Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Valalta

Autor R.S. 
Valalta
02. 06. 2006 09:23
Ahojte, měl bych dotaz k tomuto kempu, pokud tam někdo byl,
1. jak je velký, nebude problém s místem začátkem prázdnin?
2. je tam k dispozici v kuchyňce sporák na vaření??
3. v ceníku mají cenu 12,5 E car,tent/caravan
je to teda za auto se stanem, nebo auto 12,5 a stan 12,5
Ahojte
Re: Valalta
04. 06. 2006 19:46
Ahoj.Kemp je velký .Byli jsme tam v loni začatkem července.Našli jsme si parcelu ,která stojí 12.50.V ceně je přípojka elektřiny,stan a auto.Byli jsme spokojeni s urovní socialek,plaže také nemeli chybu.V kempu je market,kde lze nakupovat co je třeba-možnost natočit pivo z místního pivivaru,bilé i červené víno tam taky teče.Kemp má i kulturní program,takže o zábavu není nouze. Mužu doporučit,letos tam pojedem znovu.
avatar Re: Valalta
05. 06. 2006 18:39
Kde tento kemp je??Jsou na něj web stránky??

MirekŠi
Re: Valalta
06. 06. 2006 15:23
[www.valalta.hr]
vypadá to že za elektriku je 10E
Re: Valalta
13. 07. 2007 20:15
Cau,rad bych se zeptal zda je v tomto kempu moznost postavit si vlastni stan, koukal jsem na stranky kempu, ale nejak jsem ti z nich nevycetl. dekuji.
Re: Valalta
16. 07. 2007 11:11
V kempu je to fajn, bazény mají slanou vodu, nebyla ale volně teplá na sociálkách, jen na žetony. Elektrika je už v ceně parcely, navíc se neplatí.
Kuchyňku s vařičem jsem nenašel.
Re: Valalta
16. 05. 2011 11:17
Chtěla bych se zeptat: V ceníku kempu je pouze jedna cena za parcelu. Není zde cenové rozděleno na parcely dražší či levnější. Na mapce jsou ale parcely barevně rozlišeny. Máte prosím někdo zkušenost, jak to tedy s těmi parcelami je? Dále jsem někde vyčetla, že není možnost rezervace, že každý přijede a hledá. Máte někdo zkušenost z loňského roku? Děkuji.
Leo
Re: Valalta
26. 05. 2011 10:17
Je docela možné, že mají pouze jednu cenu, protože když jsem si loni kemp procházel tak nejlepší místa u moře jsou stejně obsazeny trvalými karavany a tak za ty peníze je k mání co je zrovna volné (buď dál od moře nebo dál od centra kempu). Rezervovat dopředu se opravdu nedá (ptal jsem se přímo na recepci).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.