Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti

Autor lujasek 
Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
05. 05. 2014 09:28
U me je jasne nejhorsim zazitkem pobyt v kempu Boban. Naopak nejvice se nam libilo v kempu Kovacine na Cresu.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
05. 05. 2014 15:56
Zdravím,to Ste dal tému,existujú kempy rôznej kategórie a od toho sa samozrejme odvíja i cena.Tiež záleží na tom,akých susedov budeš mať šťastie.Ak chceš kemp na úrovni,hľadaj 4* a popozeraj medzinárodné ocenenia. Potom tak 20% ver chválu a hanu na fórach.Za málo peňazí nečakaj veľa muziky.Dávno sme boli v kempe Sutikla v Podgore bol úžasný,zrovna otvorený,jediná CK ,pár stanov no krása.Tešili sme sa tam o rok.Prišli sme,nebolo ani kde zaparkovať,samá CK,všetko na 60% zdevastované...Otočili sme sa na päte a hľadali ďalej.Pekný kemp je v Zadare-Borik,ale roky už pýta rekonštrukciu sociálok,inak super pláže,krásne západy slnka.V tejto dobe kvalitný kemp v Pakoštane-Kozarica a Solaris Resort pri Šibeniku,Ak hľadáš samotu-Drage kemp Romantica....
avatar Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
06. 05. 2014 05:46
Vierathumbs up.."Ste dal tému,existujú kempy rôznej kategórie a od toho sa samozrejme odvíja i cena.Tiež záleží na tom,akých susedov budeš mať šťastie.Ak chceš kemp na úrovni,hľadaj 4* a popozeraj medzinárodné ocenenia"
Viera myslím, že jste to správně vystihla, mám podobné zkušenosti, ale i tak se občas najde nějaký "unykát" co dávno ztratil soudnost a objektivnost . A naopak, není nad to jezdit do svého. drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (06. 05. 2014 06:32).
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
06. 05. 2014 08:12
Veď to,máš lepšie,ako keď niekam prídeš cez CK a nepáči sa ti! Trpíš najedovaný celú dovolenku.Takto máš svoj karavan,prídeš,pozrieš a buď zostaneš,alebo odídeš.Teraz už máme karavan na jednom mieste,ale keď sme chodili s deťmi,tak nebol internet a pod.Omrkli sme CK/bol výber do stanov a karavanov,nie ako terazú.Tiež sme chodili na jednu inštitúciu Združenie cestov.ruchu Chorvátska,alebo tak voľajako v BA. Tu som dostala zadara mapy,zoznam a ceny kempov,nejaké prospekty...Vždy sme šli tak,že do jedného osvedčeného z minul.sezón a jeden nový+ nejaké v okolí nového typu ak by sa nám nepáčil..Dnes ,v dobe netu je to všetko jednoduchšie.Je pravda,že za jednu sumu môžeš dostať rozdielne služby,ale koľko ľudí,toľko chutí,a tak jeden nejaký kemp haní,iný ho chváli. Moja skúsenosť kemp v Biograde pri pláži Soline vychvááálená pláž... Mi sme prišli videli a zvrtli sa na päte. Poznám rodinku,čo tu chodí roky.Našou srdcovkou bol kemp Rudine -Orašac.krááásne pláže priamo pod skalou,a že bolo na pláž 150 schodov?Nám to nevadilo.Dnes to tam zabral hot komplex Blue Radison/alebo tak voľaako,Keď som to videla,čo tam urobili,chcelo sa mi plakať.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
06. 05. 2014 09:00
lujásek si nedá pokoj. Napiš to prosím třeba do vlíkna "Jaké jídlo ochutnat...", tam to ještě neníeye popping smiley
Už je to od tebe trapné.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
06. 05. 2014 14:50
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> lujásek si nedá pokoj. Napiš to prosím třeba do
> vlíkna "Jaké jídlo ochutnat...", tam to ještě
> neníeye popping smiley
> Už je to od tebe trapné.

Jidlo v restauraci v Bobanu nebylo mozne si vychutnat, nebot se pred nami promenovali neustale lide s odhalenymi prirozenimi. Nemravove. Vzdyt tam byly i deti!
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
06. 05. 2014 18:39
Tak to nevím, jestli jsme byli ve stejném kempu, ale my jsme tam nic takového neviděli. Pobyt v červnu, červenci a v srpnu. Lidé byli oblečení, nebo v plavkách!
Pláž pro naháče je totiž na opačném konci, až v zadní části kempu . A v kempu nikdy, nikdo nahý nechodil. Nebo že bych měla špatné brejle?
avatar Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 05:38
Není nás tu zrovna málo co tam i vícekrát za rok léta jezdíme, ale také spousta našich známých. Zajímalo by mne, zrovna tak jak tu píše MIKI, kdo kdy tam před plážovým barem Bili Kuk někdy něco takového viděl ?

A ještě něco k pláži na samém konci kempu..už loni byla ofic. jako FKK zrušena, dle vyjádření majitelů hlavně proto, že i přes označení FKK byla hojně navštěvována textiláky-špízáky a to i z vedlejšího kempu, přes to, že je tam takových nádherných pláží více.smoking smiley

Psát si tu může kdo chce-co chce, ale doložit věrohodným důkazem fotkou nebo dokonce videem by bylo zajímavým důkazem..asi tak podobně, jako se tehdá na plážičce přímo před Bilim Kukem "bavil" sám autor lujásek alias A.B. v roce 2010 !
video: [www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (07. 05. 2014 06:15).
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 07:01
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Není nás tu zrovna málo co tam i vícekrát za rok
> léta jezdíme, ale také spousta našich známých.
> Zajímalo by mne, zrovna tak jak tu píše MIKI,
> kdo kdy tam před plážovým barem Bili Kuk někdy
> něco takového viděl ?

>
> A ještě něco k pláži na samém konci kempu..už loni
> byla ofic. jako FKK zrušena, dle vyjádření
> majitelů hlavně proto, že i přes označení FKK
> byla hojně navštěvována textiláky-špízáky
a to
> i z vedlejšího kempu, přes to, že je tam takových
> nádherných pláží více.smoking smiley
>
> Psát si tu může kdo chce-co chce, ale doložit
> věrohodným důkazem fotkou nebo dokonce videem by
> bylo zajímavým důkazem..asi tak podobně, jako se
> tehdá na plážičce přímo před Bilim Kukem "bavil"
> sám autor lujásek alias A.B. v roce 2010 !
> video: [www.youtube.com]

Bylo to v roce 2010 a rozhodne bych nenatacel nahate nestydy. Vam by to mozna prislo v poradku, ale ja respektuji soukromi lidi.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 07:28
Prosim, diskutujte k tematu, Milosi. Stacilo napsat, ze mate nejradsi Boban a kde se Vam naopak nelibilo. To je tema...
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 12:20
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zina44 (16. 03. 2015 19:03).
avatar Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 13:40
zina44 thumbs up Lujasek je major g..asi tak smileys with beer
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
07. 05. 2014 18:21
miloši, když letos pojedeš a já asi nebudu moci, natoč mi něco hezkého ze života u moře. Ustrojených bab zde vidím dost. Už mne pohled na ně omrzel.spinning smiley sticking its tongue out

Osobně se domnívám, že je věcí každého jak se bude chovat. Ale že by šel naháč do hospody ? Tomu Lujasku nemohu věřit. Byly doby že třeba i v Dubrovniku ale i jiných městech - to se svlečenou košilí nebo tričkem nešlo. Tací jsme byli v Jugoslávii puritáni. A nyní do konoby a sklepu takto ?confused smiley

A když již někdo napíše líbí se mi tam... napište proč ! A nebo opak nelíbí a pro to a pro to. V tom vidím smysl fóra. On má každý jiné pochopení pro určité věci. Tisíc lidí - tisíc chutí.

S tímto já třeba s Tebou nesouhlasím : Prosim, diskutujte k tematu, Milosi. Stacilo napsat, ze mate nejradsi Boban a kde se Vam naopak nelibilo. To je tema...

I tak přeji krásnou dovolenou a netrap se se silikonama. Ono každé prkno má svůj suk. A lepší pohled je na pěkný velký než na malý a ještě k tomu nevzhledný souček.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
14. 09. 2014 18:38
Přidám letošní čerstvou zkušenost.Projeli jsme pobřeží od Gospiče po Orebič a spali v kempu Plantáža v Paklenici,Kozarica v Pakoštane,Viter v Zaostrogu a Nevio v Orebiči.Všude pěkné prostředí a čisté sociálky na dnešní úrovni.Poslední dva za dobrou cenu.Nakoukli jsme po cestě do více kempu a když nám něco vadilo jeli jsme dál.Do kempu Dole jsme nakoukli.Pěkná pláž a to je vše.Sociálky v nás nebudily důvěru a cena za noc přez 30E.Ještě že jsme popojeli do Viteru kde to bylo něco jiného a za 20.Po cestě z5 jsme spali naštěstí jen jednu noc v kempu Galeb v Omiši.Také předražená hrůza.K tomu nesmyslný příplatek za první noc, záchody popsané Maďarskými nápisy a práce uklízeček katastrofa.To jsou naše letošní zkušenosti.Snad se nikoho nedotknou a někomu pomůžou.
avatar Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
16. 09. 2014 19:23
NEDOJED super příspěvek....o to tady jde.
Ale lujasek tady plácá uplné hovna a já pochybuju že v BOBANU někdy byl angry smiley
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
08. 12. 2014 14:33
lujasek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U me je jasne nejhorsim zazitkem pobyt v kempu
> Boban. Naopak nejvice se nam libilo v kempu
> Kovacine na Cresu.


Také nevím co je na Bobanu špatného,a nic z popisovaných věcí jsem také neviděl,pro nás velmi pěkný a klidný kemp,budem se tam vracet
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
21. 07. 2017 21:29
Existují kempy i 4 hvězdičkové, kde zaměstnankyně pracují na tři směny na toaletách 3x8h denně.
Zkusili jsme to i to a je fakt, že ten drahý kemp má pak něco do sebe. Po 22h naprostý klid. Ticho. Pohoda. Čisto. Vzájemný respekt a souznění návštěvníků....
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
15. 05. 2018 23:01
naprosto souhlasím s "couddym", přesně z tohoto důvodu jsme věrni - dodržování nočního klidu, pravidelný a poctivý úklid toalet (tedy pokud nechytíte dovolenou s dětmi s rodiči některé země, nic proti nim, ale je to neskutečné ta svobodná výchova, přestože jsme si všichni blízko - máte své soukromí, prostě pohoda, a to pokud se toho dožijem bude to asi za 3-4 roky 20 dlooouuuhých let co do kempu Čikat na Lošínu jezdíme. Mohu jen doporučit, máte li zájem. Všem, kteří mají rádi své děti a dělají dovolenou předně pro ně. Zde si odpočinou, zasportují i pobaví. Poslední 4 roky je tam akváč, každý sice řekne, to si mohu jet smočit nožku v rodné zemi, pravda, ale akváč s fitkem, programy pro všechny, není jen tak všude a hlavně, když opustíte areál, už nazpět nemůžete. Zde ANO a to neomezeně, prostě jednička, ale každý z nás má své "jedničky" a propadáky
hezkou dovolenou všem.
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
15. 07. 2018 23:11
Napiš mi soukr. zprávu, mám zájem, díky, vím, že je již pozdě, ale snad se domluvím
Re: Nejlepsi a nejhorsi kemp dle vasich zkusenosti
15. 07. 2021 15:10
Píšu čerstvou zkušenost s kempem "Camp Marina" v Lozovaci. Ideální základna pro návštěvu NP Krka (5minut autem od centrálního parkoviště).
Milí starší majitelé, většina kempu ve stínu, bezva bazén zdarma. Výborné jídlo. WC a sprchy několikrát denně uklízeny.
Fakt bezva.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.