Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

DOPORUČENÍ NA KEMP

Autor eliska 
DOPORUČENÍ NA KEMP
09. 03. 2011 14:43
Dobrý den,tento rok by jsme chtěli s karavanem směr Chorvatsko smiling smiley,tak hledám odkazy na kempy a co se mi líbí jsou kempy GALEB , PARK SOLINE ,spíše střední DALMÁCIE,pokud budete mít nějaké zkušenosti,rady a doporučení budu ráda !!!!smiling smiley
Máme 2 děti ,tak by jsme uvítali někde v blízkosti moře,pláž oblázková,písek a nějaké vyžití jak pro nás,tak pro děti....,děkuji smiling smiley Eliška



Upraveno 2krát. Naposledy upravil eliska (09. 03. 2011 15:10).
avatar Re: DOPORUČENÍ NA KEMP
09. 03. 2011 19:53
Okolí Omiše jsou kempy pouze s pískem,včetně jmenovaného Gelebu,ten je ovšem dosti drahý.My bydlíme před Omišem asi tak 2 km směr od Splitu v části Duče Rogač.Je tam nějakých 10 malých kempů,jeden vedle druhého,přímo u moře 5-10m,samozřejmě jen písek,za mnohem lepší ceny.Vesměs všichni umí a nebo rozumí česky,největší klientela jsou právě Češi.

MirekŠi
Re: DOPORUČENÍ NA KEMP
11. 03. 2011 10:14
Pro mne je to jednoznačně kemp Čikat na Malém Losinji. Jezdim ke známému do karavanu již několik (dost) let a jsme všichni moc spokojení. Dle jeho knihy hostů, je tam spokojena většina jeho přátel. Mohu jen doporučit.
klára
Re: DOPORUČENÍ NA KEMP
16. 03. 2011 23:31
Já byla vloni s dětmi v kempu PLANIK v Ražanac a také absolutní spokojenost.
Na pláž je to asi 300m, v kempu je dostatek stínu díky borovicím, děti se tam brzy seznámily s ostatními
na dětském hřišti. Programy kinder klubu, večery s hudbou, beach volejbal. Nadchly mě místa určená pro grilování!
Je možno stanovat, karavany, přívěsy, viděla jsem i jejich vlastní "domky" k pronajmutí.
Pláže kamínkové a hrubší písek...
V kempu je večer klid, sociálky čisté .... vřele doporučuji!

www.planik.hr
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.