Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Top-ten chorvatských kempů

Autor Radim Kudrna 
Milí cestovatelé,stálo by za úvahu založit fórum Top -ten chorvatských kempů,co vy na to všichni?Napište prosím svoje oblíbené kempy,co by stálo za to navštívit a váš názor proč.Vím,že sto lidí sto názorů,ale snad se shodneme ne?Tak pojďte do toho...Mi se osobně líbil s sezóně 2004 i 2005 kemp San Marino na Rabu, co doporučíte vy ostatní,díky...Radim Kudrna.
Doporučuji kemp Adriatic u Primoštenu. Celý kemp ve stínu borovic, žádná tráva jenom jehličí, komára člověk neuvidí. Nejvzdálenější ubytování asi 100 m od vody.
( viz. galerie - "Primošten"winking smiley
Vrsar-turist camp.Super,hlavně až ta zadní část.Čisté sociály,3min.od města,klid,stálá klientela mluví za vše.
Re: Top-ten chorvatských kempů
24. 04. 2006 11:35

Dobře hodnotím kemp Valdaliso u Rovinje . Kemp vblízkosti hotelového komplexu.velice slušné zázemí ve všech oblastech. Nevíhodou jsou automaty ve sprchách, ale alespoň jsou uvnitř tak se dá i dohazovat žetony při delším sprchování. Možnost i potápění (je zde škola) Vhodné i pro rodinu s dětma jsou zde dvě odlišné pláže . Do města je to kousek (cca40min.pěšky) Sport bez problému,nákup také. Kdo má rád natur pláže tak vedle je celý kemp.Je vhodně oddělen. Musím ale upozornit , že od 15.7 tam bývá dost obsazeno. A tím trpí i klid na pláži a pod. V červnu jsme tam prožili velice klidné dny.
Re: Top-ten chorvatských kempů
24. 04. 2006 14:22

Prosím o informaci: Byl prosím někdo na Pagu v kempu Dražica. Je to prý nedaleko Novalji. Ceny jsou na WWW, raději bych osobní zkušenosti.
Děkuji.
Re: Top-ten chorvatských kempů
26. 04. 2006 21:23
Ahoj, znáte někdo kemp Poljana v Mali Lošijnu? smiling smiley
Re: Top-ten chorvatských kempů
01. 05. 2006 10:24
pretty,woman, Poljana je pěkný kemp ze vším všudy.Je umístněn mezi zátokou u města Mali Lošinj a otevřenějším mořem směrem k Pagu.Cenově patří k dražším.Umístnění kempu je ve stínu borovic.
Re: Top-ten chorvatských kempů
11. 05. 2006 01:08
hot smileyNo vida a co ostatní kempy?
Krásný kemp je Adriatic u Orebiče. V kempu je několik apartmánů, restaurace, recepce, kuchyňka s lednicemi, WC a sprchy. Horní část kempu je více rovinatá, kde mohou být i karavany. Spodní část se prudce svažuje k moři, kde jsou vybudovány rovné plochy pro stany. Kemp má krásnou oblázkovou pláž, ale také lze vstoupit do moře z betónové cestičky na skalách. Nádherné potápění! Doporučuji všem, kdo má rád klidné romantické kempování.
Prosím,mohl by mi někdo napsat zkušenosti z kempu Veštar v Rovinj? Letos tam cestuje naše rodinka...Díky
Ahojte cestovatelé,i já se letos se svou milou 5-ti člennou rodinkou připojím k cestovatelům do Chorvatska a to poprvé...Jedeme do Rovinj a ubytováni budeme v kempu Veštar.Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto kempem? Prosím napište...
Re: Top-ten chorvatských kempů
16. 05. 2006 18:48
pro mě Stoja v Pule. Možná je to ale tím, že do kampů moc nejezdím, tak nemám moc co srovnávat. Tady jsem byl ale už asi 7x . Podle mě dost dobrý.
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
17. 05. 2006 22:07
Jirko ta STOJA je tvá láska,ale nám se tam také líbilo a moc,hlavně možnost večerních procházek do města,to jsme nikde nezažili.Prostě na dobré se nezapomene i když to tam není nejlevnější.

MirekŠi
Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 05. 2006 21:55
Na Pagu je určitě jednička Šimuni a pak Straško.thumbs up
Pro mě je super kemp Straško na Pagu. Město Novalja je kousek pěšky.Dá se jed na výlet do Zadaru asi 50km.Kousek od kempu jsu dvě pískové pláže sice se musí platit,ale není to nic tak hrozného.V kempu je dost sociálek a v zadní části kempu jsou kompletně po rekonstrukci jen kdyby byl v kempu bazém pro děti.Letos chci jed na ostrov KRK nevíte někdo o dobrém kempu.Jezdím se stanem.
Re: Top-ten chorvatských kempů
26. 05. 2006 15:11
Na Strašku je kromě jiného dobré to, že i v největší sezóně se tam dá najít bez problémů místo.
Na Lošinju kromě Poljany mohu doporucit Ćikat. Je zde vše potřebné, rekontruované hygienická zařizení, hřiště, koutek proděti. Pláže oblízková, betonová plata nebo se dá sjet na kole cca 500m na písčitou k hotelovým komplexům. Krásné výlety lodí na Susak či Ilovik, 90kn, za malé děti nic nechtějí. Přijemní kapitáni. Je to sice trochu dražší cenová kategorie, trajekt na Cres je taky předraženej, ale jinak super. Pozor v srpnu je zde přelidníno Italy a němci. www.camp-cikat.com
pro nás je ten nejlepší kemp SUTIKLA v PODGORE 5 km od Makarské.
pěkně vybaven,na konci promenády,velká pláž,diskotéka a hned vedle je i hřbitov,takže se to dá označit jako nastanard.Letos tam jedem už po čvrté!!!
steve
Re: Top-ten chorvatských kempů
12. 07. 2006 17:58
Ja by som doporucil kemo Žalo v obci Lukovo Šugarje asi 20km južne od Karlobagu a cca 70severne od Zadaru pri Pagskom kanale. Je to minicamp s čistymi a udržovanymi socialkami. Stanovať sa moze na terasach vo figovom hajiku cca 20m od mora. Neskutocny klud, super ceny vlastna oblazkova plaz. Pre mna je to stale jednotka na celom chorvatskom pobrezi. V chorvatsku som zatial vyskusal cca 13 kempov a zatial som lepsi nenasiel(vcetne ospevovaneho Straska).Bude to asi tym ze mi natresk a masove kempy moc nevyhovujusad smiley.
Preto je lepsie ist do HR as 1-15.7 alebo 15-30.8 inak to je dost desne.
Chcel by som ísť do Bašky na Krku kamp Zablače.Prosím napíšte kto ste tam boli,ako to tam je!
prosim vas muzete mi nekdo rict jestli je v kempu Adriatic u Orebice basketballovy kos ???
Nám se líbí v kempu Zaton na Zadarské riviéře, velký kemp s animačními programy, pěkně vybavený, čistý, písečná pláž, letos tam jedeme už potřetí.
Radek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Pagu je určitě jednička Šimuni a pak Straško.


No to si nemyslím hlava na hlave a na moj vkus moc velký sú aj lepsie miesta:-)
Jedu s kamarádama na blind do Chorvatska, můžete mi doporučit nějaký kempy v okolí Zadaru???Znáte někdo kemp v Bibinje??dík za info
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
25. 07. 2006 18:58
Od Bibinje s měrem na jih třeba až k Pakoštane je jedna s největších lokalit tak zvaných mini /rodinných/ kempů.Určitě si nějaký oblíbíte,je jich tam nespočet.Zahrada vedle zahrady,všechny v podstatě u moře.My jsme skončili nakonec v Turanji.
13.10 jsem se vrátil z čikatu ,to nemělo chybu 23 tepla a voda taky 23 mnou měřeno.málo lidiček. super
Vyzkoušeno na vlastním tělě , mali lošinj a je to Čikathot smiley
Může mi někdo z vás po pravdě říct, jaký je kemp Adriatic v Primoštenu?
Jedná se mi hlavně, zda existuje nějaká cesta, třeba podél moře, kudy se dá dojít do městečka, aniž by se muselo po hlavní silnice. Jedná se mi o bezpečnost dětí, protože tam máme jet se školou. Děkuji a ahoj.

Mám výborné zkušenosti s kempy Cuka v Pakoštaně, Baško Polje.
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
09. 02. 2007 11:20
Projít se nedá. A se žáky obzvlášť. Jen po magistrále.
M
Re: Top-ten chorvatských kempů
09. 02. 2007 11:29
Doporucujem ostrov CRES - kemp KOVACINE , fajnový kemp pri mestecku CRES
vhodný aj pre cykloturistov mozno zdatnejsich vzhladom na kopcovitý raz ostrova.
V roku 2006 prve dva tyzdne jula-cervenca super pocasie, 1-slovom jedna burka.Viac na www.camp-kovacine.com
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 242
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.