Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rezervace místa v kempu

Autor tuareg 
Rezervace místa v kempu
12. 08. 2017 19:50
Rezervujete si místa v kempu když jedete se svým karavanem nebo jezdíte na blind?
My jsme letos poprvé po loňské zkušenosti udělali rezervaci v kempu.
Tak jsme zvědaví jak to bude fungovat.
Re: Rezervace místa v kempu
19. 09. 2017 18:23
Tak rezervace fungovala perfektně a jsme rádi že jsme si ji udělali, kemp byl naprosto plný a na místa se čekalo v pořadí. Denně odmítli tak mezi 10 až 15 karavany.
Tak jsme si hned udělali rezervaci na příští rok. A co jsem viděl v recepci nebyli jsme rozhodně sami. Dělala to tak spousta odjíždějících.
Re: Rezervace místa v kempu
05. 07. 2018 15:33
Jak kde. S karavanem si někdo rezervuje dříve. Já třeba do začátku června. A jde to. Potom už to bývá horší.
Někde si zarezervujete přimo parcelu. Jinde jen místo.S autem (mobilhome) i caravanem je někdy lepší aspoň tušit kam jedu. Proto jsem si všiml těch zkušených, že se staví v kempu ač jsou na cestě domů a zakresli si parcelu.
Ono někdy se někdo nedostane s caravanem tam, kam chce (pokud kemp nemá "traktor servis"winking smiley a nebo i a autem kvůli prevysum nemusí vejít na parcelu, na kterou se třeba vyskrabe multivan.

Se stanem většinou nerezervují. Prostě najdeš místo bydlíš nenajdeš smůla.

Ale některé kempy jdou jet na blint, někdo to tak i vyhledává. Je to pak o větší improvizaci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil couddy (05. 07. 2018 15:39).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.