil, bylo zle. Viz příspěvek od Groala.

Když jsme byli v Dole - delegáti: pan Matějček, slečna Lucka Langerová, na nic jsme si stěžovat nemohli. A právě proto jsem si vybrali opět tuto cestovku pro další dovolenou.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
21. 12. 2008 21:05
My byli s touto cestovkou již 4x na Krku, z toho 2x jejich Busem, 2x vlastním autem, a pokaždé bez závad a větších obtíží, co by delegát nesrovnal.....takže z naší strany bez problémů.
avatar Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
22. 12. 2008 06:34
Nelíbí se mě název tématu "POZOR na cestovku Viktoria!".
Je to z toho důvodu, že všechny cestovky mají své "mouchy". Nešlo by "administrativní" cestou změnit název, např. pouze na "Cestovka Viktorie". Děkuji předem Adminovi.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
23. 12. 2008 12:53
Taky bych souhlasil. Nynější název je, po prostudování příspěvků, zavádějící. Všichni nemají špatnou zkušenost.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !
12. 01. 2009 09:01
Já jedu s touto cestovkou už počtvrté a jsem s ní velmi spokojená. Sice by mohli mít svých vlastních autobusů víc, ale to nevadí, lepší, než ťapat pěžky. A na delegáty si také stěžovat nemohu. Cenu, jak si vypočítám předběžně doma, tak je i stanovená-buď neumíte někteří číst a nebo počítat thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.