Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kempy 2012smiling smiley

Autor Rero 
avatar Kempy 2012smiling smiley
08. 12. 2011 09:14
Přehledné a obsáhlé odkazy:

Chorvatsko:
[cs.camping.info]

Evropa: - i na přespání cestou....
[cs.camping.info]

PS. Samozřejmě je i mnoho dalších kempů, nutno doplňovat. Toto je taková základní přehledná nabídka. Jen na Hvaru vím o kempu v ID, dále kemp Jagodna, nebo hned u Pokriveniku - taková "lahůdka" mini, mini - trošku jednoduchý, ale ten klid a krása prostředí.....Zdraví R.
[img233.imageshack.us] [img233.imageshack.us]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (08. 12. 2011 09:49).
Re: Kempy 2012smiling smiley
30. 01. 2012 13:03
Kdo byl v poslední době v kepmu Kosirina na Murteru, můžete mi prosím sdělit vaše dojmy? My zde byli naposledy asi před 9 lety, jaké je nyní v kempu připojení na elektriku, zda už je natažena po celém kempu, nebo stále jen v centrální části, zda jsou zde stále jen 2 sociály, zda už není kemp víceméně textilní...... apod.? Moc se nám tam tenkrát líbilo, pokud někam letos vyrazíme, možná bychom jukli opět sem. Máme za sebou už Pelješac - Nevio, Istrii - Stupici, Valaltu i Koversadu. Všude bylo krásně. Popř. co byste dle vaší zkušenosti doporučili, může být FKK, cenově přijatelné? Díky moc.
Re: Kempy 2012smiling smiley
06. 02. 2012 17:25
Ahoj
Prohledal jsem všechna vlákna ale nenašel jsem co hledám. A co hledám? Letos mám jet do kempu, který je u Primoštenu. Není to ale Adriatic ale menší kemp. Je někdo znalec místa a poradí, jak se kemp jmenuje popř. nagugluje přesnou pozici. Hledal jsem různě ale nic. Google má na místo hromadu fotek ale přesnost umístění je podivná. Prosím znalce o info. Známí nejsou schopni se shodnou na poloze na mapě a už vůbec ne názvem. winking smiley tak tápu a pátrám.
Re: Kempy 2012smiling smiley
21. 02. 2012 17:06
Zdravím,
byl jste loni někdo v kempu Ježevac na Krku? Podělte se prosím o info a dojmy - ubytování, pláže, zásobování atd. Díky.
Re: Kempy 2012smiling smiley
21. 02. 2012 17:25
Pacesol, zkus kemp Tomas. Třeba je to on.
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
22. 02. 2012 06:18
Jak píše Verča, podívej se sem TOMAS

převzato:
Právě jsme se vrátili z Chorvatska, z kempu Tomas u Primoštenu. Kemp již elektřinu má. Byli jsme spokojeni. Je to malinký, klidný kemp. Není zde mimo koupání žádné sportovní vyžití. jen relax, což jsme hledali. Jediná nevýhoda je, že pokud jedete obytným autem a nemáte kola ani skutr tak se téměř nikam nepodíváte. Nejbližší obchod je asi 4-5km vzdálený. Je to pěkná procházka při moři, ale s nákupem zpět je to horší. Každý den sice jezdí do kempu pečivo, ale s ovocem a zeleninou velice nepravidelně. Moře bylo úžasné. Ceny jsou tady o mnoho nižší než v okolních kempech.
.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (22. 02. 2012 06:19).
Re: Kempy 2012smiling smiley
22. 02. 2012 09:04
Děkuji za nápovědu. Jak jsem uvedl tak docela jsem tápal v místě. Mnohé se mi osvětlilo nad mapou. Kolega píchnul prtem do zálivu u Grebašnice. Primošten je na dohled.winking smiley Opravdu je to kemp Tomas. Recenze jsem četl a už se těším. Děkuji všem
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
27. 03. 2012 18:34
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
18. 05. 2012 08:23
Ahojte.
Pro Martinyxs a ostatní....

Kemp Divna: Odkaz na kontakty kempů v této jižní - Dubrovačko neretvanské lokalitě:/ 6. v pořadí je kemp Divna /
[www.dubrovnik-campingregion.com]



Ostatní kempy - videa: [pktube.onepakistan.com] smiling smileyR.
Re: Kempy 2012smiling smiley
20. 06. 2012 01:14
jake jsou prosim vas tak bajvocko ceny v kempech na noc s vlastnim stanem,autem.jedu s manzelkou a 2,5 letou dcerkou...chcem nekam bliz od hranic
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
20. 06. 2012 08:31
Ceny jsou dle kategorie a také oblasti.Vesměs je sever dražší než jih.Já osobně počítám na pobyt asi 20E/noc,u vás můžete také s toho vycházet.Jinak velice pěkný a jeden z nejlépe propracovaných webů pro Balkán je tady [www.avtokampi.si] , najdete tam vše co je potřeba vědět ohledně daného kempu,který vás bude zajímat.

MirekŠi
Re: Kempy 2012smiling smiley
20. 06. 2012 12:22
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to chodí v kempech, když tam přijedou dva stopaři. Co všechno musíme zaplatit a kde budeme spát (musíme mít vlastní stan?)? Kemp má nějaké vlastní karavany do kterých nás umístí nebo musíme za nějakým delegátem?

Dík za odpovědi.
Re: Kempy 2012smiling smiley
20. 06. 2012 14:14
pastva88 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to chodí v
> kempech, když tam přijedou dva stopaři. Co všechno
> musíme zaplatit a kde budeme spát (musíme mít
> vlastní stan?)? Kemp má nějaké vlastní karavany do
> kterých nás umístí nebo musíme za nějakým
> delegátem?
>
> Dík za odpovědi.
Některý kemp má vlastní bungalovy, mobilhomy nebo přívěsy, jiný nemá nic.
Lepší přespat v apartmánech, ale pokud jedete tak, že všude spíte jednu noc, tak to bude dražší, než obvykle. Otázku je, zda i nějaký kemp vám dá ubytování v jejich objektu na 1 noc. Pokud nechcete spát v hotelu, je lepší si vzít stan svůj s sebou.
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
20. 06. 2012 16:50
Také doporučuji vlastní stan,na jednu noc to bude velký problém a navíc pokud něco seženete tak to bude moc drahé. Na tuto verzi raději nespoléhejte. Do kempů jezdím od roku 2000.

MirekŠi
Re: Kempy 2012smiling smiley
28. 07. 2012 19:45
Několik roků jezdíme s rodinou do kempu a vždy do 3x hvězdičkového. Letos jsem byl s rodinou v Primoštenu, kemp Adriariq a kemp Tomas, jsme míjel několikrát. Po přečtení recenzí zde, jsem zastavil a šel se podívat jaká je skutečnost. Tomas byl zrovna plný na 100%. Sousední kemp Barinica je vedle a není oddělen, tak tvoří jeden celek. Můžu Vám říci, tak namačkané stany na sebe, jsem si zatím nedokázal představit. Brr! Ještě jsem zastavil v Grebaštici, je tam několik mini kempů cca 10 - 30 m. od pláže, kousek od restaurace. Hned přišla paní domácí, co prý chceme, apartmán nebo kemp?, na jak dlouho, kolik osob?, nabízela slevu z pobytu jen nás udržet. Nevěděla, že jsme v Adriatiqu a jdeme jen nakouknout. Na klidném místě u pláže, dostatečné soukromí pro stan i posezení, klidné a mělké moře a hlavně prohřátá teplá průzračná voda.
Re: Kempy 2012smiling smiley
25. 11. 2012 20:32
Kemp Planik Razanac




avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
26. 11. 2012 16:42
Ke kempu Planik v Ražanaci.
K moři je to kolem 500 metrů. A když člověk nechce být na pláži hned ve "středu" Ražanacu, tak je to ještě o 200 metrů dále.Je lepší jít až na konec městečka, tam je obsazenost pláže přece jenom menší než pod apartmány a hotely a po pár metrech je úplně nulová, takže skoro úplné soukromí, jestli to na dlouhé pláži bez větších stromu a kamenů jde. Na začátku pláže byla sprcha. S dětmi bych do kempu asi nejel, zvláště, když bych k moři chtěl chodit pěšky. Jde se totiž po "výpadovce" z městečka po úzkém chodníku s tím, že někde člověk musí vstoupit sem tam i do silnice.Jinak se dá jezdit autem a dojít posledních 100 metrů. Moře je ale nádherně čisté, pohled na Velebit neopakovatelný. Velkou výhodou je, že v kempu jsou všude vzrostlé borovice, tedy stín. Ale v době, kdy jsme tam byli my, moc nefoukalo, takže bylo i tak dost vedro. Z borovic kape smůla, z auta jde sundat použitím lihu, nebo lepší je zaplachtovat. Navíc tam poletují malí ptáčci, skáčou po borovicích a "séřou a séřou". Stan je na vyprání a auto jsem umyl místní vodou, která je rozvedená po kempu.
V kempu je jen malá "hospůdka", kde nabízejí i 4 "jídla", ale asi bych je každý den nechtěl. Pečivo se dá koupit v městečku.
Pro děti jsem tam viděl trampolinku a nějakou houpačku.
Sociální zařízení v kempu bylo udržované, čisté.
Letos v srpnu jsme platili za 2 osoby, stan a auto 157 Kun na jednu noc. Je možné připojit se na elektriku. Kemp byl poloprázdný, na rozdíl od kempu v městečku, kde nebylo volné místo.
Byli jsme tam jen jednu noc před nástupem do hotelu v Petrčane. Jezdíme o den dřív, abychom se vyhnuli kolonám.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (26. 11. 2012 16:53).
avatar Re: Kempy 2012smiling smiley
26. 11. 2012 16:51
Tak tomu není co dodat 500-700m k moři grinning smiley Tak to my jezdíme do kempů,kde se stojí přímo na pláži tak 10m od moře, a takových je v HR spousta.Ty ale nepotřebují žádnou reklamu angry smiley

MirekŠi
Re: Kempy 2012smiling smiley
03. 03. 2013 14:10
Tak to vypadá, že opět po několikaleté pauze pojedeme do Chorvatska. Jsme nakloněni tomu jet do kempu. Znáte kemp Kazela/Kažela v Medulinu? Nebo doporučíte jiný? Nejspíš někde na severu, ideálně kolem Medulinu.
Díky,
Lucka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 111
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.