Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Top-ten chorvatských kempů

Autor Radim Kudrna 
Re: Top-ten chorvatských kempů
06. 04. 2008 17:28
tak to jsem taky zvědavá,jedeme taky do Vranjice,ale do apartmánusmileys with beer
Zdravím všechny a zároveň prosím o radu. Letos se chystáme do Chorvatska s vlastním karavanem. Máme dvě malé děti (4 a 7let) můžete mi poradit nějaký pěkný kemp s vyžitím pro děti , s pěknou pláží - jen nechceme zátočinu. Děkuji za pomoc
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 05. 2008 11:10
Požadavek na pláž je jaká ?? Oblázky nebo písek ? To první není snad takový problém,to druhé už bude asi horší. Také výběr kempů je trochu omezen přístupem pro karavan,ne všude se dá dobře sjíždět a hlavně pak vyjet.Další je také vzdálenost cesty,ale vzhledem k dálnici bych asi volil něco níže od Zadaru i když to bude dál.Istrie asi v sezónu nebude to pravé,dražší a hodně přecpaná.To samé Krk,Rab. Jih je trochu levnější a také stálejší počasí.Dalmácie ideální.

MirekŠi
Gába
Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 05. 2008 15:20
Pro Jana 24:

Co takhle Pakoštáne ,Biograd atd.je tam bezva osobně zná lidi ,kteří mají zahrady přímo u pláží a není problém domluvit postavení karavanu.
Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 05. 2008 16:19
ahoj,
kemp Ježevac na ostrově Krk(u města Krk) Orsera ve Vrsaru je na velmi podobné úrovni a taky

tam mi dle obrázků chybí moře, myslím pohled na otevření moře a to je v ˇˇCikatu, proto se mi tam tak moc líbí a také ho vřele doporučuji. Fakt bezva
klára



Upraveno 1krát. Naposledy upravil klarka (22. 05. 2008 16:27).
Martanmartanek
Re: Top-ten chorvatských kempů
09. 06. 2008 13:10
zdravím všechny dovolenkáře.tak letos jse opět chystám na Jadran ale ještě nevím kam.hodněkrát jsme byli na Pagu v kempu Šimuni ale už to není to co bývávalo.tak jestli můžu poprosit o nějaký ten typ kam vyrazit. díky a hezké dovolenésmiling smiley
Gebi
Re: Top-ten chorvatských kempů
10. 06. 2008 14:52
Vloni jsme byli v Pakoštane v kempu Bláž..a nemělo to chybu letos tam jedeme znovu je možné si tam zaparkovat karavan, postavit stan, nebo sehnat apartmán stojí na každém rohu..do centra vesničky cca 5 minut chůze asi 100 m od moře písečná pláž pro děti prostě super...
Re: Top-ten chorvatských kempů
12. 06. 2008 10:27
ak hladate kemp kde to nieje hlava na hlave a pohoda sukromie tak doporucujem toto:

[www.autocamp-linda.szm.sk]

je to asi 8 km pod omisom smerom na Makarsku hned za dedinou Ruskamen.
Ceny su nizke, obchod asi 300m , do omisu chodi aj lokalny autobus. Kusok je hotel Ruskamen, Nad kempom restika, domaci ma dobre vino aj orechovicu.
Ma aj privat, ale ten je nad cestou ( dost frekventovanou).
Matěj
Re: Top-ten chorvatských kempů
25. 06. 2008 21:13
No jasně Mali Losinj je nádherné místo, jen má malou nevýhodu že od srpna je tam hodně Italů.Mají prázdniny a na Losinj je vynikající a levné spojení lodí. Nám říkal pan domácí že je lépe tam jet v červenci. My tam byli v obou měsících a nedá se to srovnat. Jinak hodně informací jsem našel Magazín Chorvatsko www.magazin-chorvatsko.cz jsou tam aktuální informace několikrát týdně.
čau Mates
Re: Top-ten chorvatských kempů
26. 06. 2008 12:06
take masove kempy moc nemusim



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dudo (26. 06. 2008 12:08).
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
18. 07. 2008 22:04
Ľudia, mám otázku. Aký kemp patrí do top-ten? Mám kemp, kt. má kapacitu cca 100 ľudí, chladničky (spoločné, zatiaľ mi nič neukradli), kuchynka, hneď vedľa nej krytá terasa so stolmi a stoličkami (nevozím vlastné), jej súčasťou je rohová sedačka s TV (nepozerám), sprchy, WC. WC a sprchy sa momentálne budujú nové, v starých je večer problém s teplou vodou. Kapacita je cca 100 ľudí, je lacný (dosp. 30, dieťa 3-12r 15 (oboje aj s taxou), auto 18, šator 20, kuchynka+chl. 5/os-dospelú., všetko v HRK) Slabá stránka, ale nie pre mňa, kemp nie je priamo pri mori. Napísal som aj momentálne nedostatky, aby som nepreháňal. Ak viete o takomto vybavení v inom kempe, prosím napíšte. Pre mňa je dôležité najmä - chladnička a možnosť sadnúť si pri jedle. Možno oživíme toto vlákno.
Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 07. 2008 18:44
Do top ten bych pridal kemp Lovisca - Jezera na ostrove Murter.
V kempu kazdy den a skoro kazdou hodinu nejaky animacni program bud pro deti a nebo pro dospele.
Kazdy vecer ziva hudba a tanecni parket.
Socialky proste parada (tepla voda, cistota, vybavenost)
Z tech animacni programu zminim napr. Tenis, stolni tenis, sipky, mini golf, aerobik, aqua aerobik, joga, pilates...
Za nektere souteze se vyhravali alkoholicke koktejly.
Meli zvlast animacni programy pro deti i pro dospele.
Deti se tam urcite nenudili.
Doporucuji pro rodiny s detma.
Re: Top-ten chorvatských kempů
14. 08. 2008 12:16
Taky je pekny kemp hned na zacatku Orebice a jmenuje se Glavna Plaza.Je tady mozne i ubytovani v hlavni budove.
A je od more jen par metru.Hned vedle je restaurace a maly parcik.
glavna plaza Orebic
Re: Top-ten chorvatských kempů
25. 04. 2009 14:15
Máš li zájem o Jadran i letos napiš mi na: marcela.matejkova@seznam.cz, pošlu fotky a i nabídky
Re: Top-ten chorvatských kempů
21. 06. 2009 19:07
Doporučte mi prosím podle vašich zkušeností pěkný větší kemp na Pelješaci, blízko u moře s el.přípojkou. Uvažujeme o Glavne plaží nebo Adriatiku. Děkuji
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
21. 06. 2009 21:33
To Evíku
Do kempu Glavna Plaža pojedeme letos už potřetí. Kemp je to sice menší, ale za to moc hezký. Pro sezonu bych spíše doporučil rezervaci, jelikož je o něj veliký zájem.
Jako klad považujeme
+ hezké prostředí - palmy
+ umístění hned vedle pláže
+ hezké a prostorné WC a sprchy - teplá voda celý den
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
22. 06. 2009 10:18
Možná i kemp Boban a vedle Čiste na Makarské rivieře thumbs up můžete si napsat na.... relaxsport@centrum.cz



Upraveno 3krát. Naposledy upravil milošhr (22. 06. 2009 10:46).
Re: Top-ten chorvatských kempů
03. 07. 2009 18:39
V druhé polovině července jedeme do některého z kempů v okolí Orebiče. Jelikož jedeme se třemi menšími dětmi, chtěla bych se zeptat, zda se bez problémů dostane v tomto období místo v kempu, nebo zda jsou kempy přeplněné. Dále prosím zkušené kempaře, který kemp byste nám doporučili, váháme mezi kempem Adriatic a Nevio. Preferujeme nepřeplněné pláže a stan umístěný ve stínu pod stromy. Děkuji za případné odpovědi.
Re: Top-ten chorvatských kempů
27. 10. 2009 17:48
Re: Top-ten chorvatských kempů
27. 10. 2009 18:47
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 19:39).
Re: Top-ten chorvatských kempů
06. 11. 2009 14:17
Ano, Čikat,
krásně čistá a teplá voda, odzkoušeno od konce května až do poloviny října za posledních asi 10 let. Je to naše "srdeční" záležitost, kontakt mám a myslím mohu i předat. Pláže betonová plata, oblázky, mezi skalisky malé soukromé plážičky a i písečná. Vybere si každý. Doufám, že vše ošklivé se nám vyhne a příští rok si zase nějaký termín vybereme. Všem přeji pevné zdraví.
klára
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
06. 05. 2010 09:47
Re: Top-ten chorvatských kempů
06. 05. 2010 20:43
kemp Rača vo Svetom Juraji kúsok za mestom Senj.Kem kde začína každá naša dovolenka. Aspon na 2 noci.yawning smiley
Re: Top-ten chorvatských kempů
03. 06. 2010 20:55
Re: Top-ten chorvatských kempů
23. 06. 2010 13:43
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
23. 06. 2010 17:39
Kemp je to asi pěkný a ceny přívětivé,byl by nějaký dobrák a dal sem na něj souřadnice GPS!!!

MirekŠi
Re: Top-ten chorvatských kempů
05. 07. 2010 07:21
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možnost v kempech rozbalit i svůj stan, nebo mají pouze vlastní k pronajmutí /nikde jsem tuto informaci nenašel/ , ve kterých a jaké jsou asi ceny? +- Děkuji
avatar Re: Top-ten chorvatských kempů
05. 07. 2010 10:01
Podľa mojej skúsenosti všade kam prídeš v pohode môžeš rozbaliť svoj stan.
Re: Top-ten chorvatských kempů
13. 02. 2011 22:06
Byl někdo v kempu Pisak v Seline?Jaké to tam je?
Re: Top-ten chorvatských kempů
16. 03. 2011 23:40
Já byla vloni s dětmi v kempu PLANIK v Ražanac a také absolutní spokojenost.
Na pláž je to asi 300m, v kempu je dostatek stínu díky borovicím, děti se tam brzy seznámily s ostatními
na dětském hřišti. Programy kinder klubu, večery s hudbou, beach volejbal. Nadchly mě místa určená pro grilování!
Je možno stanovat, karavany, přívěsy, viděla jsem i jejich vlastní "domky" k pronajmutí.
Pláže kamínkové a hrubší písek...
V kempu je večer klid, sociálky čisté .... vřele doporučuji!

Kemp Planik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 73
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.