Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Top-ten chorvatských kempů

Autor Radim Kudrna 
Re: Top-ten chorvatských kempů
12. 02. 2007 22:11
Kemp Adriatic je opravdu nádherný. přístup do može kamenitý nebo betonové"placky", asi 10 krát denně jezdí z kempu do Od Town loďka, jinak je cesta opravdu po magistrále. Ale rozhodně to je nádherný a udržovaný kemp s čistým mořem. Moc se mi tam líbilo
JÁRA FARA
Re: Top-ten chorvatských kempů
24. 02. 2007 06:53
ČIKAT

doporučuji,vyhoda oproti Privátům tak velká,že si to neumíte ani představit.
alespoň na malim lošinj.protože na koupání si musíte autem dojet a tam není moc
míst kam si jde jen tak zajet a zaparkovat.a potom řidič ten má suchej program.
jedině karavan Vám poskytne pohodlíčko.50 až 150 metrů od moře to priváty nemaj.

to mi věřte je to pravda.

rakušani dávaj do čikatu mobilheimi jak zběsilí na usazení jich tam nyní čeká
asi 30 kousků.
poljana je vyumělkovanej amfiteatr a karavany šoupli směrem do mariny k silnici,
nic moc.
hezký výběr.
jára
Re: Top-ten chorvatských kempů
20. 04. 2007 14:38
Ahojky! Chtěla bych Vás všechny požádat, jestli nevíte o nějakém dobrém kempu přímo v Dubrovníku. Nebo nějaký kemp, odkud je to kousek do rušného města, plného nočního života, ovšem také s nějakými (klidně i rušnými) písečnými nebo oblázkovými plážemi. Děkuji moc! Veronika
Prosim, nepoznate niekto kemp maritime v privlake? Budme vdacna za kazdu info.
Re: Top-ten chorvatských kempů
17. 06. 2007 16:09
Tento kemp ponúka CK Fifo - skús si pozrieť ich stránku. Nebola som priamo v kempe, ale prechádzala som popri ňom. Je priamo pri mori v dedine. Privlaka je veľká dedina, nachádza sa tam veľa apartmánov. Nachádzajú sa tam pieskové pláže.
Re: Top-ten chorvatských kempů
18. 06. 2007 09:45
Nám se nejvíc zatím líbil kemp Vranjica-Belvedere kousek od Trogiru. Zdál se nám mnohem lepší než Adriatic u Primoštenu, kde byla hlava na hlavě a přístup do vody nic moc.I plácky na stany byly ve Vranjici kouzelné - terásky a snad každý měl výhled na moře. Navíc kemp nebyl tak přeplněný jak Adriatic a cena byla o něco nižší.
Loni jsme byli v kempu Rudine u Orašacu ("kousek" od Dubrovníku směrem na sever). Tam se nám taky moc líbilo - hezká plážička, moře teplé a dokonce byly na Chorvatsko velké vlny, výhled na moře, skvělé umývárky, málo lidí a obchůdek. Trošku nám vadilo, že poblíž nebyla žádná restaurace a chyběla i promenáda, takže bez auta by se člověk asi nudil. Ale dalo se někam dojet i autobusem :-)
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
18. 06. 2007 16:37
Zajímavý kemp doslova pro fajnšmekry, kteří mají rádi spíše odstrčenost lokality a klid jsem objevila na Pagu, kousek za Potočnoci. To je směr od Novalji na sever směrem k Rabu. Cesta k němu z hlavní cesty skoro neznatelná, a kdybychom nebyli takoví šťourali a nechtěli všechno vidět, tak ho neobjevíme. Už jsme se chtěli vrátit zpátky, a najednou u moře kemp. Dokonce tam prodávali základní potraviny. Kdybych chtěla mít klid a pohodu, tak jedu tam.. Kemp Straško mě v tom množství lidí skoro straší.Je to za Potočnici asi 3,4 nebo 5 km, už nevím, moře máte po levé straně a nevidíte ho z cesty, sjíždíte k němu z kopce skoro zapomenutým terénem. No teď se mi vybavil tam ten klid a hned bych se tam chtěla okoupat.
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
18. 06. 2007 16:38
Pardon, Potočnici.
Re: Top-ten chorvatských kempů
18. 06. 2007 22:43
Kemp Vranjica-Belvedere by mohl směle aspirovat na umístění v top ten nejhorších kempů.
zdendas
Re: Top-ten chorvatských kempů
02. 07. 2007 19:04
Chtěla jsem se zeptat na kemp PINETA Fažana.Máte někdo zkušenost s tímto kempem?Sociálky,stravování,výlety atd....
Re: Top-ten chorvatských kempů
03. 07. 2007 08:50
Kemp Pineta ve Fažaně je popisován v samostatném vlákně. Já jsem v něm byla v r. 2005. Jedná se o menší klidnější kemp, je tam jedna restaurace, jeden obchůdek, jinak golfové hřiště, pro děti trampolína, pláž kamínková, pozvolná, jde se do moře asi 20m než je hloubka. Sociálky jsou takový standart. Jinak večer jsme chodily do Staré Fažany /jde se při pláži asi 5min./, kde je spousta restaurací, pekárna, tržnice. Zde je možné si domluvit výlet lodí na protější ostrovy. Je to kousek od Puly, kterou doporučuji taky navštívit.
Ahoj.Za tři týdny jedu do kempu Galeb u Omiše.Kdyby se někomu chtělo,napište prosím reakci,jak to tam chodí a zdali se mám těšit.Jedu pod stan od firmy JAnata.Díky...Martin.
Tak pridavam top kemp, vratili sme sa z kempu Park Umag (byvaly Ladin Gaj) a je naozaj skvely, velky perfektne vybaveny, socialky cistucke , od 6 rana do 22ej nepretrzite umyvane, kupelne pre babetka, male deti, psikov, tepla voda kedykolvek, krasne bazeny, denny aj vecerny program, detsky klub, vsetko v cene, rano postrek proti komarom, detske ihriska. Jedina nevyhoda pre velmi male deti nie velmi vhodna plaz, kamenne platne.
bob333
Re: Top-ten chorvatských kempů
16. 07. 2007 14:37
Macan, Galeb je velky camp v Omisi. Je tam vse co ve velkem kampu, vobchod, restaurace, disko, posledni rada stanu a pak vylysala trava, sterk a more, pohled na mesto a pristav, a hlavne narvano. Spali jsme tam loni v srpnu. Prijezd 22hod, tezko sme nasli misto. Odjezd honem honem rano. Takove kampy moc rad nemam, je to jak male mesto. Cenove dva lidi, auto, stan na jednu noc urcite pres petikilo.

fotka z jdene ulic kampu


Re: Top-ten chorvatských kempů
17. 07. 2007 10:48
Ahoj.Souhlasím s bob333.Sice jsem v tom kempu nebyl ale stačí mi že kolem něj jen chodíme.Je to tam hlava na hlavě.Já se včera vrátil z Duće,je to asi 2 km před Omiší.Jezdím tam do malého kempu www.kemp-mira.cz, ten je asi v půlce Duće po levé straně když jedeš od Splitu.Má to tam pronajatý paní Sadílková z Liberce,ale jezdí tam i se stanama a platí to chorvatům a prý to vyjde i levněji.V Duće je hodně malejch kempů tak to tam zkus.Je tam písek na pláži i v moři.Ideální pro malé děti.Já tam byl letos podruhé a příští rok jedu zas.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JIRKAT1 (17. 07. 2007 10:49).
Re: Top-ten chorvatských kempů
20. 07. 2007 21:02
Ahoj,

neznáte někdo kemp RAJ u pana Klariče v Duče u Omiše? Pošlete i foto, pokud máte. Díky Hana
ahoj počula som o kempe žalo ale môžeš mi povedať ako je to s cenami kolko ta víde stan +auto a 2 osoby, a je tam niekde aj FKK pláž. moj kemp je na krku škrila ale rada by som zmenila pobyt a zatiaľ som nič vhodné nenašla.RENA
Re: Top-ten chorvatských kempů
26. 07. 2007 14:53
Ahoj, znám lepší kemp s krásným mořem, milými sousedy, možností výletů, zábavy i sportu. kemp čikat Mali Lošinj, vřele doporučuji - napiš si.
ahoj
Ahoj,zná někdo kemp Riva-Turanj?Zajímají mě hlavně sociálky-WC evropské nebo turecké?Jedeme s menšími dětmi-jaké jsou vstupy do moře?Díky.
Re: Top-ten chorvatských kempů
08. 08. 2007 12:29
Souhlasím s Malým Lošinjem kemp Čikat, je moc pěkný. Také ve Vrsaru kemp Turist (dnes Orsea) je moc pěkný. Zvláště okolí v obou kempech. Super.
Doporučit můžu kemp Ježevac na ostrově Krk(u města Krk) čistý kemp s moderními sociálkami,kousíček do města,koupání buď na kempové pláži nebo možnost odejít kousek stranou a najít si vlastní plážičku mezi skalami...
Orsera ve Vrsaru je na velmi podobné úrovni a taky můžu doporučit
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
09. 08. 2007 22:00
peho napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Doporučit můžu kemp Ježevac na ostrově Krk(u města
> Krk) čistý kemp s moderními sociálkami,kousíček do
> města,koupání buď na kempové pláži nebo možnost
> odejít kousek stranou a najít si vlastní plážičku
> mezi skalami...
> Orsera ve Vrsaru je na velmi podobné úrovni a taky
> můžu doporučit


taky vám doporučuji tento kemp.Strávil jsem tam krásných 8 dnů pobytu v zařízeném stanu.Pár fotek je zde:Krk




a takto vypadala pláž kolem 15 hodiny odpoledne.

Prosím chtělala jsem se zeptat .Příští tyden jedem od cestovky ABC POD STAN do kempu Ježevac.Jak je to tam s vlnami jsou tam často .Máme malou holčičku tak proto .Aještě jedna prozba nevíte kolik se tam pohybuje menu .DĚKUJI MOC .
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
20. 08. 2007 20:05
STĚRBOVÁ napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím chtělala jsem se zeptat .Příští tyden jedem
> od cestovky ABC POD STAN do kempu Ježevac.Jak je
> to tam s vlnami jsou tam často .Máme malou
> holčičku tak proto .Aještě jedna prozba nevíte
> kolik se tam pohybuje menu .DĚKUJI MOC .


Ničeho se nebojte.Pokud nebude nějaká bouřka tak je to na plážích tohoto kempu i okolí naprosto v pohodě i pro miminka.Větší vlny jsou na pláži v Bašce.Menu v restauracích v kempu je od 40 kun(ryzoto) víše.Nějaké fotky z tohoto kempu najdete zde.Byl jsem s rodinou v tomto kempu na přelomu července a srpna také v zařízeném stanu od cestovní agentury ABC,a byl jsem velice potěšen jak ubytováním tak i chováním její majitelky paní Slováčkové,která se tam o nás skvěle starala.Jestli máte ještě nějaký dotaz ohledně tohoto místa napište mi e-mail.A jestli Vás mohu poprosit: Pozdravujte od nás paní Slováčkovou.Díky moc rodina Kloučkova
šterbová
Re: Top-ten chorvatských kempů
20. 08. 2007 20:40
Děkuji MOC.Určitě budem pozdravovat .
ED
Re: Top-ten chorvatských kempů
14. 02. 2008 17:27
Má někdo zkušenost s kempy na ostrově Čiovo,nebo kempy blízko Trogiru? Chtěli jsme se tam podívat již vloni,ale měli jsme v Rakousku havárku a tak jsme do Chorvatska nedojeli. Dík za informace
Ahoj, neznáte někdo kemp Mia v Biogradu na Moru?
hot smiley Nádherne je v Kempe Rožac...su tam karavany a stany, Ten můj bol asi 1 m. od mora ,ktoré bolo naramne čisté a o plaži nehovorim-Každý vecer sa tam upratuje...Je to súkromná pláž Kempu.SOC.zariadenie +++++ uzasneeee..2 restavracie.a cely kemp je v piniovom lese a asi 1 km od mesta TROGIRthumbs upthumbs upthumbs up
Re: Top-ten chorvatských kempů
03. 03. 2008 19:53
Ano, začíná nová sezona shánění dovolených. My jsme opravdu s tímto místem spokojení - Mali Lošinj, kemp Čikat. Máme už vyzkoušenou dovolenou v různých termínech a to od června až do října. Počasí je tam opravdu slušné, bouřky když přijdou, přeženou se a je zase dobře. Voda je pouze chladnější v červnu, ostatní měsíce je od 22-28 stupňů. Sociálky perfektní a pláže si člověk může vybrat. Nikam není daleko, místní jsou milí. Pokud projevíte zájem,napište spojení. Přeji všem krásné a pohodové léto a pro nás, kteří jezdíme po silnicích i bezpečnou jízdu. Ta záleží jen na nás všech.
Zdravím, rád bych se zeptal na CAMPING VRANJICA BELVEDERE – STŘEDNÍ DALMÁCIE (blízko městečka Trogir). Nemáte prosím někdo fotky z tohoto kempu a okolí (pláže,prostředí,aj.) ? Pokud ano, můžete nám je zaslat přes ,,leteckou poštu,, (www.leteckaposta.cz) Je to rychlejší než emailem. Když , tak se prosím ozvěte na email.
Taky bych ocenil nějaké reference k tomuto kempu.
Děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.