Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hvar, kamp Lili, Jagodna

Autor Ondra T2 
avatar Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 05. 2006 14:17
Rad bych nasvstivil, asi po 5 letech opet tento kamp. Nevite nekdo o nejakejch zmenach ? Jako tam vypada v polovine srpna, najde se volne misto ? a misto na plazi ? Nebo volny apart. ?
PP
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 05. 2006 15:15
odborníci na Hvar duskutují tady:
[www.ihvar.cz]
tak se jich zkus přeptat.
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 05. 2006 16:27
jo, zkusim, hehe "odborníci" dobrej vyraz
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 05. 2006 16:30
Jak to bude vypadat v srpnu v kempu ti asi dnes nikdo přesně neřekne, ale myslím si, že i na blind tam místo pro stan najdeš. Šime stále rozšiřuje prostory a každý rok přidává další a další terasy. Na nějaký volný apartmán bys ale musel mít štěstí. Pláž bude v srpnu asi narvaná. Ti co si to tam chtějí víc užívat, tak jezdí před sezónou nebo po ní. Přeji hodně štěstí.
Franta PM
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 05. 2006 16:38
joo, diky, apartman neni dulezitej, vymejslim nejakou dovolenou, a nevim kam. Nevis, existuje nekde podobne misto, jako je jizni strana Hvaru ?
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
30. 05. 2006 07:44
Určitě existuje. Podobných míst najdeš na Jadranu hafo. Jen to chce trochu hledat. Když projedeš fórum tak se dozvíš víc. Třeba na Pelješaci Dingač nebo také Mokalo, ale tam už to je také o davech lidí, protože tam dojedou cestovky s autobusy. Na Dingač a na tuhle jižní stranu Hvaru zatím díky tunelům autobusy nedojedou.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
12. 06. 2006 07:16
Mám dotaz na ceník v kempu Lili u Šimeho v Jagodné.
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
12. 06. 2006 08:47
To: Janka:> Dej sem e-mail adresu, pošlu ti prolink na web a kontakt na Šimeho.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
12. 06. 2006 09:27
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
13. 06. 2006 13:19
Mam cestovni horecku, asi dame Hvar koncem srpna, psal sem Simemu o cenik, kdovi jestli neco prijde. Nemate nekdo fotky Jagodny a okoli. Naposled sme tam byli pred peti lety.
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
14. 06. 2006 07:46
Za posledních pět let se v Jagodné prakticky nic nezměnilo, i když nevím jestli tam bude něco nového letos. Vrátím se 9.7. Tak dám zprávu do fóra.
Pár fotek je v galerii.
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
18. 05. 2007 11:43
že by letos zas ???






Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
25. 06. 2007 07:43
Ahoj, chtel bych se zeptat jestli nekde v kempu Jagodna na Hvaru naleznu Wi-fi. Díky moc za odpoved.
bob333
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
25. 06. 2007 16:47
nenajdeš, asi jen mobil
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
27. 06. 2007 06:23
To: Ondra T2
fotky máš zde
[www.kacha.cz]

Standa
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
29. 06. 2007 18:47
To: Ondra T2, ty fotky jsou přímo nádherné, škoda, že mně žena nechce jezdit na ostrovy.
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
03. 07. 2007 15:02
Vrátili jsme se v neděli 1.7. V Jagodné vše super, celých 14 dní kolem 30 st. voda 26-27, jeden den měla dokonce 28. To už bylo moc. Jinak v kempu vše při starém, nová cesta - nový asfaltový povrch (jako na dálnici). Šime zase přidal v kempu pár teras, jo a udělal novou střechu nad terasou u restaurace nad útesem. Příští rok prý by chtěl z těch apartmánů pod restaurací udělat ubytování s polopenzí. Nevím nevím, to by musel hodně přidat jak ve vybavení, tak v obsluze. Ryby ale dělá stále bezkonkurenčně nejlepší. U tunelu Pitve je řízení světel na senzory. Dokonce to poslední asi 2 minuty do zelené odpočítává na displeji.
bob333
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
09. 07. 2007 10:57
Franto, opet diky za info, jedeme v pulce srpna, jen doufam, ze nebude jako loni (dest, kroupy) jinak manzelka uz nikam nepojede. Berem sebou deti, takze kdo bude spat blizko nas si uzije. Ryby v kiosku loni nic moc, jak sem psal jinde i cena vina vysoka, letos budem delat ryby vlastni. Planuju prolest vsechny pristupna na Kabalu a taky jsem nasel, ze jsou tam nejake byvale vojenske pozice propojene chodbou ci co. Jen me desi cesta pac nas traktor sice kilometry polika jiste, ale po dalnici pomalu.

Ondra T2
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
13. 07. 2007 16:45
zdrav veskere pritomne. chci se jen zeptat kolik asi tak chteji za stan a za osobu na den...uz jsem tam par let nebyla....grinning smiley
bob333
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
16. 07. 2007 09:14
je to tak nejak furt stejny, loni srpen, dva lidi, auto a stan 14e, ale myslim, ze Sime si strili ceny vot boku
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 07. 2007 15:55
Dobry den,
chtela jsem se zeptat, zda je v Jagodne-kempu kuchynka s varicem?, je tento kemp bezpecny? A jaka by byla cena za dve osoby a stan? Lepe receno, zda plati ty ceny, co jste zde uvedl nebo je to podle sympatii apod?smiling smiley Dekuji za info, popr. muzete i zdelit vice...
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 07. 2007 15:56
Dobry den,
chtela jsem se zeptat, zda je v Jagodne-kempu kuchynka s varicem?, je tento kemp bezpecny? A jaka by byla cena za dve osoby a stan? Lepe receno, zda plati ty ceny, co jste zde uvedl nebo je to podle sympatii apod?smiling smiley Dekuji za info, popr. muzete i zdelit vice...
bob333
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 07. 2007 17:31
s manzelkou jsme se nedavno shodli, ze je to jenden z nejhezcich campu, co jsme kde byli. Srovnam-li, cca 10 kampu Solovinsko, 10 kampu Italie - Sardinie, nemecko, rakousko.
Lili je na terasach pod stiny borovic, nad utesem, hned pod kampem pidiplazicka (us davno nestaci). Sou tam jen wc, sprcha, drez na myti, takze kuchynku nejlepe sebou. Kiosek a u majitele se necha obcas neco koupit jako chleba a ovoce, vino, rakie, prosek... Mohu poslat par fotek. Ohledne bezpeci, blby je kdyz hodne fouka, hori, a padaj velky kroupy (ja je furt nemohu rozdejchat). Pred 20ti lety tam byl raj. Tedka turistu dost, nem, it, polaci
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 07. 2007 19:21
Dekuji moc za odpoved. Jeste jsem tam nikdy nebyla, takze rada uvitam kazdou informacismiling smiley . A nevite jeste, kolik se tam plati? Stan a 2 osoby? A da se od tama dojit do blizsich mestecek? Jsou tam slusne cesty?
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
17. 07. 2007 19:22
ps. jinak pokud nevadi, tak fotky muzete klidne zaslat-at mame predstavu predemsmiling smiley
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
18. 07. 2007 11:43
Kuchyňka není, u sociálek je akorát velký mrazící pult, ale v sezóně je dost nacpaný, všichni se v něm přehrabují, takže někdy je těžké najít své věci. Nesmí se tam dávat chladit voda a pivo, domácí je nemilosrdně vyhazuje. Po kempu je rozvedena elektřina. Ceny 7€ dosp., 3,5€ děti (3-12 let), elektřina 2€, stan a auto zdarma, ceny jsou včetně pobytové taxy. Mimo sezónu 6/3/2€. Dojít se dá max. do okolních vesnic, ale jde se po silnici a to je trochu riziko. Jinak radši na kole nebo autem :-)
Franta PM
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
19. 07. 2007 14:37
Aleno 111: fotek z Jagodny a okolí a vůbec celého toho nádherného jižního pobřeží Hvaru najdeš ve fotogalerii hafo. Nebo se mrkni na www.ihvar.cz
Jinak, když sem dáš adresu, tak ti ještě nějaký další pošlu. Mám jich pár i z letoška, i když mi v půlce pobytu kleknul foťák.
Mimochodem nemáte někdo zkušenosti s uplatněním reklamace, když mám jen fakturu a chybí mi záručák. Dík
Franta PM
avatar Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
19. 07. 2007 17:23
Lili, par pohledu, celej kamp sem ale nefotil yawning smiley

Faktura ti musi stacit, s prodavacema se nebaf, rovnou vedouciho a sepsat protokol.

ted ty vobrazky






Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
02. 08. 2007 19:52
Můžu se zeptat jak je to stou pláží??? Zdá se mi vemi malá. Je tam možnost, kde by člověk zašel třeba i kousek dál a byl na nějaké té malé plážičce sám??? Děkuji za odpověď
Re: Hvar, kamp Lili, Jagodna
02. 08. 2007 22:46
V sezóně opravdu kapacita kempu převyšuje kapacitu pláže. Oblázková je jen pod útesem pod kempem. Při přílivu se navíc část pláže FKK zaplaví vodou. Hned vedle FKK se dá ještě koupat ze skalisek, do vody je ocelový žebřík. To je vše, v dalších zátokách okolo kempu padají skály přímo do moře, což využívají horolezci (zejména směrem na Sv. Nedjelju).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.