Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POZOR na cestovku VICTORIA !

Autor dala 
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
27. 01. 2008 19:29
to leguán:
jestli nezapomenu, tak dám vědět je to přece jenom ještě daleko, ale pro případ neřešitelného konfliktu mě napadlo dát jim pas dcerky má svůj vlastní a mám ji i napsanou i ve svém pase

použít kopii pasu hm to nemusí být špatný nápad

jedem na dovolenou kvůli sobě a né kvůli delegátům....přece se nebudem nervovat
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
28. 01. 2008 09:21
to by šlo, pas dcery. ale i tak je to bordel.
astek
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
31. 01. 2008 19:45
moody smileygrinning smileythumbs downspinning smiley sticking its tongue outcool smileytongue sticking out smileyeye rolling smileysmoking smileyangry smiley já jsem byl s touto cestovkou a byl jsem velice potěšen dovolená byla jako pohádka a nic nepříjemného se mi nestalo takže nevim smileys with beersmileys with beer
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
31. 01. 2008 20:43
Myslím, že zpráva od ASTEKa je pozitivní, už jenom k tomu množství smejlíků
S c.k Victoria už jedu po páté a vždy v poho.hot smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
04. 02. 2008 08:08
S CK Victoria nemám žádné zkušenosti (jezdím solo), ale po přečtení příspěvků,většinou kladných, bych byl pro přejmenování vlákna pouze na: CK Victoria, stávající název si myslím je asi dost zavádějící. Mirus.
Kačik
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 02. 2008 12:53
Zdravím,
osobně jsem se zúčastnila dvou zájezdů s ck Viktoria a jsem spokojená. Chtěla bych podotknout, že stany jsou podle mého velmi dobré. Byli jsme dříve ve stanu jinde a s jinou ck a myslím, že Viktorka je má solidní. A co se toho kulturního vyžití týče...myslím, že v Pdově je srandy dost a je to kousek od Rabu, což je nádhené městečko. A pokud člověk jede na dovolenou s tím, že spoléhá pouze na kulturní vyžití, které mu zařídí cestovka, tak si má podle mě pořádně přečíst co do toho spadá a ne domýšlet si. A k neochotě delegátů- jsou to taky jenom lidi a upřímně vím, že za nimi často chodí lidé s takovými ptákovinami, že nevědí kam dřív skočit, a je to taky hodně o lidech v tom kempu. Ten delegát se snaží vyjít vstříc, ale vždycky to rozhodnutí někomu vyhovuje a někomu vadí. Byli jsme tam se školou na sportovním kurzu. Děcka byli celý den na kole a když jsme se večer úplně normálně bavili u stanu, stěžovali si na nás dva stany důchodců naproti, že je večer rušíme. A delegát rozhodl a profesor nakázal, že po desáté nesmí nikdo sedět a kvendat před stanem. A to že důchodci v šest ráno mlátili židlema bylo jedno. Takže ono to není jen o těch delegátech ale taky o těch lidech v okolí. Nikdo si nevybere, kdo tam s ním bude. A připadá mi nefér někoho takhle odsuzovat kvůli jedné špatné zkušenosti.yawning smiley
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
07. 02. 2008 13:19
Doufám, že nehájíš i např.pí.Andělovouconfused smiley
Baru
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 02. 2008 15:57
V kemu Padova to vypadá na dost malou pláž a nic moc stínu. Víte někdo?
rj
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
11. 02. 2008 21:06
U kempu Padova III skutečně není pláž moc velká a stín dává jen pár tamaryšků.
Baru
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
12. 02. 2008 16:20
Díky za info. Tím pádem vyhrává SM. Ráda bych věděla, jestli se tam dá jít někde blízko mimo kemp. Loni v Živogošče se pořádaly v místních restauracích večeře (jídlo+pití), stálo to pár kun. Je něco takového v SM taky?
Klára
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
14. 02. 2008 16:40
Dobrý den...zdravým všechny a chtěla bych se Vás tu zeptat jestli jste někdo už byl s touhle cestovkou v Řecku. Děkuji Klára
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
14. 02. 2008 19:36
www.recko.@#$%&
Karol
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
17. 02. 2008 12:41
Ahoj,letos jedeme s rodinou do pavilonu Nimfa -Živogošče s dětmi 10a 6 let, můžete mi někdo poslat imformace a
svůj celkový názor? Díky za odpovědˇ
TothJosef
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
17. 02. 2008 21:04
Pavilony jsou pod hotelem přímo u pláže a jsou bez klimy a s výhledem na moře. Pláž je oblázková ,boty do vody doporučuji. Máš tam i bazén.
Tento hotel a pavilony stojí samostatně do Igrane je to cca 3km a do Podgory asi 10km .Pro nás pohodová dovolená.
Angel-Z
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
03. 03. 2008 14:05
Prosím Vás o radu. Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kempem Perna na Pelješaci...Je to skutečně tak odříznuté od civilizace, jak se všude na internetu píše? A nebo se dá v kempu najít alespoň trochu společenského vyžití? Popřípadě noční život? - viz. taneční večery, jak se píše v katalogu Ck Victoria? Děkuji za informaci....
rj
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
03. 03. 2008 21:01
V kempu Perna jsme byli v červnu 2003 a pokud si vzpomínám, tak tam žádný noční život nebyl, tedy kromě mejdanů v sousedním stanu. Kemp není moc velký a byl v té době (polovina června) poloprázdný. Ale vedle kempu je hotel Komodor, možná jsou tam v sezoně taneční večery. A nebo večírky organizuje přímo cestovka, když o nich píše v katalogu. Já bych se jich zeptala. U kempu je pěkná pláž, od stanů tenkrát nebylo daleko k vodě, ale co mě tam vadilo, byli komáři, po kterých byly pupeny ještě za měsíc.
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 03. 2008 17:08
Když si zalistujete zpět na stránku 5., tak si můžete přečíst téměř vše o kempu Perna....Byli jsme tam vloni 11 dní. Ty taneční večery se tam opravdu konají, ale jen 7. a 8. měsíc a myslím že to bylo 2x-3x týdně. Je tam takový bar přímo u pláže a u něj plácek na tanec+trampolíny pro děti. Ale upozorňuji, že hrají stále to samé...Maria, maria apod. Prostě takové ty slaďáky. Ale to je myslím v každém kempu stejné, zažili jsme to i v Šimuni na Pagu, ale ten měl alespoň celkově větší úroveň...
O žádném jiném kulturním vyžití nevím, museli by jste si zajet lodním taxi na Korčulu. Tam se konají každý večer diskotéky a nebo můžete jen tak poslouchat "pouliční" muzikanty, někteří hrají fakt moc dobře...
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
08. 03. 2008 17:47
Dobrý den,

víte, někdo má raději o dovolené přímý kontakt s přírodou. My jsme byli ubytováni od slušných hotelů s jídlem přes apartmány, obyčejné místnosti na přespání, kde jsme si sami vařili nebo chodili na jídlo, přes karavan až ke stanu. Nyní upřednostňujeme kemp s dobrými kamarády a sousedy, procházkou podél moře (třeba jen v pyžamu), sezení na pláži při svíčkách. Je to něco jiného i pro děcka, které zde mají volnost, mohou jezdit na kolečkových bruslích nebo kole, hrát si na hřištích nebo se zúčastnit nějakých animačních programů. Kdo byste se zde ztotožnil, rádi doporučíme.
Všem přejeme hezké léto dle vašich představ, ale pozor, zvlášť o dovolené bychom si měli víc hledět svých dětí a tudíž i se snažit najít něco, co je jim nejbližší. Věřte, že jejich radost udělá dovolenou opravdu krásnou.
Řecko v nabídce zatím není ...
Re: VICTORIA !!!!!!!
17. 03. 2008 23:18
Dobry den, chystame se s moji slecnou letos s Viktorii na Rab do kempu Padova 3,muzu se zeptat nekoho kdo tam byl na jeho nazor jak se jemu tam libilo a jaky to tam je? dekuju za odpoved Tomas
Gabriela
Re: VICTORIA !!!!!!!
18. 03. 2008 18:25
Pro TOMASE !

Dobrý den zdravím samozdřejmě všechny na tomto foru.Tomasi stačí se jen vrátit na stránku 4 tam začíná velká debata o PADOVÉ III.Jinak na druhou stranu Padová super ,Rab krásné místo na dovolenou.V každém případě pokud s p.Andělovou tak pionýrský šátek sebou.Posílám pozdrav od Vilka.
Dobrý den , chystáme se s dětmi na Rab do kempu San Marino do stanů od CK Victoria, .ráda bych se od někoho dozvěděla něco bližšího např. jestli stany jsou umístěny ve stínu? , jak daleko je od stanů na toalety, jak daleko je do obchodu pro základní potraviny. Co tobogány ? na fotografii vypadají pěkně jak jsou daleko ? Co potápění je zde všude okolo jen písčitá pláž?
Potvrzuji špatné zkušenosti s tuto cestovkou. Nejezdit, neškolený personál, špatná informovanost, nezájem o klienta. nedívejte se jen na cenu, ta není rozhodující. Jejich jednání a postupy Vám pobyt prodraží.
S Victorií jezdím už 5 let a bez problému.A když už jsme u toho tak není cestovka, která by neměla nějaký problém.
Zdravím všechny ,kteří už taky čekají na léto a dovču .Musím říci ,že jsme dříve cestovali s Galateou a byli jsme s ní velice spokojeni ,vycestovali jsme s nimi 4krát a poslední zájezd do LIDO DE SOL byl síla -delegátka na nic ,stany přes plot u diskotéky děs Takže jsme vyjeli na Elbu s Victorií ,svým vozem ,ale bylo to super .Delegátka byla pořád k dyspozici stany dobře vybaveny,jen se jim lehce vymkl odhad vzdálenosti pěší cestou k pláži .Letos to risknem znovu a Vám všem vřele doporučuji spinning smiley sticking its tongue out
Shrňme to, magor seš ty, když tady urážíš skupinu lidí, ze ktreré znáš tak maximálně 2-3 jenotlivce. Asi máš nějakej mindrák, že?! Chudáku ...
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Shrňme to - delegáti Victorie jsou magoři. Nedivím
> se, že jsou zrovna tady, jinde by se neuživili.
> Znal jsem jednu normální a už tam není. Bodejť by
> byla, když majitelé CK mají k personálu poněkud
> zvláštní chování. Viz p.Vilko.

Shrňme to, magor seš ty, když tady urážíš skupinu lidí, ze ktreré znáš tak maximálně 2-3 jenotlivce. Asi máš nějakej mindrák, že?! Chudáku ...
Re: POZOR na cestovku VICTORIA !!!!!!!
22. 04. 2008 11:39
Co je to tady za bordel? Asi vás rozsadímangry smiley
Ok, tak já už budu hodnej grinning smiley ... ale on musí být taky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.